yavandir
01.03.06, 14:10
Witam wszystkich depresyjnych (sam sie do nich zaliczam juz tak od roku to sie ciagnie,oraz 3 kolejnych psychiatrow w koncu trafilem na chyba dobrego co prawda platny ale warto chyba wydac te pare zlotych ).Od pewnego czasu tak sledze watki na tym forum i musze przyznac ze niektore Wasze problemy sa takze moimi problemami. Bardzo podoba mi sie klimat tego forum mysle ze zostane tu na dluzej.Mam nadzieje ze wszyscy ktorzy odwiedzaja to forum w koncu osiagna stan spokoju ducha.To chyba tyle jesli chodzi o przywitanie sie ze wszystkimi.