Dodaj do ulubionych

Prośba o zdjęcia

06.05.06, 22:21
Witam wszystkich
Właśnie znalazłam to forum. Mieszkałam od dzieciństwa w Ząbkach ale później
się wyprowadziłam i wiele lat juz upłynęło jak nie widziałam tego miasta.
Czy macie może zdjęcia które moglibyście zamieścić tutaj. Chciałabym zobaczyć
jak się zmieniło. Głównie chodzi mi o tę stronę gdzie jest szpital Drewnica.
Był kiedyś taki sklepik - warzywniak na rondzie przy ul. Wojska Polskiego
ciekawe czy jeszcze jest?
Obserwuj wątek
    • malkia Re: Prośba o zdjęcia 07.05.06, 10:31
      jest ;-) chyba za dużo to się nie zmieniło...
      • chudzini Re: Prośba o zdjęcia 07.05.06, 14:53
        za warzywniakiem powstał budynek.... i to tyle ;-P
        • husky_ Re: Prośba o zdjęcia 07.05.06, 21:02
          To chyba nie o ten warzywniak chodzi.Po drugiej stronie ronda przy
          ul.Górnosląskiej był wcześniej sklep.Później tam powstał sklep zoologiczny.Od
          kilku lat nic w budynku nie ma.
          • yasemin1 Re: Prośba o zdjęcia 09.05.06, 22:56
            Dzieki za info szkoda, że zdjęć nie macie.
            Pozdrawiam
            • tijufit Re: Prośba o zdjęcia 10.05.06, 08:36
              yasemin1 napisała:

              > Dzieki za info szkoda, że zdjęć nie macie.
              > Pozdrawiam

              Od jakiegoś czasu zbieram się ze zrobieniem strony z fotorelacją o Ząbkach
              (osiedla, ulice, nowe inwestycje, ciekawe miejsca), zajrzyj tu za jakiś czas,
              obiecuję, że niedługo to będzie :)
            • tijufit Re: Prośba o zdjęcia 12.07.06, 10:55
              yasemin1 napisała:

              > Dzieki za info szkoda, że zdjęć nie macie.
              > Pozdrawiam

              Zajrzyj na zabki.fotopic.net jest tam trochę zdjęć, na razie z Ząbek
              południowych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka