Dodaj do ulubionych

witam wszystkich

01.03.06, 14:10
Witam wszystkich depresyjnych (sam sie do nich zaliczam juz tak od roku to sie ciagnie,oraz 3 kolejnych psychiatrow w koncu trafilem na chyba dobrego co prawda platny ale warto chyba wydac te pare zlotych ).Od pewnego czasu tak sledze watki na tym forum i musze przyznac ze niektore Wasze problemy sa takze moimi problemami. Bardzo podoba mi sie klimat tego forum mysle ze zostane tu na dluzej.Mam nadzieje ze wszyscy ktorzy odwiedzaja to forum w koncu osiagna stan spokoju ducha.To chyba tyle jesli chodzi o przywitanie sie ze wszystkimi.
Obserwuj wątek
    • oskar53 Re: witam wszystkich 01.03.06, 14:33
      Witamy, witamy :)
    • mgla_jedwabna Re: witam wszystkich 01.03.06, 18:00
      witam- mam nadzieje, ze nie zbrzydnie ci wkrotce atmosfera tego forum ;)
      glownie to sa dyskusje w nieskonczonosc o lekach antydepresyjnych, ale cos
      ciekawego do poczytania tez sie trafia. a skad jestes?
      • euforyk Re: witam wszystkich 01.03.06, 18:05
        wątki o lekach, to tylko tło, wypełniacze przerw, najgłośniejsze są wątki
        psychologiczne, a jak forum złapie wiatr w żagle to awanturnicze.
        • anatemka Re: witam wszystkich 01.03.06, 18:15
          taaaaak, cudne forumowe awantury....
          niestety w tym miesiacu nie będe miała na nie czasu:(
      • yavandir Re: witam wszystkich 01.03.06, 18:48
        mgla_jedwabna ja miaszkam niedaleko Białegostoku i tam tez uczeszczam do lekarza bo powiatowy to po pierwszym seansie mnie zniechecil czulem sie jak na przesluchaniu.
    • mogra1 Re: witam wszystkich 01.03.06, 22:06
      Witam :)
      • betka-b Re: witam wszystkich 01.03.06, 22:29
        Witamy i zdrowienia zyczymy!
        • edytunia86 Ja też Cię witam. 01.03.06, 23:17
    • anjakarenina Re: witam wszystkich 02.03.06, 07:59
      klimat jest fajniutki, trzeba uważać jednak, żeby się nie uzależnić ;) ja wstaję
      rano, kotu jedzenie, sobie kawę i idę na depresję do neta :)
      • betka-b Re: witam wszystkich 02.03.06, 09:11
        Ja tez rano kawusia ,sniadanko i na forum...ale poza tym robie wszystko to co i
        przed netem takze spoko -nie grozne uzaleznienie a jakie korzysci!
    • majka733 Re: witam wszystkich 02.03.06, 09:19
      ja też Cie witam i życzę wielu owocnych wątków i ... zdrówka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka