25.12.08, 05:13
Najlepsze zyczenia z okazji swiat, aby byly pogodne i radosne dla
nas samych i dla innych.
Serdeczne pozdrowienia.
Obserwuj wątek
    • edytunia86 Re: Zyczenia 25.12.08, 11:28
      radosnych i zdrowych świąt.
      DLa mnie te święta wcale nie sa radosne , ale przygnebiajace.
      Pozdrawiam
      • zyrafa46 Re: Zyczenia 02.01.09, 22:18
        Edytuniu, To: :-)))))))))))))))))))))))))))))))))) dla Ciebie.
        I jeśli nadal jesteś nie w sosie to proszę: :-D, :-D, :-D, :-D.
        Stań przed lustrem i uśmiechnij się do mnie. Jestem po drugiej stronie, dlatego mnie nie widzisz.
        Jednak się uśmiechnij. O, O, właśnie tak.
        I - byle częściej - z powodu radości, jakie przyniesie Ci Rok, który właśnie nastąpił.
        Żyra

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka