Dodaj do ulubionych

Moje zlote mysli i innych

26.01.11, 17:18
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
— Paulo Coelho

Obserwuj wątek
    • flissy Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 20:56
      Jeden problem to nie problem,sto problemów to jest problem smile
      • jutta_t Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 21:02
        Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
        • samanta_ewa Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 21:03
          Opowieść zaczyna się z księciem, który całuje anioła, a kończy z łysym mężczyzną, który przez stół patrzy na grubą żonę
          ha..ha..ha..
          • black_jotka Re: Moje zlote mysli i innych 02.04.22, 18:05
            Samo życie…
            • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 14.06.25, 16:07
              Tak to jest!
      • black_jotka Re: Moje zlote mysli i innych 18.09.19, 15:41
        Hii..hi...o tak
      • seremine Re: Moje zlote mysli i innych 01.03.23, 03:07
        Dobre
      • jutta_t Re: Moje zlote mysli i innych 20.01.25, 02:31
        O tak..
    • samanta_ewa Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 21:04
      Tak czy inaczej żeń się, jeśli znajdziesz dobrą żonę, będziesz szczęśliwy, jeśli złą - zostaniesz filozofem
      • mala200333 Marzenia.. 26.01.11, 21:06
        Marzenia kształtują naszą wyobraźnię
        • jerzy_55 Re: Marzenia.. 04.11.11, 18:44
          mala200333 napisała:

          > Marzenia kształtują naszą wyobraźnię
          >


          I dobrze!
          • seremine Re: Marzenia.. 05.01.12, 01:02
            UCIECZKA" Kiedy nam wesoło kręcimy się w koło,jak na karuzeli cały świat się kręci,kiedy nagle stanie nie jesteśmy w stanie,z losem się pogodzić gdy jesteśmy młodzi,ciągle gdzieś gnaliśmy bliskich mijaliśmy,czasem się ktoś skłonił a nas czas wciąż gonił,godziny mijały lata uciekały,a my bez wytchnienia przez życie wciąż gnamy."
            • black_jotka Wisława Szymborska 04.02.12, 16:39
              Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.

              Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą.

              — Wisława Szymborska
              _____________________________

              z wiersza "Pod jedną gwiazdą"
              • mala200333 Re: Wisława Szymborska 01.08.23, 06:54
                Lubie Jen slows…
      • seremine Re: Moje zlote mysli i innych 22.09.11, 08:59
        Fajne.
      • jerzy_55 Re: Moje zlote mysli i innych 17.01.17, 19:17
        Super!
      • jutta_t Re: Moje zlote mysli i innych 23.06.25, 05:12
        Dobre!
    • black_jotka Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 22:47
      Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś
      Ernest Hemingway
      • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 10.02.12, 20:49
        "[...] Co to znaczy, że niby ja wszystkich rozumiem, a nikt mnie? Czy to czasem nie znaczy, że ja nie jestem induwiduum, że nie mam własnego charakteru, ale że mam w i e l k ą d r a ż l i w o ś ć n e r w o w ą i m o r a l n ą, jak kobieta; co robi, że mogę w l e ź ć w k a ż d e g o u c z u c i a n a c h w i l ę. - I kobiety; dla tych samych przyczyn, nikt nie rozumie, bo kto może kaprysy, rzeczy nieregularne, niewymiarkowane zrozumieć? [...] "
        Zygmunt Krasiński do ojca, Wincentego Krasińskiego
        Rzym, 11 listopada 1834
    • black_jotka Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 22:47
      Chcąc być czyimś przyjacielem, trzeba stać się godnym przyjaźni
      Nikołaj Gogol
    • kristopherh Milosc 27.01.11, 04:10
      Ci, którzy nie czują zazdrości, nie czują nic (L. Aragon)
      • jerzy_55 Re: Milosc 30.08.11, 16:07
        kristopherh napisał:

        > Ci, którzy nie czują zazdrości, nie czują nic (L. Aragon)

        To prawda.
      • rawik-is-me Re: Milosc 03.09.11, 15:22
        Raczej tak...
    • kristopherh Re: Moje zlote mysli i innych 28.01.11, 02:39
      Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
      • jerzy_55 Re: Moje zlote mysli i innych 17.01.17, 19:17
        Fajne!
        • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 03.12.22, 05:05
          I mądre …
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 28.01.11, 18:31
      „Biednym jest się dopiero wtedy, kiedy już się niczego więcej nie chce."...Remarque
      • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 14.06.25, 16:08
        Coś w tym jest!
      • jutta_t Re: Moje zlote mysli i innych 31.07.25, 05:28
        TAK
    • rawik-is-me Re: Moje zlote mysli i innych 03.02.11, 17:32
      Piotr Konca — Legia Cudzoziemska Byłem Tam
      Mężczyźni kochają walkę, a testosteron prowadzi do wojen. Jesteśmy biologicznie i genetycznie zaprogramowani na walkę. Tak nas stworzyła natura - mamy oczy z przodu, więc oceniamy odległość do ofiary, mamy zęby, więc polujemy. Polujemy również na siebie. Niestety...
    • jutta_t Dyktatura 03.02.11, 18:34
      Harry Truman prezydent USA

      Kiedykolwiek spotykamy sprawny rząd, jest to dyktatura.
      • dunant Re: Dyktatura 21.08.11, 00:56
        Niestety cholerna prawda, zla prawda.
      • jutta_t Re: Dyktatura 30.09.11, 08:01
        Bolesne, ale prawdziwe.
      • jerzy_55 Re: Dyktatura 17.01.17, 19:17
        Niestety!
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 04.02.11, 17:27

      Samotność...
      jest dla mnie jak siostra, kocham ją i jej towarzystwo...
      ale ile możemy żyć razem, ktoś musi się w końcu wyprowadzić.

      Życie singla ma wiele zalet... i jedną wadę.
      • black_jotka Re: Moje zlote mysli i innych 04.02.11, 18:27
        depresja..samotnosc ..dwie siostry
      • seremine Re: Moje zlote mysli i innych 30.12.11, 20:25
        mala200333 napisała:

        >
        > Samotność...
        > jest dla mnie jak siostra, kocham ją i jej towarzystwo...
        > ale ile możemy żyć razem, ktoś musi się w końcu wyprowadzić.
        >
        > Życie singla ma wiele zalet... i jedną wadę.
        >
        Smutne to.
      • samanta_ewa Re: Moje zlote mysli i innych 17.01.12, 01:20
        Ukradnę chwilę, ta chwila to wieczność
        słowa zasypię w popiele klepsydry
        z prochu powstałeś, w proch się obrócisz
      • rawik-is-me Re: Moje zlote mysli i innych 04.02.12, 16:26

        Szukam ciebie a ty milczysz,powiedz proszę gdzie cie znajdę? Na rozstajnych drogach była ,pół już życia też przeżyłam ,i wyglądam ,nasłuchuje ,przyjdź zapukaj,ja otworzę ! Róża.
      • jerzy_55 Re: Moje zlote mysli i innych 17.01.17, 19:18
        Dobre,,,
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 04.02.11, 18:48

      Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera)
      • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 24.01.12, 15:34
        Janka Elżbieta Róża

        Czas ucieka a ja czekam, na swą miłość ,przeznaczenie ,i wzajemne zrozumienie ,że nie trzeba nam też dużo , ciut uśmiechu ,piękną różę ,czasem wdepnąć tez w kałużę ,by nie nudzić się przy boku ,i powiedzieć mój chłopaku ,bądź ty zawsze mą podporą ,mym ramieniem ,jak i wsparciem,pojeździmy na gokarcie ,wiesz to mały jest samochód i przytulę się do boku ,właśnie twego mój kolego ".
      • dunant Re: Moje zlote mysli i innych 27.01.12, 01:00
        To prawda..
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 05.02.11, 00:31
      Jak to dobrze ze jutro jest sobota!
      • rawik-is-me Re: Moje zlote mysli i innych 08.02.12, 15:25
        A jeszcze nie jest!
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 11.02.11, 18:39
      https://i45.tinypic.com/zx4m4g.jpg
      • black_jotka Re: Moje zlote mysli i innych 29.08.11, 22:11
        Podoba mi sia ta mysl.
      • jerzy_55 Re: Moje zlote mysli i innych 17.01.17, 19:18
        Ciekawe
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 12.02.11, 15:55

      I tylko w jednym różnicie się od Boga - Bóg wie wszystko, a wy wszystko wiecie lepiej.
      — Erich Maria Remarque (Paul Remarque)
      • rawik-is-me Re: Moje zlote mysli i innych 12.02.11, 18:18
        To o Jarku i ska?
    • rawik-is-me Re: Moje zlote mysli i innych 13.02.11, 16:08
      https://www.swiatpl.com/zdjecia/1221408356_001.jpg
      • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 31.08.11, 01:13
        Wspaniale polaczenie malarstwa i mysli.
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 20.02.11, 23:08
      https://s1.img.pl/v/1102/9140grafika_www.jpg
    • samanta_ewa Re: Moje zlote mysli i innych 21.02.11, 16:19
      Z Netu---"Chodzenia po bagnie wciaga".
      • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 20.08.11, 15:56
        Tak,to prawda.
      • black_jotka Re: Moje zlote mysli i innych 21.08.11, 17:41
        ..a wciaga!
      • jerzy_55 Re: Moje zlote mysli i innych 07.11.11, 00:24
        Swieta prawda!
      • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 03.11.12, 08:46
        Wielu tego nie zauwaza...
      • jerzy_55 Re: Moje zlote mysli i innych 17.01.17, 19:18
        Raczej nie...
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 23.02.11, 14:56
      Tylko kawa Cie ozroci. Tylko kawa sil Ci doda
      • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 03.12.22, 05:06
        O tak!!!
    • seremine Re: Moje zlote mysli i innych 01.03.11, 15:41
      Nie czyn drugiemu co Tobie nie mile
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 04.03.11, 15:35

      Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.

      Don McCullin

    • kristopherh Re: Moje zlote mysli i innych 07.03.11, 02:24
      Wybierajac zone/meza uwazaj bo czasu nie mozna odwrocic.
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 14.03.11, 18:24
      "Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic'a profesjonaliści..."
      • smieszka-on-line Re: Moje zlote mysli i innych 14.03.11, 18:25
        mala200333 napisała:

        > "Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna pow
        > iedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic'a profesjonaliści..."
        Dobre!
    • kristopherh Nie martw sie.. 15.03.11, 18:44

      ...nie jestes w Japonii
    • mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 15.03.11, 20:18

      Z przysłów polskich:
      "Niedaleko pada kwaśna ulęgałka od spróchniałej wierzby".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka