Dodaj do ulubionych

Kuchnie pod zabudowe

27.06.07, 15:00
Witam przyszłych sasiadow.
Szukam firmy ktora robi pod zabudowe kuchnie ladnie i tanio:)
Obserwuj wątek
    • iza107 Re: Kuchnie pod zabudowe 28.06.07, 13:34
      Witam

Jak zapewne wiesz, wszędzie gdzie nie pójdziesz to będą Ci kazać czekać na meble
      ponad miesiąc, no ale niestety co poradzić. Ja kupiłam kuchnię na ul.
      Radzymińskiej 116, kawałek za OBI, po tej samej stronie ulicy co OBI. Tam jest
      sporo sklepików z glazurą, panelami, itp. Jak tam wjedziesz, to zaraz za bramą
      po prawej str. jest ten sklep meblowy Stanex. Najlepiej rozmawiać z właścicielką
      - miła pani, umie doradzić i można ponegocjować. Nie jest to jakiś wypasiony
      salon, nie robią projektów trójwymiarowych, ale jeśli dokładnie powiesz czego
      oczekujesz, to zapewne sprostają. Ja przed zamówieniem tam kuchni, troche sie
      nachodziłam, i z tego co się zorientowałam, to ceny mają przystępne. W sklepie
      na ekspozycji jest kuchnia w kolorze wenge, polecam, sama mam taką i jestem
      zadowolona. Przejechać się nie zaszkodzi.

Powodzenia i pozdrawiam.
        • iza107 Re: Kuchnie pod zabudowe 29.06.07, 16:35
          Pewnie trochę dłużej niż miesiąc trzeba będzie poczekać. Mam okna akurat na tą
          stronę osiedla, że widzę nowych sąsiadów, którzy właśnie teraz odbierają
          mieszkania... jak sobie przypomnę jak ja się musiałam nalatać, naszukać, wybrać
          to wszystko... powodzenia życzę :-) i cierpliwości. Większość rzeczy się
          przeciąga, wychodzą po drodze nieoczekiwane kwiatki... no ale po co ja to piszę,
          pewnie o tym wszystkim wiesz :-)
          A tak jeszcze wracając do kuchni - dobrze by było, jakbyś na takim etapie
          remontu zamówiła kuchnię, bo jest jeszcze możliwość przeniesienia gniazdek,
          przeróbek rury gazowej, odpowiedniego ułożenia glazury itd. Wiem po sobie, że
          potem to już nie tak łatwo coś zmienić.
          Powodzenia i pozdrawiam :-)
    • aguchab1 Re: Kuchnie pod zabudowe 02.07.07, 10:01
      Tak sie zastanawiam bo zrobilam wstepne rozeznanie jezeli chodzi o kuchnie
      wyceniono na kwote 8 - 10 tys z płyty oczywiscie, zastanawiam sie czy to
      standard czy mozna znalezc tansze?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka