maijkell 20.08.07, 23:17 Jestem zły. Chce kogoś pobić. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chemiczna_ala Re: Złość 20.08.07, 23:24 Nic prostszego. Chyba że mieszkasz w Niebie. Odpowiedz Link Zgłoś
maijkell Re: Złość 20.08.07, 23:34 chemiczna_ala napisała: > Nic prostszego. Chyba że mieszkasz w Niebie. Tak ale biłem się tylko raz w podstawówce i dostałem. Poza tym mój przyszły ewentualny zawód uniemożliwia mi bycie skazanym za ciężkie uszkodzenie ciała... Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Złość 20.08.07, 23:37 tiaaa... ale w tej chwili czuję się podle i obudziły się we mnie skłonności masochistyczne. i z naturalnego dla mnie acting-out przechodzę powoli na acting-in. Odpowiedz Link Zgłoś
maijkell Re: Złość 20.08.07, 23:38 chemiczna_ala napisała: > Trenowałaś, jak pamiętam... Tak ale tylko bieganie a z kursu karate została mi tylko prosta postawa... Odpowiedz Link Zgłoś
maijkell Re: Złość 20.08.07, 23:36 Nie bije ludzi, do których nic nie mam. To moje wygórowane poczucie winy i nadmiar osobliwej sprawiedliwości wewnetrznej. Obraź mnie chociaż proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Złość 20.08.07, 23:40 i tu napotykamy fudamentalny problem: gdybym miała siłę i inwencję do obrażania innych, łączyłoby to się raczej z chęcią pobicia kogoś, a nie bycia pobitym. Odpowiedz Link Zgłoś
maijkell Re: Złość 20.08.07, 23:44 A psychoterapia,, leki bierzesz jakies. Bo ja przez 2 miwsiace jestem tylko na terapii i jeszcze nie regularnej i żyje. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Złość 20.08.07, 23:48 2 dni temu odstawiłam stabilizator. uznałam, ze jeśli już mam się źle czuć, to wolę się źle czuć bez prochów niż na prochach. prochy to paskudztwo. terapia z resztą też. nie ma dla nas nadziei. Odpowiedz Link Zgłoś
maijkell Re: Złość 20.08.07, 23:50 aurelia_aurita napisała: > 2 dni temu odstawiłam stabilizator. uznałam, ze jeśli już mam się źle czuć, to > wolę się źle czuć bez prochów niż na prochach. > > prochy to paskudztwo. terapia z resztą też. nie ma dla nas nadziei. > Ja zarzywalem swgo czasu kropelki Bacha i deprim forte. Prochow sie boje. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Złość 20.08.07, 23:54 nigdy nie brałeś żadnych? czasem jednak pomagają, warto spróbować. (ja akurat marudzę, bo na mnie antydepresanty nie działają jak-bóg-przykazał, bo mam jakiegoś chada-srada, ale w przypadku normalnej depresji antydepresant to dobre rozwiązanie) Odpowiedz Link Zgłoś
chemiczna_ala Re: Złość 20.08.07, 23:42 Ja tam nadal się garbię. Ale to smutne, że prawnicy nie mogą się prać po pyskach. Odpowiedz Link Zgłoś
dolor Re: Złość 21.08.07, 00:02 Zawsze można zwalczać układ. U wszechpolaków nawet bez przenośni, a potem jakieś wiceministrowanie czeka. Odpowiedz Link Zgłoś