Dodaj do ulubionych

Pismo w sprawie nazwy ulicy

16.11.04, 08:47
W załączeniu przesyłam projekt pisma w sprawie nazwy ulicy.
Proszę o uwagi i propozycje do piątku włącznie.Wówczas w sobotę możnaby
podpisywac pismo na budowie. Jako adres korespondencyjny proponuje podać
adres AGMETU. Projekt pisma wyslę równiez do Dyr. Szyszkowskiego.

Pozdrawiam

Intruder

Warszawa 2004-11-15

Nabywcy mieszkań w osiedlu Park Leśny w Warszawie
AGMET Sp. z o.o.





Przewodniczący Rady m.st. Warszawy
Pan Jan Maria Jackowski
00-110 Warszawa
pl. Defilad 1


Szanowny Panie Przewodniczący

Nabywcy mieszkań realizowanych w ramach osiedla PARK LEŚNY oraz
inwestor AGMET Sp z o.o. zwracają się ze wspólnym wnioskiem o nadanie ulicy,
do której będą przyporządkowane budynki, nazwy PARK LEŚNY. ( na planie
ogólnego zagospodarowania przestrzennego zlokalizowana w obrębie 4-09-03 w
rejonie ulic Kondratowicza i Nowo-Wincentego tymczasowo oznaczona jako
ulica „Projektowana”).
Zdaniem wnioskodawców proponowana nazwa spełnia kryteria neutralności
zarówno pod względem historycznym jak i społecznym, ściśle wiąże się z
cechami miejscowego otoczenia oraz koresponduje z nazwami pobliskich ulic (
Nad Potokiem, Porannej Bryzy itp.). Powyższa nazwa została zaproponowana
przez przyszłych mieszkańców i przeprowadzonym sondażu uzyskała 74% poparcia
wśród respondentów.
Inwestor osiedla PARK LEŚNY, nie wnosi zastrzeżeń na wyłączność w
posługiwaniu się tą nazwą używaną dla celów handlowych w ramach realizowanego
osiedla.
Z uwagi na zaplanowany termin oddania budynków do użytku w I kwartale
2005r., prosimy o przychylne rozpatrzenie wniosku.


AGMET Sp. z o.o. Nabywcy mieszkań
( lista w załączeniu)


Załączniki

1. Decyzja nr 68/T/04 w sprawie zatwierdzenia projektu budowlanego i
pozwolenia na budowę ( kopia) z dnia 23.02.2004r.

2. Wypis z miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego
m.st. Warszawy ( kopia) z dnia 29.04.2003r. ozn. AR/MP/73281/69/03.
3. Lista nabywców mieszkań popierających wniosek.

Obserwuj wątek
    • agua Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 16.11.04, 09:28
      Wg mnie ok, aczkolwiek nie jestem prawnikiem. Chętnie podpiszę się pod takim
      wnioskiem. Powinniśmy wyznaczyć czas i miejsce, proponuję okolice placu budowy.
      Andrzej
    • bobm1 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 16.11.04, 21:31
      Mi sie podoba ale nie znam sie na tym. KIEDY i JAK się zbierzemy i podpiszemy
      pismo ?

      pzdr
      Bober




      • sloggi Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 16.11.04, 21:37
        Czy poszła kopia do Pani Kwiryny Handtke - przewodniczącej Komisji Nazwewnictwa
        Placów i Ulic m.st. Warszawy ul. Miodowa 6/8 00-950 Warszawa ?
        • greg_2 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 16.11.04, 23:15
          wg mnie pismo jest ok
          podejrzewam ze najlepszym dniem na zebranie podpisów bedzie sobota
          miejsce jak juz Andrzej napisał plac budowy.
          - lub opcja nr 2 zostawic pismo w Agmecie na tydzien i kazdy sie dopasuje zeby
          podjechac i podpisac

          Prosba do intrudera o potwierdzenie ewentulanie ustalenie jakiegos
          obowiazujacego terminu.
          • agua Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 17.11.04, 08:26
            Pismo można spróbować zostawić u kierownika budowy, myślę, że większość z nas
            tam bywa w soboty i moglibyśmy sobie dać np. najbliższe dwie soboty na
            uzupełnienie wpisów.
            Ciężko mi się doliczyć ile w tej chwili jest osób aktywnych na forum, być może
            udałoby się stworzyć jakąś bazę mieszkańców na stronie
            www.parklesny.prv.pl (?). Ktoś wcześniej pisał, że do wniosku musi być
            15 osób o ile dobrze pamiętam, wydaje mi się że w tej chwili osób piszących
            jest kilkanaście.
            Andrzej
            • intruder2 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 17.11.04, 08:36
              Pismo wysłałem do Dyrektora Szyszkowskiego,
              jeśli zgodzi sie podpisać do soboty przygotuje je w wersji oficjalnej i
              zostawię u kierownika budowy. Przygotuję równiez info na bramie wjazdowej( dla
              tych którzy nie mają dostępu do internetu) zeby mieli mozliwość poparcia
              wniosku.
              Kto ma dostęp do strony mieszkańców mógłby zamieścić tam informacje na ten
              temat.

              Dzieki za sygestie przesłania do kolejnego organu.

              Do zobaczenia.

              Intruder
              • agua Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 17.11.04, 09:16
                Drogi Intruderze,
                Jeśli będziesz umieszczać na bramie jakieś informacje, daj też proszę link do
                strony Osiedla i do forum. Dzięki.
                Andrzej
    • intruder2 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 17.11.04, 09:24
      Andrzej,

      Czy mógłbys wkleic to pismo na stronie parklesny.prv.

      Ja nie mam kodów ani bladego pojącia jak to zrobić?

      Pozdrawiam

      Robert Intruder
      • agua Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 17.11.04, 09:36
        Robert,
        Stroną opiekuje się Pawelsierra którego dawno na forum nie widziałem :(.
        Ja nie mam możliwości ingerencji w treści.
        A,
        • greg_2 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 17.11.04, 09:37
          ja tez mam dostep do strony www dzis postaram sie to zrobic ale niestety po
          pracy
          • agua Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 19.11.04, 08:00
            Jak nasze sprawy? Udało się coś ruszyć z listą tak, żeby można ją było
            podpisywać od jutra?
            A.
            • kamash12 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 20.11.04, 15:31
              dziekuje miłej Pani z bloku A, która zgodziła się przenieść naszą listę przez
              największe błoto, używając do tego zwyczajnych trzewików... :)
              Tak na marginesie to wpisując sie na listę na pozycji osmej, zauważylem iz
              wszystkie pozostale wpisy są mieszkanców z bloku A. Czyzby nikt inny nie
              interesował sie nazwą naszej ulicy?
              Kamash
    • poker_7 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 21.11.04, 23:13
      i jak efekty sobotniego zbierania podpisów ? słowa uznania należą sie ochronie,
      która aktywnie przypominała zwiedzajacym o liście ale przede wszystkim
      intruderowi za inicjatywę i poświecenie czasu.

      dzieki i pozdrawiam

      paweł


      • intruder2 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 22.11.04, 08:25
        Do godz. 14.00 w sobote na liscie podpisały się 22 osoby, lista bedzie tam
        jeszcze do wtorku rano do ok. 9.00. Jeśli ktoś chce to może sie podpisać, we
        środę dostarcze ja do Agmetu.
        Dziekuje ochronie i Agmetowi za wspołpracę

        Podrawiam

        Intruder
        • krzyk007 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 22.11.04, 08:56
          intruder2 napisał:

          > Do godz. 14.00 w sobote na liscie podpisały się 22 osoby, lista bedzie tam
          > jeszcze do wtorku rano do ok. 9.00. Jeśli ktoś chce to może sie podpisać, we
          > środę dostarcze ja do Agmetu.
          > Dziekuje ochronie i Agmetowi za wspołpracę
          >
          > Podrawiam
          >
          > Intruder

          Witam,

          A może zostaw listę jeszcze do przyszłej soboty? Ja nie mogłem być w tą sobotę
          na budowie, a żeby zajrzeć w tygodniu do Agmetu muszę się zwalniać z pracy :-(

          pzdr
          Krzych
    • intruder2 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 23.11.04, 10:25
      Zgodnie z propozycjami zgłaszanymi na forum, listę do składania podpisów
      pozostawię do soboty w budce wartowniczej.

      Pozdrawiam

      Intruder

      • greg_2 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 27.11.04, 14:55
        wczoraj wieczorem jak sie wpisywalem na liste bylem 25 wiec chyba nie jest tak
        żle
        • krzyk007 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 27.11.04, 17:43
          Niniejszym oświadczam, że doszły 2 podpisy: mój i zony.

          A propos, rozmawialiśmy z ochroniarzem, który powiedział, że budowana droga
          (miedzy lasem a osiedlem) będzie przelotowa - od Kondratowicza do Malborskiej).
          Niezbyt to miła informacja i trochę odbiega od wersji przedstawionej nam przez
          Agmet ...
          Kto wie czy nie trzeba będzie powalczyć o progi zwalniające ?!

          Pzdr
          Krzych
          • piter1978 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 28.11.04, 02:07
            Uuuu.... Jeśli droga ma być przelotowa to rzeczywiscie nie jest fajnie...
            Właściwie to ja nawet nie wiem po co ona ma być przelotowa skoro powstaje a
            właściwie już powstała ulica Nowowincentego. Można by się w tę sprawę bardziej
            zagłębić bo śmiesznie by było jak by się okazało, że w okolicy (Blokowa lub
            gdzieś obok) mieszka jakiś radny, któremu po pracy bardzo spieszy się do
            Carrefour'a... :):):). Jeśli chodzi natomiast o spowalniacze (zwane śpiącymi
            policjentami - bez urazy dla strzegących porządku) to w takiej sytuacji
            głosowałbym raczej za systemem holenderskim lub belgijskim. Nic tak nie
            spowolni ruchu, a wręcz zniechęci do korzystania z ulicy jak donice z
            roślinkami ustawione na przemian po lewej i prawj stronie dogi. Trzeba wówczas
            jechać slalomem ustępując raz po raz pierwszeństwa samochodom jadącym z
            przeciwka.... Skuteczne jak cholera.... :) :) :).... A tak szczerze, to trzeba
            by może wreszcie przycisnąć Agmet żeby w tej sprawie powiedzaił A lub B albo
            przynajmniej ogłosił jaie są przewidywania ze strony władz dzelnicy.
    • celkra Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 22.12.04, 11:23
      Witam,
      Ciekawa jestem, czy ktoś posiada już jakąś wiedzę na temat nazwy "naszej"
      ulicy?

      pozdrawiam
      celkra
      • intruder2 Re: Pismo w sprawie nazwy ulicy 22.12.04, 15:53
        Drodzy sąsiedzyi!!
        AGMET chętnie przyłaczył sie do akcji i pismo zostało wystosowane do władz
        miasta w treści przez nas ustalonej na papierze firmowym AGMETU z podpisami
        mieszkańców. Dziekuję Dyr. Szyszkowskiemu za pomoc w zebraniu dokumentacji i za
        wsparcie organizacyjne.

        Pozdrawiam

        Intruder

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka