zyta4
13.03.06, 08:16
Nie moge się pozbierać aby żyć. Od pewnego czasu nic mi nie wychodzi. Mąż
odszedł, straciłam pracę, zostałam sama... Byłam kliedyś u astrologa i ten
powiedział, że wszystko będzie dobrze, ale minęło już tyle czasu i nic się
nie zmieniło choć cały czas robię wszystko aby zmienić swoje życie. Czyżby
astrolog się mylił? Proszę mi pomóc jak mam odmienić swój los, a może już tak
ma być, może moje życie dobiega końca...? (moja data urodzenia 26.05.74 godz.
17.15.)
Pozdrawiam