mskaiq 25.12.08, 05:13 Najlepsze zyczenia z okazji swiat, aby byly pogodne i radosne dla nas samych i dla innych. Serdeczne pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edytunia86 Re: Zyczenia 25.12.08, 11:28 radosnych i zdrowych świąt. DLa mnie te święta wcale nie sa radosne , ale przygnebiajace. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
zyrafa46 Re: Zyczenia 02.01.09, 22:18 Edytuniu, To: :-)))))))))))))))))))))))))))))))))) dla Ciebie. I jeśli nadal jesteś nie w sosie to proszę: :-D, :-D, :-D, :-D. Stań przed lustrem i uśmiechnij się do mnie. Jestem po drugiej stronie, dlatego mnie nie widzisz. Jednak się uśmiechnij. O, O, właśnie tak. I - byle częściej - z powodu radości, jakie przyniesie Ci Rok, który właśnie nastąpił. Żyra Odpowiedz Link Zgłoś