Dodaj do ulubionych

Bardzo dawno nic nie pisałam

02.01.06, 13:04
Bardzo dawno tu nie zaglądałam, wiele się zmieniło w naszym życiu, a może tak
niewiele... Niektóre z kobietek mnie znają, pisałam tu z prośbą o pomoc,
dostałam jej bardzo wiele i nie chodzi bynajmniej o pomoc materialną, pomogło
mi też wsparcie duchowe... Może Was troszkę zaskoczę, ale nowy rok przynosi
mi ogromne zmiany, jeszcze nie wiem jak to się wszystko skończy, ale od
początku...
Jakiś czas temu pan, od którego wynajmujemy mieszkanie zaczął interesować się
nami bardziej jak normalnie, pomagał nam w pracach domowych, zaprzyjaźnił się
z dziećmi i oczywiście ze mną, miałam okropne wyrzuty sumienia, że dałam
ponieść się emocjom i uroczym chwilom, no i jest efekt, będziemy mieli
dzidziusia... Piotr jest częstym gościem w naszym domu, znaczy już naprawdę
dużo dla moich pociech a i dla mnie jest wielkim przyjacielem. Nie umiem
powiedzieć czy go kocham, ale on oszalał na naszym punkcie, spędził z nami
święta i sylwestra, gdy dowiedział się o dziecku myślałam, że wyskoczy przez
okno i zacznie wszystkim mówić o swoim szczęściu... Ja byłam przerażona
sytuacją i miałam wiele sprzecznych uczuć, ale udało mu się mnie przekonać,
że to co się stało jest czymś naprawdę wspaniałym, bo już teraz nie mogę
bronić się przed jego uczuciem i szukać powodów, dla których nie mogę się z
nim związać. Postanowiliśmy, że razem spędzimy ferie zimowe i przygotujemy
dzieci na to, że po feriach Piotr zamieszka z nami...

Mam nadzieję, że nie zaskoczyłam Was bardzo (ja potrzebowałam wiele czasu aby
uporać się z tym co sama do siebie czułam za to co zrobiłam), mam nadzieję,
że ten rok przyniesie mi dobre zmiany w naszym życiu, mam nadzieję, że dobrze
potoczy się to co toczyć się zaczęło i że nie zawiodę się kolejny raz...
Pozdrawiam serdecznie. Irena
Obserwuj wątek
    • foretka Re: Bardzo dawno nic nie pisałam 02.01.06, 13:22
      Irenkosmile

      Nie znamy sie ale zycze Ci szczescia i powodzenia!! Wygladasz na bardzo ciepla
      osobe, mam nadzieje, ze Twoj przyjaciel Cie nie zawiedzie, ze spotka Was cos
      wyjatkowego i trwalego.

      Z calego serca zycze Ci ogromu milosci i spokojnego rozwiazaniasmile

      Pozdrawiam
      ~ foretka ~ mama Paulinki (13.09.2004r.), która ma juz ...
    • vaniliaa1 Re: Bardzo dawno nic nie pisałam 02.01.06, 13:24
      Gratulacje Irenkosmile
      • sylraf Re: Bardzo dawno nic nie pisałam 02.01.06, 13:38
        Irenko,
        nie znamy się co prawda, ale gratuluję Wam z całego serca.
        Życzę szczęśliwego rozwiązaniawink wszystko sie ułoży.
      • irena111 Re: Bardzo dawno nic nie pisałam 02.01.06, 13:43
        Dziękuję Wam wszystkim, jesteście moją podporą, bez waszego wsparcia już dawno
        chyba bym się załamała, wiele dla mnie znaczy nawet najmniejsza, ciepłem bijąca
        odpowiedź. Dziękuję i mam nadzieję, że właśnie pech powoli pakuje walizki w
        naszym domu. smile
        • zwiatrem Re: Bardzo dawno nic nie pisałam 02.01.06, 13:53
          cześć
          od poczatku wyglądało ciekawie, na szczęście trafiłaś na faceta, który jak mój
          obecny po prostu chce miec rodzine i swoje dziecko- pamiętasz jak sie bałaś
          (nieziejące jadem?)- każda by się bała, ale drobnymi kroczkami i szczęście
          czasem można wychodzić
          • irena111 Re: Bardzo dawno nic nie pisałam 02.01.06, 14:01
            Zwiatrem kochana jesteś, dalej się boję, ale to już całkiem inny strach, teraz
            jestem spokojna o nastawienie Piotrusia, ale tyle jeszcze przede mną... I do
            tego jeszcze prawie 7 miesięcy muszę tymi małymi kroczkami dreptać przy tym
            kiełkującym szczęściu...smile)))
            Pozdrawiam i mam nadzieję, że ta odrobina optymizmu jaką mam zamieni się w
            wielką falę.
            • zwiatrem Re: Bardzo dawno nic nie pisałam 02.01.06, 14:41
              Może już jest to czego szukałas? zmień treść wizytówki, a co, niech wszyscy
              wiedzą jak jest pięknie, kiedy marzenia się spełniają



    • monidelko Re: Bardzo dawno nic nie pisałam 03.01.06, 23:03
      Też się nie znamy ale życzę Ci wszystkiego najlepszego i oby ten Nowy Rok cały
      był tak optymistyczny jak jego początek smile))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka