intruder2
16.11.04, 08:47
W załączeniu przesyłam projekt pisma w sprawie nazwy ulicy.
Proszę o uwagi i propozycje do piątku włącznie.Wówczas w sobotę możnaby
podpisywac pismo na budowie. Jako adres korespondencyjny proponuje podać
adres AGMETU. Projekt pisma wyslę równiez do Dyr. Szyszkowskiego.
Pozdrawiam
Intruder
Warszawa 2004-11-15
Nabywcy mieszkań w osiedlu Park Leśny w Warszawie
AGMET Sp. z o.o.
Przewodniczący Rady m.st. Warszawy
Pan Jan Maria Jackowski
00-110 Warszawa
pl. Defilad 1
Szanowny Panie Przewodniczący
Nabywcy mieszkań realizowanych w ramach osiedla PARK LEŚNY oraz
inwestor AGMET Sp z o.o. zwracają się ze wspólnym wnioskiem o nadanie ulicy,
do której będą przyporządkowane budynki, nazwy PARK LEŚNY. ( na planie
ogólnego zagospodarowania przestrzennego zlokalizowana w obrębie 4-09-03 w
rejonie ulic Kondratowicza i Nowo-Wincentego tymczasowo oznaczona jako
ulica „Projektowana”).
Zdaniem wnioskodawców proponowana nazwa spełnia kryteria neutralności
zarówno pod względem historycznym jak i społecznym, ściśle wiąże się z
cechami miejscowego otoczenia oraz koresponduje z nazwami pobliskich ulic (
Nad Potokiem, Porannej Bryzy itp.). Powyższa nazwa została zaproponowana
przez przyszłych mieszkańców i przeprowadzonym sondażu uzyskała 74% poparcia
wśród respondentów.
Inwestor osiedla PARK LEŚNY, nie wnosi zastrzeżeń na wyłączność w
posługiwaniu się tą nazwą używaną dla celów handlowych w ramach realizowanego
osiedla.
Z uwagi na zaplanowany termin oddania budynków do użytku w I kwartale
2005r., prosimy o przychylne rozpatrzenie wniosku.
AGMET Sp. z o.o. Nabywcy mieszkań
( lista w załączeniu)
Załączniki
1. Decyzja nr 68/T/04 w sprawie zatwierdzenia projektu budowlanego i
pozwolenia na budowę ( kopia) z dnia 23.02.2004r.
2. Wypis z miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego
m.st. Warszawy ( kopia) z dnia 29.04.2003r. ozn. AR/MP/73281/69/03.
3. Lista nabywców mieszkań popierających wniosek.