Dodaj do ulubionych

:))) a podobno...

27.06.06, 12:21
...jak napisał kiedyś settembrini wątków, w których nawiązała się rozmowa nie
usuwa z forum...
Obserwuj wątek
    • bravor Re: :))) a podobno... 27.06.06, 12:29
      nie wolno atakować we dwóch jednego forumowicza, kery ten jeden
      jest "inteligentny inaczej".
      • sss9 Re: :))) a podobno... 27.06.06, 12:34
        bravor napisał:

        > nie wolno atakować we dwóch jednego forumowicza, kery ten jeden
        > jest "inteligentny inaczej".

        dej pozor! padosz o "narodzie", co z tego, ze z jednego sektora...
        • bravor Re: :))) a podobno... 27.06.06, 12:47
          niektery sam som, a niektery niy.
    • bartoszcze Re: :))) a podobno... 27.06.06, 12:49
      Żol Ci?:)
      a poza tym nie ma zasad, od których nie ma wyjątków..
      • sss9 Re: :))) a podobno... 27.06.06, 12:54
        bartoszcze napisał:

        > Żol Ci?:)
        > a poza tym nie ma zasad, od których nie ma wyjątków..
        >

        nie specjalnie, ale nie w tym rzecz czy mi żol eli niy.
        determinacja w usuwaniu akurat tego tematu trąci jakąś fobią. a przecież wszyscy
        jesteśmy Ślązakami i nas wszystkich ten temat jakoś dotyka. :)
        • oppelner_os Re: :))) a podobno... 27.06.06, 16:31
          sss9 napisał:

          > bartoszcze napisał:
          >
          > > Żol Ci?:)
          > > a poza tym nie ma zasad, od których nie ma wyjątków..
          > >
          >
          > nie specjalnie, ale nie w tym rzecz czy mi żol eli niy.
          > determinacja w usuwaniu akurat tego tematu trąci jakąś fobią. a przecież wszysc
          > y
          > jesteśmy Ślązakami i nas wszystkich ten temat jakoś dotyka. :)

          Kto? Ty jestes Slazakiem? Buhahahaha nie rozsmieszaj mnie synek:)))
          Ty synek jestes gorol pur, ktory nigdy nie zintegruje sie ze Slaskiem!
          • Gość: Karlik Te pamponie ze lopolskiygo niy som Slonzokami! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 13:44
            Prowdziwe Slonzoki miszkajom ino we Katowitz,Gleiwitz y inszych miastach!!!!!
            • oppelner_os Re: Te pamponie ze lopolskiygo niy som Slonzokami 28.06.06, 14:04
              Du hast keine Ahnung Karlik!
              • Gość: Karlik Oppelnerze zodyn s ciebie Slonzok!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 14:54
                Jo niy rozumia tego niymieckigo belkotu!!!Prowdziwy Slonzok godo ino po
                slonsku:-))))))
                • sss9 Re: Oppelnerze zodyn s ciebie Slonzok!!!!! 28.06.06, 14:57
                  Gość portalu: Karlik napisał(a):

                  > Jo niy rozumia tego niymieckigo belkotu!!!Prowdziwy Slonzok godo ino po
                  > slonsku:-))))))

                  ostow go... uon sia dopiyro uczy - pszi skacie, tela że mu ciynszko idzie.
                  • oppelner_os Re: Oppelnerze zodyn s ciebie Slonzok!!!!! 28.06.06, 15:46
                    Z ciebie sss9 taki Slonzok jak z koziej d...py rajzentasia, he he

                    Tys je gorol pur ze Sosnowca pantofelku:)))
                    • Gość: :-) Jak juz to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 15:57
                      koziej rzyci rajzentasza:-))))))))
                      • oppelner_os Re: Jak juz to 28.06.06, 16:02
                        Gynau:)))
                    • arnold7 Re: Oppelnerze zodyn s ciebie Slonzok!!!!! 28.06.06, 16:07
                      oppelner_os napisał:

                      > Z ciebie sss9 taki Slonzok jak z koziej d...py rajzentasia, he he
                      >
                      > Tys je gorol pur ze Sosnowca pantofelku:)))

