carlabruni 16.04.07, 17:07 ja za Wami bardzo;) pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sneeper_1 Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 16.04.07, 17:18 tobie sie odrobine tło z tyłem myli, ale też fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
koala1212 Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 16.04.07, 18:46 Ja tesknilam za Toba i Twoimi pelnymi serdecznosci i zrozumienia wpisami. Ciesze sie, ze sie odezwalas, choc mam nadzieje, ze z Toba wszytsko ok. Tesknie jeszcze za Marwolo i chcialabym, zeby czasem cos napisal, ale skoro go tu nie ma, to moze znaczy, ze ma sie dobrze. Sama nie wiem. Tesnie takze za Abasia. Odpowiedz Link Zgłoś
pysiaczka-beka Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 17.04.07, 17:06 a ja tęsknie za ryjkiemeufo. fajnie ze sa wstretne pyszczki, mozna sie dowartosciowac. Odpowiedz Link Zgłoś
szyderca_i_glupawiec Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 16.04.07, 19:14 przyznam się szczerze, ze brakowało mi Twoich postów na forum, co znaczy, że czułaś się lepiej, a teraz jak jest? Odpowiedz Link Zgłoś
carlabruni sneeper, koala i szyderca 16.04.07, 23:17 tesknilam za Wami jak i za innymi czlonkami forum tak samo.jest naprawde dobrze. trzymam sie, ale obiecuje, ze teraz bede miala wiecej czasu, zeby cos tu skrobnac. pozdrawiam was i wszystkich forumowiczow;) Odpowiedz Link Zgłoś
a.niech.to Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 17.04.07, 15:35 JAAAAA!!! Jesteś jednym z moich ulubionych ludków na tym Forumie. Pyzdry! Odpowiedz Link Zgłoś
pysiaczka-beka Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 17.04.07, 17:08 a.niech.to napisała: >!!! >! histeryczka Odpowiedz Link Zgłoś
carlabruni Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 17.04.07, 21:38 dziekuje. klaniam sie nisko i pozdrawiam a.niech.to:) Odpowiedz Link Zgłoś
a.niech.to Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 19.04.07, 07:46 Miałaś kiedyś rozległy guz na czole? Odpowiedz Link Zgłoś
mskaiq Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 18.04.07, 14:45 Dobrze ze sie odezwalas, kiedy nie piszesz to wierze ze radzisz Sobie. Serdecne pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
snip_i_snap Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 18.04.07, 14:55 dobrze powiedziane z tym kłanianiem i uwaga na głowe bo gilotyna czeka -- eugenika to zbrodnia przeciw ludzkości Odpowiedz Link Zgłoś
carlabruni Re: czy ktos tu za mna tesknil;)? 18.04.07, 21:51 msk raze sobie nawet wtedy jak pisze.pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś