sss9 27.06.06, 12:21 ...jak napisał kiedyś settembrini wątków, w których nawiązała się rozmowa nie usuwa z forum... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bravor Re: :))) a podobno... 27.06.06, 12:29 nie wolno atakować we dwóch jednego forumowicza, kery ten jeden jest "inteligentny inaczej". Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: :))) a podobno... 27.06.06, 12:34 bravor napisał: > nie wolno atakować we dwóch jednego forumowicza, kery ten jeden > jest "inteligentny inaczej". dej pozor! padosz o "narodzie", co z tego, ze z jednego sektora... Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszcze Re: :))) a podobno... 27.06.06, 12:49 Żol Ci?:) a poza tym nie ma zasad, od których nie ma wyjątków.. Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: :))) a podobno... 27.06.06, 12:54 bartoszcze napisał: > Żol Ci?:) > a poza tym nie ma zasad, od których nie ma wyjątków.. > nie specjalnie, ale nie w tym rzecz czy mi żol eli niy. determinacja w usuwaniu akurat tego tematu trąci jakąś fobią. a przecież wszyscy jesteśmy Ślązakami i nas wszystkich ten temat jakoś dotyka. :) Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Re: :))) a podobno... 27.06.06, 16:31 sss9 napisał: > bartoszcze napisał: > > > Żol Ci?:) > > a poza tym nie ma zasad, od których nie ma wyjątków.. > > > > nie specjalnie, ale nie w tym rzecz czy mi żol eli niy. > determinacja w usuwaniu akurat tego tematu trąci jakąś fobią. a przecież wszysc > y > jesteśmy Ślązakami i nas wszystkich ten temat jakoś dotyka. :) Kto? Ty jestes Slazakiem? Buhahahaha nie rozsmieszaj mnie synek:))) Ty synek jestes gorol pur, ktory nigdy nie zintegruje sie ze Slaskiem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karlik Te pamponie ze lopolskiygo niy som Slonzokami! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 13:44 Prowdziwe Slonzoki miszkajom ino we Katowitz,Gleiwitz y inszych miastach!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Re: Te pamponie ze lopolskiygo niy som Slonzokami 28.06.06, 14:04 Du hast keine Ahnung Karlik! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karlik Oppelnerze zodyn s ciebie Slonzok!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 14:54 Jo niy rozumia tego niymieckigo belkotu!!!Prowdziwy Slonzok godo ino po slonsku:-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: Oppelnerze zodyn s ciebie Slonzok!!!!! 28.06.06, 14:57 Gość portalu: Karlik napisał(a): > Jo niy rozumia tego niymieckigo belkotu!!!Prowdziwy Slonzok godo ino po > slonsku:-)))))) ostow go... uon sia dopiyro uczy - pszi skacie, tela że mu ciynszko idzie. Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Re: Oppelnerze zodyn s ciebie Slonzok!!!!! 28.06.06, 15:46 Z ciebie sss9 taki Slonzok jak z koziej d...py rajzentasia, he he Tys je gorol pur ze Sosnowca pantofelku:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Jak juz to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 15:57 koziej rzyci rajzentasza:-)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: Oppelnerze zodyn s ciebie Slonzok!!!!! 28.06.06, 16:07 oppelner_os napisał: > Z ciebie sss9 taki Slonzok jak z koziej d...py rajzentasia, he he > > Tys je gorol pur ze Sosnowca pantofelku:))) Nie obrazej ludzi ze Sosnowca, jim tysz by bouo ganba za sssika:) Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: Oppelnerze zodyn s ciebie Slonzok!!!!! 28.06.06, 16:08 arnold7 napisał: > oppelner_os napisał: > > > Z ciebie sss9 taki Slonzok jak z koziej d...py rajzentasia, he he > > > > Tys je gorol pur ze Sosnowca pantofelku:))) > > Nie obrazej ludzi ze Sosnowca, jim tysz by bouo ganba za sssika:) > popytaj. stawiam 100 do 1, że nie bardziej niż za ciebie gumisiu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 16:31 Mosz recht Arni:) Sssisik to obraza nawet dla Sosnowca, he he Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 16:37 oppelner_os napisał: > Mosz recht Arni:) Sssisik to obraza nawet dla Sosnowca, he he Ja bym tego tak nie sformulowal, Sosnowiec to miasto malopolskie, o innej niz miast slaskich historii, zamieszkane w zdecydowanej wiekszosci przez Goroli, architektonicznie o wiele brzydsze od miast slaskich, ale wcale przez to nie gorsze, a wsrod jego mieszkancow jest wielu przyzwoitych i inteligentnych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 16:49 Sosnowiec jako miasto niczym mnie nie zachwyca, stad czesto robie "wycieczki" pod jego adresem. Wsrod mieszkancow Sosnowca znajdziesz "rodzynki" ale te stanowia zdecydowana mniejszosc, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 16:52 Sosnowiec ma swoistego historyczno-geograficznego pecha i zwiazane z tym bardzo slabe notowania wsrod Slazakow, ale na pewno jego mieszkancy nie zaslugija na porownywanie z sssikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 16:55 Masz racje ja sam bym sie obrazil na oppelnera, gdybym mieszkal w Sosnowcu. Przyznaje, ze to byl dla Sosnowca cios ponizej pasa:) Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:13 arnold7 napisał: > Sosnowiec ma swoistego historyczno-geograficznego pecha i zwiazane z tym bardzo > slabe notowania wsrod Slazakow, ale na pewno jego mieszkancy nie zaslugija na > porownywanie z sssikiem. > > ten i podobne posty twojego pożal się boziu autorstwa nie mają oczywiście nic wspólnego z "osobistymi wycieczkami", podobnie jak i z intelektem. :) Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:19 Nie wyrywaj wypowiedzi z kontekstu i podaj linka, bo nie ja dokonalem pewnego porownania. Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:23 kontekst... kontekst... wyrywać... :))) czy ja cokolwiek wyrwałem z kontekstu? czyż nie zacytowałem pełnego posta? czy ty i twoi kumple łączycie się w tzw "naród" na zasadzie upośledzeń umysłowych? Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:26 Nie tlumacz sie, wszystko widac jak na dloni. Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:34 owszem, widać. tak więc przyznałeś, że to wasze ułomności umysłowe są tym co lączy was na forum w tzw. "naród śląski". dobrze wiedzieć to na pewno. :) Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:39 Tak bylo, niech ci bedzie, moze twoim rodzicom bedzie dzieki temu dzis lzej. Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:43 na pewno nie cierpią z twego marnego powodu, "kierowniku wycieczek", a właściwie zwykły "ciulu". :) Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 17:45 Chyba juz sie za bardzo zdenerwowales, wez przepisane tabletki, bo mama bedzie zla:) Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 18:35 przeciwnie, mam setny ubaw patrząc jak sobą poniewierasz. :) Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: sss9 to obraza nawet dla Sosnowca 28.06.06, 19:55 Jesli narastajaca nerwowosc to setny ubaw... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ; Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolska:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 16:58 To Cie zlinczuja:-) Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:00 To niech sie najpierw naucza historii swojego regionu, a potem biora za linczowanie nauczyciela, ktory ich tak slabo wyedukowal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ; Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 17:05 Sosnowiec przed wojna wchodzil w sklad wojewodztwa kieleckiego ,a wczesniej to byla Kongresowka,czyli zabor rosyjski. -w Zaglebiu ludzie nie wychodza na pole -glosuja na lewice - ludnosc zamieszkujaca Zalgebie jest o wiele mniej religijna od mieszkancow Galicji Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:11 Ale historycznie ta czesc Kongresowki to Malopolska, lacznie z Czestochowa i Kielcami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ; Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 17:13 Historycznie to nawet Bytom byl malopolski:-) Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:16 Gość portalu: ; napisał(a): > Historycznie to nawet Bytom byl malopolski:-) Tyle ze ma dopiero 750 lat, a do Malopolski nalezal ponad 800 lat temu:) Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:17 Małopolska to historyczna kraina Polski, obejmująca południową i południowo-wschodnią część kraju, w górnym i częściowo środkowym dorzeczu Wisły. Rozciąga się od Karpat na południu, po Pilicę i poza Wieprz na północy. Graniczy na zachodzie ze Śląskiem, Sieradzkiem i Łęczyckiem, na północy - z Mazowszem i Podlasiem, na wschodzie - z ziemiami ruskimi (od XV wieku objęła Ziemię lwoską oraz Ziemię halicką). Stolicą regionu jest Kraków. Ważniejsze miasta: Sandomierz, Lublin, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Będzin, Kielce, Rzeszów, Sosnowiec, Tarnów, Krosno, Nowy Sącz, Tarnobrzeg, Sanok, Wieliczka, Bochnia, Radom, Zakopane, wschodnia część Bielska-Białej (kiedyś Biała Krakowska), Łuków, Siedlce. Nazwa Małopolska (łac. Polonia Minor - Młodsza Polska) powstała w XIV-XV wieku jako przeciwstawienie Wielkopolski. Region ten jest wyżynno-górski (Karpaty, Wyżyna Małopolska, Góry Świętokrzyskie, Kotlina Sandomierska, Wyżyna Lubelska). pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82opolska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ; Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 17:25 crks.republika.pl/html/mapa.html Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:31 Ale wlasnie wtedy przestalo nalezec do Slaska. Mieszkancy przylaczonego prawie 600 lat temu do Polski (nie bedziemy sie chyba klocic o szczegoly, ze to bylo ksiestwo biskupie itp.) ksiestwa siewierskiego nie maja zadnej historyczno-etnicznej swiadomosci bycia Slazakami, natomiast powstala wtedy granica slasko-polska jest jedna z najtwalszych i najdluzej istniejacych w Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: van deer Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 28.06.06, 17:34 Arni, najtrwalsza granica europejska to miedzy Anglia a Francja, wojna stuletnia nie pomogla, ani tez niemieckie naloty z okupowanej Francji. Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: Powiedz w Krakowie ,ze Sosnowiec to Malopolsk 28.06.06, 17:42 Nic dziwnego, jest przeciez troche szersza od Brynicy:) Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Ty gorol7 nie jestes Slonzokiem a gorolem, he he 28.06.06, 15:45 Nie ze mna takie numery gorol, ups Bruner mialo byc, he he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Niy wiydza tukej rzodnygo gorola:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 15:59 Cosik ci sie podupcylo:-) Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Re: Niy wiydza tukej rzodnygo gorola:-) 28.06.06, 16:04 Nie sądzę:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: :))) a podobno... 28.06.06, 14:42 idzie na lepsze, :) pozdrowienia dla wszystkich ludzi dobrej woli. Odpowiedz Link Zgłoś