Dodaj do ulubionych

Skorzonera i salsefia - miał ktoś przyjemność?

21.09.04, 19:23

Obserwuj wątek
    • wedrowiec2 Re: Skorzonera i salsefia - miał ktoś przyjemność 21.09.04, 19:27
      Ciągle tęsknię za skorzonerą:(
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=10354822&v=2&s=0
      • lunatica dzięki za linkę :-)) 21.09.04, 19:29

    • Gość: Pichciarz Re: Skorzonera - zobacz co to jest (Eng.) IP: *.proxy.aol.com 21.09.04, 20:28
      www.crop.cri.nz/home/products-services/publications/broadsheets/028scorzonera.pdf
      • lunatica ja wiem jak to wygląda, 21.09.04, 20:30
        chciałam się dowiedzieć jak smakuje i z czym się podaje...
        • jottka Re: ja wiem jak to wygląda, 21.09.04, 20:36
          niby można róznie, ale zasadniczo najlepiej wrzucić do posolonego wrzątku +
          trochę soku z cytryny, ugotować do miękkości (zależnie od rozmiaru i stopnia
          przywiędnięcia denata), po czym zjeść, opcjonalnie z tartą bułką na maśle albo
          zapieczone pod czymś, ale ja wolę saute

          może być w charakterze jarzynki do czegoś, ale jesienią na kolację same czarne
          korzonki są pyszne

      • Gość: Pichciarz Re: Scorzonera & Salsify (Eng.) IP: *.proxy.aol.com 21.09.04, 20:34
        Z przepisami:
        www.consciouschoice.com/cooking/cooking1501.html
        • lunatica dzięki :-)) 21.09.04, 20:36

    • Gość: Pichciarz Re: Skorzonera i salsefia - przepisy i informacje IP: *.proxy.aol.com 21.09.04, 21:11
      kuchnia.kisa.pl/przepis.php?nr=218&hm=owoce
      www.gdynia.ids.pl/~wroclawska/warzywa.html#skorzonera_i_salsefia
      kuchnia.verusinter.net/przepis.php?NUMER=5409
      zsgkatowice.internetdsl.pl/przepisy/11/1038.htm
      zsgkatowice.internetdsl.pl/przepisy/11/1272.htm
      serwisy.gazeta.pl/po40/1,48122,1678792.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka