Gość: OBERSCHLESIER IP: *.dip.t-dialin.net 17.01.04, 19:37 michael gratulujemy ci tak wspanialego sukcesu na stoku w zakopanem. michael nr.1 adam, pij red bula - dodaje skrzydel gruß an alle schlesier Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slezan Re: Schlesien gratuluje michaelowi uhrmannowi 17.01.04, 20:37 Jako Ślązak kibicowałem Ślązakowi Małyszowi. Uhrmann ze Śląskiem niewiele ma wspólnego więc mi wisi. Odpowiedz Link Zgłoś
aldon Re: Schlesien gratuluje michaelowi uhrmannowi 17.01.04, 21:02 slezan napisał: > Jako Ślązak kibicowałem Ślązakowi Małyszowi. Uhrmann ze Śląskiem niewiele ma > wspólnego więc mi wisi. Co za bzdury. Małysz nie jest żadnym Schloonzakiem tylko Polakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
slezan Re: Schlesien gratuluje michaelowi uhrmannowi 17.01.04, 21:06 Jak typowy nacjonlista zakładasz, że tożsamość człowieka jest homogeniczna. Taki sposób myślenia wynia z reguły z niezdolności pojmowania świata w jego złożoności. A to ta ostatnia czyni go ciekawym. Współczuje zatem. Wiele tracisz. Odpowiedz Link Zgłoś
aldon Re: Schlesien gratuluje michaelowi uhrmannowi 17.01.04, 21:12 Co ty bredzisz jaki nacjonalizm. Przedstawiłem sprawe w sposób jasny Małysz nie jest Schloonzakiem tylko Polakiem. To ty w nacjonalistyczny sposób chcesz zrobić z niego na siłę Schloonzaka a twój kolega Ballest chciał nawet z niego zrobic pół-Niemca. Odpowiedz Link Zgłoś
slezan Re: Schlesien gratuluje michaelowi uhrmannowi 17.01.04, 21:14 Co Ty nie powiesz? Ogłoś swoją rewelację światu: nie można być jednocześnie Ślązakiem i Polakiem. Najlepiej wrzuć takiego spama na wszystkie fora i poczekaj na reakcje. Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: Schlesien gratuluje michaelowi uhrmannowi 17.01.04, 21:24 Co najmniej w niemieckiej telewizji pokazali Onkla Adama, Szturza, brata jego matki, bo ten go nauczyl skakac. Nie napisalem , ze Adam jest Niemcem !!!! - tylko ich potomkiem, tak jak Hausner, Dorn, Miller, czy Hübner ! Odpowiedz Link Zgłoś
aldon Re: Schlesien gratuluje michaelowi uhrmannowi 17.01.04, 21:28 ballest napisała: > Co najmniej w niemieckiej telewizji pokazali Onkla Adama, Szturza, brata jego > > matki, bo ten go nauczyl skakac. > Nie napisalem , ze Adam jest Niemcem !!!! - tylko ich potomkiem, tak jak > Hausner, Dorn, Miller, czy Hübner ! > I co z tego? Ja tez mam wśród swoich przodków Niemców tak jak pewnie miliony Polaków. Nie ma to jednak dla mnie żadnego znaczenia. A Małysz jest Polakiem i wielokrotnie podkreslał, ze jest z tego dumny. Gratulacje dla Adama i dla Uhrmana też! Odpowiedz Link Zgłoś
arnold88 To tez potomkowie Niemcow 17.01.04, 21:39 ballest napisała: > Co najmniej w niemieckiej telewizji pokazali Onkla Adama, Szturza, brata jego > > matki, bo ten go nauczyl skakac. > Nie napisalem , ze Adam jest Niemcem !!!! - tylko ich potomkiem, tak jak > Hausner, Dorn, Miller, czy Hübner ! > 31. Ludwik Dorn - Dornbaum 56. Józef Hubner - Dawid Szwarc Aleksander Kwaśniewski - Izaak Stoltzman Marek Borowski - Szymon Berman 24. Włodzimierz Cimoszewicz - Dawid Goldstein informacjee.webpark.pl/kochany/politycy_zydzi.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oberschlesier Re: wierzyc sie nie chce IP: *.dip.t-dialin.net 17.01.04, 22:34 jezeli ta lista jest prawdziwa a nie jakis zart to jestem zaszokowany, moja matka zawsze mowila : ta polska rzadzi banda cholernych zydow, a ja zawsze odpowiadalem : mama ty mosz chyba antysemicko absesja i wszendzie zydow widzisz - z tego co widac miala racje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edek Re: wierzyc sie nie chce IP: *.dip.t-dialin.net 18.01.04, 15:32 Malysz jest zpolonizowany.Nawet nie wie,czemu jest ewangelikiem.Pod wzgledem gospodarczym Polaka jest w tyle,pod wzgledem falszywej propagandy byla i jest na czele.Ale tak to jest.Irak,Iran,Rosja,Kuba,Polska..Gdzie dno gospodarcze,zacofanie,tam kwitnie propaganda... Odpowiedz Link Zgłoś
polski-husarz Re: Schlesien gratuluje michaelowi uhrmannowi 18.01.04, 22:28 Gość portalu: OBERSCHLESIER napisał(a): > michael gratulujemy ci tak wspanialego sukcesu na stoku w zakopanem. > michael nr.1 > > adam, pij red bula - dodaje skrzydel > > gruß an alle schlesier Urmanowi tez gratuluje. Odpowiedz Link Zgłoś