Dodaj do ulubionych

z dziecinstwa

02.02.06, 14:16
Witam!
nie jestem z Zabek, ale cale moje dziecinstwo spedzalam wlasnie tu, u babci i
czuje do tego miejsca duzy sentyment.
niestety zmienilo sie ono bardzo od tego czasu, kiedy jako nastolatka
musialam dralowac przez cale zabki na piechote od pociagu. i wszedzie byly
chaszcze, domki, piaszczyste ulice.
a teraz wilkie blokowiska i autobus na Szwolezerow. i nawet ulice (do mojej
babci), ktora od 100 lat byla wyboista, wykostkowali.
tak mnie jakos wzielo na wspominki :)
Obserwuj wątek
    • 25spider Re: z dziecinstwa 02.02.06, 14:30

      a ja pamietam, jak jadac ulica warszawska (tuz przed skretem w Pilcudskiego, w
      prawo) widzialem slady po kulach, tuz po ostrzale policyjnym - "szturm" na
      posiadlosc "dziada"...

      ;)
      • mortimerr Re: z dziecinstwa 02.02.06, 14:41
        to juz chyba czasy kiedy nie jezdzilam do babci na wakacje :)
        ale dyskoteki w remizie strazackiej, pamietam.
        • 25spider Re: z dziecinstwa 02.02.06, 15:08

          "Mydelko Fa", "Jestes szalona" i te sprawy?...

          ;)

          hihihi
          • mortimerr Re: z dziecinstwa 02.02.06, 15:36
            heh, dobre! bylo cos takiego faktycznie, co prawda akurat nie w remizie, ale
            bylo.
            sia la la, sia la la, sia la la...
            :)
    • perfex Re: z dziecinstwa 02.02.06, 17:34
      No wiesz, jakby to powiedziec.. Szwoleżerów i Powstańców to nie całe Zabki.
      Gdzie indziej nadal jest przyjemnie :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka