yasemin1
06.05.06, 22:21
Witam wszystkich
Właśnie znalazłam to forum. Mieszkałam od dzieciństwa w Ząbkach ale później
się wyprowadziłam i wiele lat juz upłynęło jak nie widziałam tego miasta.
Czy macie może zdjęcia które moglibyście zamieścić tutaj. Chciałabym zobaczyć
jak się zmieniło. Głównie chodzi mi o tę stronę gdzie jest szpital Drewnica.
Był kiedyś taki sklepik - warzywniak na rondzie przy ul. Wojska Polskiego
ciekawe czy jeszcze jest?