                      Nie obrazej ludzi ze Sosnowca, jim tysz by bouo ganba za sssika:)
                      • sss9 Re: Oppelnerze zodyn s ciebie Slonzok!!!!! 28.06.06, 16:08
                        arnold7 napisał:

                        > oppelner_os napisał:
                        >
                        > > Z ciebie sss9 taki Slonzok jak z koziej d...py rajzentasia, he he
                        > >
                        > > Tys je gorol pur ze Sosnowca pantofelku:)))
                        >
                        > Nie obrazej ludzi ze Sosnowca, jim tysz by bouo ganba za sssika:)
                        >

                        popytaj. stawiam 100 do 1, że nie bardziej niż za ciebie gumisiu. :)
                      • oppelner_os sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 16:31
                        Mosz recht Arni:) Sssisik to obraza nawet dla Sosnowca, he he
                        • arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 16:37
                          oppelner_os napisał:

                          > Mosz recht Arni:) Sssisik to obraza nawet dla Sosnowca, he he

                          Ja bym tego tak nie sformulowal, Sosnowiec to miasto malopolskie, o innej niz
                          miast slaskich historii, zamieszkane w zdecydowanej wiekszosci przez Goroli,
                          architektonicznie o wiele brzydsze od miast slaskich, ale wcale przez to nie
                          gorsze, a wsrod jego mieszkancow jest wielu przyzwoitych i inteligentnych ludzi.
                          • oppelner_os Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 16:49
                            Sosnowiec jako miasto niczym mnie nie zachwyca, stad czesto robie "wycieczki"
                            pod jego adresem. Wsrod mieszkancow Sosnowca znajdziesz "rodzynki" ale te
                            stanowia zdecydowana mniejszosc, niestety.

                            • arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 16:52
                              Sosnowiec ma swoistego historyczno-geograficznego pecha i zwiazane z tym bardzo
                              slabe notowania wsrod Slazakow, ale na pewno jego mieszkancy nie zaslugija na
                              porownywanie z sssikiem.
                              • oppelner_os Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 16:55
                                Masz racje ja sam bym sie obrazil na oppelnera, gdybym mieszkal w Sosnowcu.
                                Przyznaje, ze to byl dla Sosnowca cios ponizej pasa:)
                              • sss9 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:13
                                arnold7 napisał:

                                > Sosnowiec ma swoistego historyczno-geograficznego pecha i zwiazane z tym bardzo
                                > slabe notowania wsrod Slazakow, ale na pewno jego mieszkancy nie zaslugija na
                                > porownywanie z sssikiem.
                                >
                                >
                                ten i podobne posty twojego pożal się boziu autorstwa nie mają oczywiście nic
                                wspólnego z "osobistymi wycieczkami", podobnie jak i z intelektem. :)
                                • arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:19
                                  Nie wyrywaj wypowiedzi z kontekstu i podaj linka, bo nie ja dokonalem pewnego
                                  porownania.
                                  • sss9 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:23
                                    kontekst... kontekst... wyrywać... :)))
                                    czy ja cokolwiek wyrwałem z kontekstu? czyż nie zacytowałem pełnego posta?
                                    czy ty i twoi kumple łączycie się w tzw "naród" na zasadzie upośledzeń umysłowych?
                                    • arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:26
                                      Nie tlumacz sie, wszystko widac jak na dloni.
                                      • sss9 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:34
                                        owszem, widać. tak więc przyznałeś, że to wasze ułomności umysłowe są tym co
                                        lączy was na forum w tzw. "naród śląski". dobrze wiedzieć to na pewno. :)
                                        • arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:39
                                          Tak bylo, niech ci bedzie, moze twoim rodzicom bedzie dzieki temu dzis lzej.
                                          • sss9 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:43
                                            na pewno nie cierpią z twego marnego powodu, "kierowniku wycieczek", a właściwie
                                            zwykły "ciulu". :)
                                            • arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:45
                                              Chyba juz sie za bardzo zdenerwowales, wez przepisane tabletki, bo mama bedzie zla:)
                                              • sss9 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 18:35
                                                przeciwnie, mam setny ubaw patrząc jak sobą poniewierasz. :)
                                                • arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 19:55
                                                  Jesli narastajaca nerwowosc to setny ubaw...
                          • Gość: ; Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolska:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 16:58
                            To Cie zlinczuja:-)
                            • arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:00
                              To niech sie najpierw naucza historii swojego regionu, a potem biora za
                              linczowanie nauczyciela, ktory ich tak slabo wyedukowal.
                              • Gość: ; Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 17:05
                                Sosnowiec przed wojna wchodzil w sklad wojewodztwa kieleckiego ,a wczesniej to
                                byla Kongresowka,czyli zabor rosyjski.

                                -w Zaglebiu ludzie nie wychodza na pole

                                -glosuja na lewice
                                - ludnosc zamieszkujaca Zalgebie jest o wiele mniej religijna od mieszkancow
                                Galicji
                                • arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:11
                                  Ale historycznie ta czesc Kongresowki to Malopolska, lacznie z Czestochowa i
                                  Kielcami.
                                  • Gość: ; Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 17:13
                                    Historycznie to nawet Bytom byl malopolski:-)
                                    • arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:16
                                      Gość portalu: ; napisał(a):

                                      > Historycznie to nawet Bytom byl malopolski:-)

                                      Tyle ze ma dopiero 750 lat, a do Malopolski nalezal ponad 800 lat temu:)
                                      • arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:17
                                        Małopolska to historyczna kraina Polski, obejmująca południową i
                                        południowo-wschodnią część kraju, w górnym i częściowo środkowym dorzeczu Wisły.
                                        Rozciąga się od Karpat na południu, po Pilicę i poza Wieprz na północy. Graniczy
                                        na zachodzie ze Śląskiem, Sieradzkiem i Łęczyckiem, na północy - z Mazowszem i
                                        Podlasiem, na wschodzie - z ziemiami ruskimi (od XV wieku objęła Ziemię lwoską
                                        oraz Ziemię halicką).

                                        Stolicą regionu jest Kraków. Ważniejsze miasta: Sandomierz, Lublin, Częstochowa,
                                        Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Będzin, Kielce, Rzeszów, Sosnowiec, Tarnów, Krosno,
                                        Nowy Sącz, Tarnobrzeg, Sanok, Wieliczka, Bochnia, Radom, Zakopane, wschodnia
                                        część Bielska-Białej (kiedyś Biała Krakowska), Łuków, Siedlce.

                                        Nazwa Małopolska (łac. Polonia Minor - Młodsza Polska) powstała w XIV-XV wieku
                                        jako przeciwstawienie Wielkopolski.

                                        Region ten jest wyżynno-górski (Karpaty, Wyżyna Małopolska, Góry Świętokrzyskie,
                                        Kotlina Sandomierska, Wyżyna Lubelska).

                                        pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82opolska
                                        • Gość: ; Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 17:25
                                          crks.republika.pl/html/mapa.html
                                          • arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:31
                                            Ale wlasnie wtedy przestalo nalezec do Slaska. Mieszkancy przylaczonego prawie
                                            600 lat temu do Polski (nie bedziemy sie chyba klocic o szczegoly, ze to bylo
                                            ksiestwo biskupie itp.) ksiestwa siewierskiego nie maja zadnej
                                            historyczno-etnicznej swiadomosci bycia Slazakami, natomiast powstala wtedy
                                            granica slasko-polska jest jedna z najtwalszych i najdluzej istniejacych w Europie.
                                            • Gość: van deer Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 28.06.06, 17:34
                                              Arni, najtrwalsza granica europejska to miedzy Anglia a Francja, wojna
                                              stuletnia nie pomogla, ani tez niemieckie naloty z okupowanej Francji.
                                              • arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:42
                                                Nic dziwnego, jest przeciez troche szersza od Brynicy:)
                • oppelner_os Ty gorol7 nie jestes Slonzokiem a gorolem, he he 28.06.06, 15:45
                  Nie ze mna takie numery gorol, ups Bruner mialo byc, he he
                  • Gość: :-) Niy wiydza tukej rzodnygo gorola:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 15:59
                    Cosik ci sie podupcylo:-)
                    • oppelner_os Re: Niy wiydza tukej rzodnygo gorola:-) 28.06.06, 16:04
                      Nie sądzę:))))
    • bravor Re: :))) a podobno... 28.06.06, 14:42
      idzie na lepsze, :)

      pozdrowienia dla wszystkich ludzi dobrej woli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka