Dodaj do ulubionych

czy ktos tu za mna tesknil;)?

16.04.07, 17:07
ja za Wami bardzo;) pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • sneeper_1 Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 16.04.07, 17:18
      tobie sie odrobine tło z tyłem myli, ale też fajnie
    • koala1212 Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 16.04.07, 18:46
      Ja tesknilam za Toba i Twoimi pelnymi serdecznosci i zrozumienia wpisami.
      Ciesze sie, ze sie odezwalas, choc mam nadzieje, ze z Toba wszytsko ok.
      Tesknie jeszcze za Marwolo i chcialabym, zeby czasem cos napisal, ale skoro go
      tu nie ma, to moze znaczy, ze ma sie dobrze. Sama nie wiem.
      Tesnie takze za Abasia.
      • pysiaczka-beka Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 17.04.07, 17:06
        a ja tęsknie za ryjkiemeufo. fajnie ze sa wstretne pyszczki, mozna sie
        dowartosciowac.
    • szyderca_i_glupawiec Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 16.04.07, 19:14
      przyznam się szczerze, ze brakowało mi Twoich postów na forum, co znaczy, że czułaś się lepiej, a teraz jak jest?
      • carlabruni sneeper, koala i szyderca 16.04.07, 23:17
        tesknilam za Wami jak i za innymi czlonkami forum tak samo.jest naprawde
        dobrze. trzymam sie, ale obiecuje, ze teraz bede miala wiecej czasu, zeby cos
        tu skrobnac. pozdrawiam was i wszystkich forumowiczow;)
    • a.niech.to Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 17.04.07, 15:35
      JAAAAA!!!
      Jesteś jednym z moich ulubionych ludków na tym Forumie.
      Pyzdry!
      • pysiaczka-beka Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 17.04.07, 17:08
        a.niech.to napisała:

        >!!!
        >!

        histeryczka
      • carlabruni Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 17.04.07, 21:38
        dziekuje. klaniam sie nisko i pozdrawiam a.niech.to:)
        • a.niech.to Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 19.04.07, 07:46
          Miałaś kiedyś rozległy guz na czole?
    • mskaiq Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 18.04.07, 14:45
      Dobrze ze sie odezwalas, kiedy nie piszesz to wierze ze radzisz Sobie.
      Serdecne pozdrowienia.
      • snip_i_snap Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 18.04.07, 14:55
        dobrze powiedziane z tym kłanianiem i uwaga na głowe bo gilotyna czeka

        --
        eugenika to zbrodnia przeciw ludzkości
      • carlabruni Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 18.04.07, 21:51
        msk raze sobie nawet wtedy jak pisze.pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka