Dodaj do ulubionych

Poszukuję fachowca

21.07.08, 08:35
do położenia paneli podłogowych w Ząbkach.Proszę o kontakt na adres
e-mail:gilka@plusnet.pl
Obserwuj wątek
    • cnet Re: Poszukuję fachowca 22.07.08, 13:00
      gilka1975 napisała:

      > do położenia paneli podłogowych w Ząbkach.Proszę o kontakt na
      adres
      > e-mail:gilka@plusnet.pl

      poszlo na maila
      robert

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka