1975sylwek 17.02.05, 15:14 Cześć ! Czy ktoś gdzieś może namierzył punkt xero ? Najlepiej przy Powstańców :) Pozdrawiam Sławek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
woland1 Re: xero w Ząbkach 17.02.05, 15:42 A dużo masz do kserowania? Mam tzw. "kombajn" na Powstańców. Punktu ksera nie namierzyłem jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
dar.pan Re: xero w Ząbkach 17.02.05, 15:56 Sluze pomoca jesli chodzi o punkty ksero w 'strszej' czesci Ząbek :) Glownie ul. Batorego i okolice... Moze byc? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
yapkoo Re: xero w Ząbkach 18.02.05, 10:11 dar.pan napisał: > Sluze pomoca jesli chodzi o punkty ksero w 'strszej' czesci Ząbek :) > Glownie ul. Batorego i okolice... Moze byc? ;) moze byc dobrze wiedziec gdzie jest cxero w zabkach ! Odpowiedz Link Zgłoś
dar.pan Re: xero w Ząbkach 19.02.05, 16:43 Sławek... w takm razie moze wpadniesz do mojego "punktu xero" w domu? ;) 1. "TOTOLOTEK" ul. Batorego 6 (chyba) 2. Sklep papierniczy nad pocztą przy ul. Wojska Polskiego 1 Pzdr D.P. Odpowiedz Link Zgłoś