Dodaj do ulubionych

memento...

07.05.04, 00:51
... kurwa mać. Czy sprawa jest aktualna?
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=99&w=12241909&v=2&s=0
PS: Poturbowana psychicznie, wróciłam po pobycie w domu. Przerają mnie setki
postów na tym forum. Czy to jeszcze ludzie, czy już spam?
Obserwuj wątek
    • nevada_blue ...mori ;) 07.05.04, 00:58
      witaj :)
      • zoltanek Re: ...mori ;) 07.05.04, 02:34
        ooooo
    • tinu spamo niamo 07.05.04, 09:47
      cptniamo napisała:

      > PS: Poturbowana psychicznie, wróciłam po pobycie w domu. Przerają mnie setki
      > postów na tym forum. Czy to jeszcze ludzie, czy już spam?

      a już miałam ochotę zapytać: gdzie Kapitan?

      chociaż z tego co piszesz gdybym spotkała Cię na ulicy, to pewno szybko
      przeszłabym na drugą stronę, a w przypływie dewocji nawet bym się przeżegnała

      nie wiesz jak blisko sedna utrafiłaś ze spamem (casus tinu) - chociaż może i
      wiesz. te młode pokolenia są denerwująco świadome i drażniąco sprawne
      intelektualnie
      • negatywista Re: spamo niamo 07.05.04, 16:53
        te młode pokolenia są denerwująco świadome i drażniąco sprawne
        > intelektualnie

        hehe, dobry tekst - ja też mam pietra przed młodszymi :D
    • cptniamo no i co? 08.05.04, 10:42
      To mówicie, że jakoś wszyscy zapomnieli o spotkaniu i bronią się rękami i
      nogami, by nie przypominać im? Szkoda...
    • cptniamo szuje! 08.05.04, 15:45
      Depresyjnie huje bez C na początku!
      Nie dość że depresja, to jeszcze lenistwo...
      (oburzam się z przymrużeniem oka...)
      • zoltanek Re: szuje! 08.05.04, 15:51
        właśnie!
      • cptniamo THIS CONVERSATION this conversation IS OVER is ov 08.05.04, 18:09
        no i dupa blada
      • zoltanek Re: szuje! 08.05.04, 18:15
        szkoda, przez tydzień zbierałem odwage
    • cptniamo ale my i tak sie zobaczymy... 08.05.04, 18:18
      .. bo mam Twój plecak, hehe :)
      • zoltanek Re: ale my i tak sie zobaczymy... 08.05.04, 18:19
        heheheheheh, mam Asa w rękawie
        • cptniamo Re: ale my i tak sie zobaczymy... 08.05.04, 18:53
          Asa Sasa hop sasa :) no i dobrze. Jezu, ale dzis mam maniakalny nastrój. Aż mi
          nieswojo...
          • zoltanek Re: ale my i tak sie zobaczymy... 08.05.04, 18:59
            Następnym razem też coś u Cibie zostawie.

            Dziwna sprawa z tym spotkaniem. W czasie Twojej nieobecności na forum kilka
            nowych osób deklarowało swoją obecność. Szczególnie zorro123 był zapalony, a
            teraz nie widać go na forum. Trudno. Tak łatwo się nie poddasz, prawda?
            • cptniamo Re: ale my i tak sie zobaczymy... 08.05.04, 19:03
              nie poddam się, ale jest jeszcze kwestia praktyczna... Jak wiesz, od 20.V do
              gdzieś tak 18.VII jestem w Komorowie, potem 20.VII-1.VIII jestem w Cieszynie na
              festiwalu filmowym, potem pewnie z tydzień w domu (ale tam net tylko w
              kafejce!) i znów jakiś wyjazd, jak siebie znam. Wrzesień - siedzenie w domu.
              Może wtedy zjawie się n dłużej. No a pazdziernik - zobaczymy. Pewnie zadbam o
              to, by miec mieszkanie z netem, bo już tu gdzie teraz nie będę mieszkać... A
              może nawet już nie w Wawie, tylko w Kraku?
              Ech. Smutno się zrobiło.
              • zoltanek Re: ale my i tak sie zobaczymy... 08.05.04, 19:07
                smutno to mało powiedziane

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka