24.12.04, 18:01
Najlepsze zyczenia z okazji swiat i dobrego pogodnego Nowego Roku, juz bez
depresji.

Obserwuj wątek
    • norbertszczecin Również naj i dzielę się z wami psychotropkiem :-) 24.12.04, 18:23
    • mersault Re: Zyczenia 24.12.04, 22:06
      Dziekujemy i nawzajem oczywiscie oby Twoje rady zawszze niezastapionymi byly:))))))))))))
    • aneta10ta Re: Zyczenia 24.12.04, 22:11
      Życzę Ci, abyś z nastaniem Nowego Roku stał się wolnym człowiekiem bez
      konieczności walki z emocjami, strachem, niemocą, złymi myślami a przede
      wszystkim Sobą.
      Aneta
    • dr_zombie Re: Zyczenia 24.12.04, 22:29
      ja życzę wszystkim wyjścia z depresji, nerwicy i innych chorób. żebyście mieli
      szanse spojrzeć na świat jako zdrowi ludzie.
      • aneta10ta Re: Zyczenia 24.12.04, 22:35
        dr_zombie napisał:

        > żebyście mieli
        > szanse spojrzeć na świat jako zdrowi ludzie.
        Zastanowiłeś się nad konsekwencjami?
        • dr_zombie Re: Zyczenia 24.12.04, 23:00
          jakimi naprzykład?
          • aneta10ta Re: Zyczenia 24.12.04, 23:34
            Fala zbiorowych samobójstw.
    • 100krotki Re: Zyczenia 24.12.04, 22:58
      mskaiq napisał:

      > Najlepsze zyczenia z okazji swiat i dobrego pogodnego Nowego Roku, juz bez
      > depresji.
      >

      spedziłam Wigilię z cudownymi ludźmi.
      w atmosferze prawdziwej miłości i serdecznosci.
      i chyba mogę napisać, ze Duch Miłosci był posród nas.
      jak uczynić by takie chwile wypełniały nam wszystkie nasze dni?
      powinnam mysleć pozytywnie
      powinnam myśleć , ze my wszyscy jesteśmy tacy do kochania na co dzień.
      powinnam tak myśleć, ale dlaczego tak nie myślę?
      jestem fatalistką?
      • ilonadw Re: Zyczenia 25.12.04, 00:14
        Ode mnie również życzenia WSZELKIEJ pomyślności, oczywiście przede wszystkim
        zdrowia i siły potrzebnej do walki z przeciwnościami losu:)

        ja także spędziłam Wigilię w miłym gronie - najbliższej rodziny, ale nie tak
        miało być... miałam w końcu spędzić święta u teściów, ale po raz kolejny moja
        nerwica zwyciężyła:( oby w przyszłym roku moję lęki i uprzedzenia mnie opuściły
        - że tak sobie sama pożyczę ;)

        pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę Wesołych Świąt!!! (w miarę możliwości...)
      • safo.dlugooka Dzięki Bogu już po wigilii 25.12.04, 05:34
        100krotki 24.12.2004 22:58
        spedziłam Wigilię sama
        w atmosferze prawdziwej samotności
        i chyba mogę napisać, ze Duch Przygnębionej Rezygnacji był posród nas - mnie i
        przygodnie poznanego kota grubasa.
        jak uczynić by takie chwile nie wypełniały nam wszystkich naszych dni?
        powinnam mysleć negatywnie
        powinnam myśleć , ze my wszyscy jesteśmy tacy samotni na co dzień.
        powinnam tak myśleć, ale dlaczego tak nie myślę?
        bo wigilia jest raz w roku
        jestem optymistką ?
        s.
    • mskaiq Re: Zyczenia 25.12.04, 04:40
      100krotko napisalas
      >powinnam mysleć pozytywnie
      >powinnam myśleć , ze my wszyscy jesteśmy tacy do kochania na co dzień.
      >powinnam tak myśleć, ale dlaczego tak nie myślę?
      >jestem fatalistką?

      Nie jestes fatalistka, te zle mysli przychodza, nie ma na to sposobu. Te mysli
      sa grozne ale tylko wtedy kiedy stana sie Twoimi myslami, kiedy staja sie
      czescia Twojego patrzenia na zycie.
      Podam Ci przyklad, mysl o samobojstwie, pojawia sie w nas ale tak dlugo jak jej
      nie akceptujesz to jest to tylko mysl, kiedy staja sie Twoja mysla zaczyna byc
      grozna, zaczynasz szukasz argumentow na jej poparcie a w koncu mozesz ja
      zrealizowac.
      To otyczy kazdej negatywnej mysli, pojawia sie a co bedzie dalej z ta mysla
      zalezy od Ciebie. Ja zawsze takie mysli odrzucam, szukam radosnych, pelnych
      milosci, pozbawionych strachu. Robie to bo wiem ze z tymi dobrymi myslami czuje
      sie dobrze, wybierajac przeciwny wariant staje sie przygnebiony, trace sens itp.
      Serdeczne pozdrowienia.

      • safo.dlugooka Pytanie do mskaiq 25.12.04, 05:25
        Nie jestes fatalistka, te zle mysli przychodza, nie ma na to sposobu. Te mysli
        > sa grozne ale tylko wtedy kiedy stana sie Twoimi myslami, kiedy staja sie
        > czescia Twojego patrzenia na zycie.
        > Podam Ci przyklad, mysl o samobojstwie, pojawia sie w nas ale tak dlugo jak
        jej
        >
        > nie akceptujesz to jest to tylko mysl, kiedy staja sie Twoja mysla zaczyna
        byc grożna ?.../

        Witaj mskaiq. Nie wszystko pojęłam. Mianowicie : pojawia się jakaś myśl.O
        czymkolwiek, u kogokolwiek, np. u Brigitte Bardot,że w szkarłatnym szalu jej do
        twarzy. Ale potem BB dłuzej patrzy w lustro i odrzuca tę mysl. O szkarłatnym
        szalu.Że jest on w porzo, bo raptem jej ten szkarłat przestaje pasować. I w tym
        momencie, idąc tropem twego rozumowania, ta mysl nie jest jej, bo szal w
        kolorze wstepnie akceptowanym BB wrzuca do wora z ciuszkami dla biednych.
        Pytanie : czyja była mysl poczatkowa, o tym, że szkarlatny szal jest ok.?
        Wg Twego rozumowania nie była BB, bo jej moglaby być, gdyby myśl, pomysł na
        kolor szalu, zaakceptowała. Ale skoro była myśl, musiał byc jej właściciel.
        Kto za Brigitte wymyślił,że w szkarłacie jest jej fajnie ?
        Czyja jest myśl o samobójstwie, nim staje się myślą odrzuconą? Z Twego wywodu
        wynika,że ....niczyja. A to akurat nie jest możliwe.
        Może w święta coś wymyślisz...
        s.
    • mskaiq Re: Zyczenia 25.12.04, 09:18
      Mysle ze takie mysli jak szal BB nie maja wiekszego znaczenia na jej psychike,
      jakakolwiek podejmnie dycyzje to bez znaczenia. Zwroc jednak uwage ze pojawiaja
      sie u BB dwie mysli, przeciwne sobie, szal sie podoba a druga mysl szal sie nie
      podoba.
      Teraz nastepuje wybor. Wybiera jedna z nich i ta ktora wybierze staje sie jej
      mysla. Podobnie jest z samobojstwem, zawsze pojawiaja sie dwie przeciwne mysli.
      Jedna z nich wybieramy i ta ktora wybierzemy staje sie nasza. Czesto budujemy
      argumenty wokol naszego wyboru i tak wzmacniamy nasze stanowisko.
      Mysle ze na tym polega nasza wolna wola, na takim wyborze.
      Serdeczne pozdrowienia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka