ania20055 Re: Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 10:33 widze, ze dazysz mnie sympatia. moze sie zaprzyjaznimy? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
awanturka Re:Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 12:43 Wiesz, Mskaiq nie wie czym jest depresja w sensie choroby psychicznej, jego rady są w wielu przypadkach bezuzyteczne a czasem szkodliwe(jak tu trafi osoba z chwilowym, niezbyt silnym obnizeniem nastroju pochodzenie psychogennego,to jego rady mogą okazac się nawet pomocne). Ale jest zasadnicza róznica miedzy Mskaiq'em Anią. Mskaiq coś sam przezył, coś zrozumiał i uważając to za pacnaceuma na wszystkie dolegliwości dzieli sie tym z dobrego serca z innym. Tą jego życzliwość się czuje i za to go cenię mimo jego odpornosci na przyjmowanie do wiadomosci oczywistych medycznych faktów i doświadczeń innych. awanturka Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re:Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 13:31 jest dokladnie tak jak mowisz Awanturko. Odpowiedz Link Zgłoś
gloom Mskaiq 09.02.05, 13:46 A nawet gorzej. Ja Mskaiqa oficjalnie przepraszam za wszystkie złośliwe posty. Teraz doceniam go jako mniejsze zło, a nawet większe dobro tego forum. Ehhhh Odpowiedz Link Zgłoś
ania20055 W GRUPIE RZNIEJ CO? 09.02.05, 13:57 razno wam sie kopie kogos jak jestescie w grupie, co? co jeszcze wymyslicie przeciwko mnie? coz ja wam takiego zrobilam, ze jestescie tacy zajadli i tak sprawnie sie jednoczycie? ...nawet jesli ja nie jestem idealem, to wy nie jestescie wcale ode mnie lepsi. tacy jestescie dumni z waszej "grupki", ze nie widzicie, ze to wy mi wyrzadzacie krzywde. wogole mnie nie znacie, a moje posty odczytujecie tendencyjnie. wystraczy, ze sie jedenj czy dwum osobom nie spodobalam bo im weszlam w parade z ich technika uzalania sie nad soba, a reszta "grupki" jak te barany, dalej ze hurrra na anie. oj oj oj. nie krytykujecie mnie konstruktywnie, wogole niewiele macie do powiedzenia, oprocz odsylania do zazywania lekarsta i wypisywania klepsydr. nie mozna z wami wymienic pogladow, bo nic poza wami was nie interesuje, zadne inne myslenie, nikt inny kto jeszcze ma troche radosci zycia. po co? po co pisac o zyciu, ajk mozna o psychicznym upadku...fajniej co? tak jestem wami rozczarowana, bo wchodzac tutaj myslalam,ze spotkam tu ludzi wrazliwych i dlatego cierpiacych i troche sie wzjamnie podbudujemy, bo mi tez lekko nie jest, ale widze, ze tu tylko zadufani wsobie, wulgarni upadli ludzie, ktorzy chca byc chorzy i upadli i gryza kazda reke, ktora cie do nich wyciaga. jakbym tu weszla i napisala, ze wlasnie chce sie pociac - to odrazu bym znalazla przyjaciol, to samo, gdybym zapytala o dzialanie jakiegos psychotropu, tez wielu zyczliwych kombatantow w tej dziedzinie moglo by sie wymadrzac. ale skoro przyszlam z paroma zyczliwymi radami...no to jak to mozliwe, kto to jest? chyba jakies gowno! jestescie pusci i podli i tyle. moze ktos tu jest kto troche inaczej mysli i widzi w moich listach dobra intencje i zyczliwosc pomimo szorstkosci jezyka, ale nawet jak jest taka osoba, to i tak boi sie tej "grupki" starych schizolow, ktorzy opanowali to publiczne forum i wydaje im sie, ze wszystkich wchodzacych moga kopac. to nie jest wasz dom, przywlasszczyliscie sobie prawo do tej strony i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: W GRUPIE RZNIEJ CO? 09.02.05, 14:01 ale bluzgi, jakie jeszcze epitety wymyslisz, panno-dobra rada? Odpowiedz Link Zgłoś
ania20055 Re: W GRUPIE RZNIEJ CO? 09.02.05, 14:04 lucyna_n napisała: > ale bluzgi, > jakie jeszcze epitety wymyslisz, panno-dobra rada? takie jakich sie od was naucze, panno - zla rada. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: W GRUPIE RZNIEJ CO? 09.02.05, 14:12 Ja Ciebie takimi epitetami nie obdarzam. Uspokoj sie i napisz wreszcie co Ci jest, z jakim problemem przychodzisz, bo jak na razie sie ze wszystkimi tylko klocisz, a nic o sobie jeszcze nie napisalas. Jestem pewna ze znajdziesz tutaj miejsce dla siebie, bo to forum jest wieeelkiee, ale musisz przestac tak gryźć i kopać. Aniu, forumowicze to chorzy ludzie , nie potwory. Odpowiedz Link Zgłoś
gloom Re: W GRUPIE RZNIEJ CO? 09.02.05, 14:12 oj oj oj. to jakaś mania grandiosa. zmień nicka na Joanna_d'Arc, to może spalimy Cię na stosie. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: W GRUPIE RZNIEJ CO? 09.02.05, 14:16 a mowilam zeby Cie wyegzorcyzmowac! Odpowiedz Link Zgłoś
gloom Re: W GRUPIE RZNIEJ CO? 09.02.05, 14:24 oh, co za komplementy, nie przesadzaj, bo się spłonię:) Odpowiedz Link Zgłoś
o0oo Re: W GRUPIE RZNIEJ CO? 09.02.05, 14:49 pani aniu, tak jak pani przylepila depresyjnym pewne etykietki, tak i depresyjni przylepili pani, roznicy zbytniej nie widze, w wzajemnym traktowaniu sie, wiec nie ma co teraz sie rozczulac nad soba. a grupa ksztaltujaca "poprawnosc forumowa" prosze sie zbytnio nie przejmowac i dalej pisac swoje :-), a zakladanie watku dla samobojcow bylo nielaaaadneee. Odpowiedz Link Zgłoś
smutaska3 Re: Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 13:50 ja sugeruje zgadzacsie ze wszystkim co ania pisze..gwarantuje zadziwiajace rezultaty (mam nadzieje) Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 13:58 ja mysle ze juz chyba lepiej spuscic na to zaslone milosierdzia, szczury netowe same sobie poradza, jak powiedzial Ryzykant;) jeszcze by sie jakas nowa osoba nabrala na takie pisanie i komus by to zaszkodzilo. Odpowiedz Link Zgłoś
ryzykant1 Re: Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 14:29 Miło mi, że o mnie wspomniałaś, bo sam już zapomniałem że istnieje :) Odpuście troche Ani. Co prawda napisała kilka tak głupich głupot, że szkoda słów, ale to w końcu dziewczyna z problemami i zasługuje na to by przyjąć ją do "grupki" :) Mam już dość kłutni. Forum dzięki nim się ożywiło, ale już STOP. Jak zobacze, że znowu potrzeba nam szpilki w dusko to się pokłucimy, obiecuje Wam. Co do Meskalika, to daże go ogromną sympatią, lecz nie uważam tego miłego pana za partnera do dyskusji, bo charakteryzuje się on zerową elastycznością. Czasami wkręca mi się faze, że to program komputerowy skonstruowany na zasadzie prostego algorytmu. Boje się, że jest w tym wiele prawdy i tak są skonstruowani ludzie szczęśliwi........bardzo daleko nam do nich Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 14:33 Ja tez mysle ze taki mocny wjazd na forum nalezy docenic. Odpowiedz Link Zgłoś
zoltanek Re: Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 14:36 dokładnie każdy kto chce się dostać do "grupki" musi pokazać jaki z niego szalony wariat. u mnie zdała egzamin szokowy. głosuje za przyjęciem jej kandydatury. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 14:42 przestan, bo naprawde pomysli ze to spisek. zszokowany jestes? Zoltan nie wierzę, nie takie rzeczy to forum widziało! Odpowiedz Link Zgłoś
ania20055 slonce swieci 09.02.05, 14:06 poki co ide sie przejsc, bo slonce swieci! do jutra! Odpowiedz Link Zgłoś
ryzykant1 Re: slonce swieci 09.02.05, 14:30 miłego spacerku. słońce co prawda świeci, ale jest kurewko zimno Odpowiedz Link Zgłoś
mskaiq Re: Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 14:45 Dziekuje Gloomie. Serdeczne pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
mskajq Re: Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 09.02.05, 23:35 Dziekuję lucynko Serdeczne pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
zuza_pil Re: Mskaiq sie Wam nie podobal, no to teraz macie 10.02.05, 15:20 Ania już na jednym forum narozrabiała. Teraz przeniosła się ze swoimi kąśliwymi komentarzami tutaj. Tam nawsadzała dziewczynie tak, ze nawet Wy między sobą przy jej wypowiedziach toczycie miłą pogawędkę. Nie wiem o co tam poszło ale zbeształa tę dziewczynę za to że napisała, że juz lepiej się czuje. Miło. Prawda? Odpowiedz Link Zgłoś