Dodaj do ulubionych

xero w Ząbkach

17.02.05, 15:14
Cześć !
Czy ktoś gdzieś może namierzył punkt xero ?
Najlepiej przy Powstańców :)
Pozdrawiam
Sławek
Obserwuj wątek
    • woland1 Re: xero w Ząbkach 17.02.05, 15:42
      A dużo masz do kserowania? Mam tzw. "kombajn" na Powstańców. Punktu ksera nie
      namierzyłem jeszcze.
    • dar.pan Re: xero w Ząbkach 17.02.05, 15:56
      Sluze pomoca jesli chodzi o punkty ksero w 'strszej' czesci Ząbek :)
      Glownie ul. Batorego i okolice... Moze byc? ;)
      • 1975sylwek Re: xero w Ząbkach 17.02.05, 18:57
        ja mam jedną stronę :)
        Sławek
      • yapkoo Re: xero w Ząbkach 18.02.05, 10:11
        dar.pan napisał:

        > Sluze pomoca jesli chodzi o punkty ksero w 'strszej' czesci Ząbek :)
        > Glownie ul. Batorego i okolice... Moze byc? ;)

        moze byc dobrze wiedziec gdzie jest cxero w zabkach !
        • dar.pan Re: xero w Ząbkach 19.02.05, 16:43
          Sławek... w takm razie moze wpadniesz do mojego "punktu xero" w domu? ;)
          1. "TOTOLOTEK" ul. Batorego 6 (chyba)
          2. Sklep papierniczy nad pocztą przy ul. Wojska Polskiego 1

          Pzdr
          D.P.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka