smieszka-on-line 26.01.11, 17:18 W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. — Paulo Coelho Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
flissy Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 20:56 Jeden problem to nie problem,sto problemów to jest problem Odpowiedz Link
jutta_t Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 21:02 Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później Odpowiedz Link
samanta_ewa Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 21:03 Opowieść zaczyna się z księciem, który całuje anioła, a kończy z łysym mężczyzną, który przez stół patrzy na grubą żonę ha..ha..ha.. Odpowiedz Link
samanta_ewa Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 21:04 Tak czy inaczej żeń się, jeśli znajdziesz dobrą żonę, będziesz szczęśliwy, jeśli złą - zostaniesz filozofem Odpowiedz Link
jerzy_55 Re: Marzenia.. 04.11.11, 18:44 mala200333 napisała: > Marzenia kształtują naszą wyobraźnię > I dobrze! Odpowiedz Link
seremine Re: Marzenia.. 05.01.12, 01:02 UCIECZKA" Kiedy nam wesoło kręcimy się w koło,jak na karuzeli cały świat się kręci,kiedy nagle stanie nie jesteśmy w stanie,z losem się pogodzić gdy jesteśmy młodzi,ciągle gdzieś gnaliśmy bliskich mijaliśmy,czasem się ktoś skłonił a nas czas wciąż gonił,godziny mijały lata uciekały,a my bez wytchnienia przez życie wciąż gnamy." Odpowiedz Link
black_jotka Wisława Szymborska 04.02.12, 16:39 Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie. Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą. — Wisława Szymborska _____________________________ z wiersza "Pod jedną gwiazdą" Odpowiedz Link
black_jotka Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 22:47 Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś Ernest Hemingway Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 10.02.12, 20:49 "[...] Co to znaczy, że niby ja wszystkich rozumiem, a nikt mnie? Czy to czasem nie znaczy, że ja nie jestem induwiduum, że nie mam własnego charakteru, ale że mam w i e l k ą d r a ż l i w o ś ć n e r w o w ą i m o r a l n ą, jak kobieta; co robi, że mogę w l e ź ć w k a ż d e g o u c z u c i a n a c h w i l ę. - I kobiety; dla tych samych przyczyn, nikt nie rozumie, bo kto może kaprysy, rzeczy nieregularne, niewymiarkowane zrozumieć? [...] " Zygmunt Krasiński do ojca, Wincentego Krasińskiego Rzym, 11 listopada 1834 Odpowiedz Link
black_jotka Re: Moje zlote mysli i innych 26.01.11, 22:47 Chcąc być czyimś przyjacielem, trzeba stać się godnym przyjaźni Nikołaj Gogol Odpowiedz Link
kristopherh Milosc 27.01.11, 04:10 Ci, którzy nie czują zazdrości, nie czują nic (L. Aragon) Odpowiedz Link
jerzy_55 Re: Milosc 30.08.11, 16:07 kristopherh napisał: > Ci, którzy nie czują zazdrości, nie czują nic (L. Aragon) To prawda. Odpowiedz Link
kristopherh Re: Moje zlote mysli i innych 28.01.11, 02:39 Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard) Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 28.01.11, 18:31 „Biednym jest się dopiero wtedy, kiedy już się niczego więcej nie chce."...Remarque Odpowiedz Link
rawik-is-me Re: Moje zlote mysli i innych 03.02.11, 17:32 Piotr Konca — Legia Cudzoziemska Byłem Tam Mężczyźni kochają walkę, a testosteron prowadzi do wojen. Jesteśmy biologicznie i genetycznie zaprogramowani na walkę. Tak nas stworzyła natura - mamy oczy z przodu, więc oceniamy odległość do ofiary, mamy zęby, więc polujemy. Polujemy również na siebie. Niestety... Odpowiedz Link
jutta_t Dyktatura 03.02.11, 18:34 Harry Truman prezydent USA Kiedykolwiek spotykamy sprawny rząd, jest to dyktatura. Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 04.02.11, 17:27 Samotność... jest dla mnie jak siostra, kocham ją i jej towarzystwo... ale ile możemy żyć razem, ktoś musi się w końcu wyprowadzić. Życie singla ma wiele zalet... i jedną wadę. Odpowiedz Link
black_jotka Re: Moje zlote mysli i innych 04.02.11, 18:27 depresja..samotnosc ..dwie siostry Odpowiedz Link
seremine Re: Moje zlote mysli i innych 30.12.11, 20:25 mala200333 napisała: > > Samotność... > jest dla mnie jak siostra, kocham ją i jej towarzystwo... > ale ile możemy żyć razem, ktoś musi się w końcu wyprowadzić. > > Życie singla ma wiele zalet... i jedną wadę. > Smutne to. Odpowiedz Link
samanta_ewa Re: Moje zlote mysli i innych 17.01.12, 01:20 Ukradnę chwilę, ta chwila to wieczność słowa zasypię w popiele klepsydry z prochu powstałeś, w proch się obrócisz Odpowiedz Link
rawik-is-me Re: Moje zlote mysli i innych 04.02.12, 16:26 Szukam ciebie a ty milczysz,powiedz proszę gdzie cie znajdę? Na rozstajnych drogach była ,pół już życia też przeżyłam ,i wyglądam ,nasłuchuje ,przyjdź zapukaj,ja otworzę ! Róża. Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 04.02.11, 18:48 Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera) Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 24.01.12, 15:34 Janka Elżbieta Róża Czas ucieka a ja czekam, na swą miłość ,przeznaczenie ,i wzajemne zrozumienie ,że nie trzeba nam też dużo , ciut uśmiechu ,piękną różę ,czasem wdepnąć tez w kałużę ,by nie nudzić się przy boku ,i powiedzieć mój chłopaku ,bądź ty zawsze mą podporą ,mym ramieniem ,jak i wsparciem,pojeździmy na gokarcie ,wiesz to mały jest samochód i przytulę się do boku ,właśnie twego mój kolego ". Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 05.02.11, 00:31 Jak to dobrze ze jutro jest sobota! Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 12.02.11, 15:55 I tylko w jednym różnicie się od Boga - Bóg wie wszystko, a wy wszystko wiecie lepiej. — Erich Maria Remarque (Paul Remarque) Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 31.08.11, 01:13 Wspaniale polaczenie malarstwa i mysli. Odpowiedz Link
samanta_ewa Re: Moje zlote mysli i innych 21.02.11, 16:19 Z Netu---"Chodzenia po bagnie wciaga". Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 23.02.11, 14:56 Tylko kawa Cie ozroci. Tylko kawa sil Ci doda Odpowiedz Link
seremine Re: Moje zlote mysli i innych 01.03.11, 15:41 Nie czyn drugiemu co Tobie nie mile Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 04.03.11, 15:35 Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali. Don McCullin Odpowiedz Link
kristopherh Re: Moje zlote mysli i innych 07.03.11, 02:24 Wybierajac zone/meza uwazaj bo czasu nie mozna odwrocic. Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 14.03.11, 18:24 "Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic'a profesjonaliści..." Odpowiedz Link
smieszka-on-line Re: Moje zlote mysli i innych 14.03.11, 18:25 mala200333 napisała: > "Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna pow > iedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanic'a profesjonaliści..." Dobre! Odpowiedz Link
mala200333 Re: Moje zlote mysli i innych 15.03.11, 20:18 Z przysłów polskich: "Niedaleko pada kwaśna ulęgałka od spróchniałej wierzby". Odpowiedz Link