Dodaj do ulubionych

Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku

25.10.06, 17:15
Poniższy tekst był umieszczony w ulotce wyborczej kandydata na prezydenta
miasta Siedlce - Mirosława Symanowicza w 2002 r.
W trosce o godne życie Siedlczan zobowiązujemy się:
- wspierać siedleckich przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy poprzez
ulgi podatkowe i częściową refundację kosztów pracy
- pomagać małym i średnim firmom w uzyskiwaniu środków finansowych na rozwój
i tworzenie nowych miejsc pracy
- utworzyć pasaż handlowy dla pieszych na ulicy Kilińskiego
- wspierać kluby seniora, wolontariaty, stowarzyszenia i fundacje w ich
działalności społecznej) w niesieniu pomocy potrzebującym
- kontynuować działania, aby Siedlce stały się w pełni miastem przyjaznym dla
osób niepłnoprawnych inicjować i wspierać organizowanie imprez masowych,
pikników rodzinnych i festiwali o zasięgu ponadlokalnym (np. Festiwal
Piosenki Harcerskiej) organizować atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu
dla dzieci i młodzieży.

Dla wzrostu prestiżu Siedlec:

• będziemy wspierać rozwój Akademii Podlaskiej oraz innych uczelni, by nasze
miasto stoło się znaczącym ośrodkiem akademickim w Polsce
•dołożymy wszelkich starań, aby Siedlce rozwijały się jako prężny ośrodek
edukacyjny, kształcący młodzież całego regionu
.zamontujemy kamery w najbardziej niebezpiecznych rejonach miasta, które
ułatwią skuteczną walkę z przestępczością, aktami wandalizmu i chuligaństwa,
wprowadzimy program - ZERO TOLERANCJI DLA PRZESTĘPCÓW
• stworzymy nowe miejsca rekreacji i wypoczynku na siedleckich Błoniach oraz
terenach wokół Zalewu nad Muchawką, gdzie rozwiniemy sieć ścieżek i tras
rowerowych
.zadbamy o wizerunek naszego miasta, w dalszym ciągu poprawiając jego
estetykę oraz atrakcyjność
•przygotujemy nowe tereny pod budownictwo wielorodzinne i jednorodzinne.

Dbając o dalszy rozwój naszego miasta:
• unowocześnimy i rozwiniemy bazę do uprawiania różnych dyscyplin sportowych
oraz szkolne sale gimnastyczne
• rozwiniemy program wymiany międzynarodowej młodzieży oraz zagranicznych
stażów
• będziemy pozyskiwać środki finansowe z Unii Europejskiej na rozwój
przedsiębiorczości, budowę dróg oraz programy wspierające aktywność społeczną
zbudujemy Centrum Wystawienniczo - Targowe, które ułatwi przedsiębiorcom
nawiązywanie kontaktów handlowych w kraju i zagranicą
• wybudujemy sortownię oraz kompostownię odpadów
• wyprowadzimy ruch tranzytowy z centrum miasta, dzięki wybudowaniu obwodnicy
zachodniej
• zbudujemy rodzinne centrum rozrywki z Aquaparkiem, stworzymy „Miejski
Program Stażów Zawodowych”, który ułatwi start życiowy młodym ludziom
• będziemy promować miasto, aby zachęcić firmy krajowe i zagraniczne do
inwestowania w Siedlcach.


Obserwuj wątek
    • oxylog Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 25.10.06, 17:47
      A miało być tak pięknie...
      Wyszło jak zwykle, szczególnie tych funduszy unijnych masę pozyskano.
      A teraz co będzie, znów jakieś obiecane igrzyska ?
      Mam nadzieję, że już to koniec tych rządów.
      • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 26.10.06, 23:03
        > A teraz co będzie, znów jakieś obiecane igrzyska ?

        rozejrzyj sie, jakby tego wszystkiego nie mozna było zrobić w 4 lata , tylko
        teraz w dwa miesiące :)
        • teofano1 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 26.10.06, 23:05
          Bo chłopina chce pokazać, że on tylko wersje skompresowane potrafi
          uskuteczniać. Po co łamac głowę planami długofalowymi :)
    • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 25.10.06, 17:52
      • stworzymy nowe miejsca rekreacji i wypoczynku na siedleckich Błoniach oraz
      terenach wokół Zalewu nad Muchawką


      no zawsze można sobie pobiegać po błoniach wiele sie nie pomylił :)
    • bibinka5 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 25.10.06, 18:06
      Nic tylko palce lizać..A co w tym roku obiecuje???
      • siedlczanin13 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 25.10.06, 18:42
        może powielić wcześniejsze obietnice, zadania aktualne do wykonania do 3 razy
        sztuka,
      • naufiz Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 17.11.06, 22:57
        3000 000 mieszkań nie obiecuje
    • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 25.10.06, 18:52
      ciekawe czy Krzycho1252 4 lata temu uwierzył, w końcu to rozważny gość :)
    • bydlaq Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 25.10.06, 21:02
      O proszę. Normalnie szok. To ja chyba w innych Siedlach mieszkam i żyję...
      i płacę podatki...
      • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 25.10.06, 23:20
        > i płacę podatki...

        i płać, bo jak tak dalej pódzie niewiele sie zmieni, a aquapark, no wiesz zalew
        to PRAWIE jak aquapark .... ale jak wiesz "prawie" robi wielką róznicę :))

        ktoś ma jeszcze jakieś uwagi ?
    • janwercio Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 26.10.06, 07:29
      Panie Mirku tak trzymać !!!W tym mieście to same tłumoki i tak nie załapią o co
      chodzi.
    • wowka5 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 26.10.06, 20:40
      I co taka cisza wśród miłośników pana Prezydenta.Czy nie uważacie ze człowiek
      który ma choć trochę honoru to nie powinien po takim kłamstwie więcej
      startować ????
    • wowka5 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 28.10.06, 20:04
      Bądż CZUJNY WRÓG nie śpi !!!
    • bibinka5 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 29.10.06, 20:26
      O TO
    • bibinka5 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 29.10.06, 20:35
      O to mi chodzi
    • misinka81 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 29.10.06, 22:28
      Z tego wszystkiego, to chyba tylko rozbudowa miejsc pod budownictwo jedno- i
      wielorodzinne, ale to raczej wynika z przyjaźni z p.Strusem, a nie inicjatywą
      p.Prezydenta...
    • stadlerek Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 09:39
      W trosce o godne życie Siedlczan zobowiązujemy się:
      - wspierać siedleckich przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy poprzez
      ulgi podatkowe i częściową refundację kosztów pracy
      funkcjonuje
      pomagać małym i średnim firmom w uzyskiwaniu środków finansowych na rozwój
      i tworzenie nowych miejsc pracy -
      funkcjonuje
      utworzyć pasaż handlowy dla pieszych na ulicy Kilińskiego –

      podziękujcie tym co blokowali projekty
      wspierać kluby seniora, wolontariaty, stowarzyszenia i fundacje w ich
      działalności społecznej) w niesieniu pomocy potrzebującym –
      funkcjonuje
      kontynuować działania, aby Siedlce stały się w pełni miastem przyjaznym dla
      osób niepełnoprawnych inicjować i wspierać organizowanie imprez masowych,
      pikników rodzinnych i festiwali o zasięgu ponadlokalnym (np. Festiwal
      Piosenki Harcerskiej) organizować atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu
      dla dzieci i młodzieży.
      funkcjonuje np. HOSANNA FESTIWAL

      Dla wzrostu prestiżu Siedlec:

      • będziemy wspierać rozwój Akademii Podlaskiej oraz innych uczelni, by nasze
      miasto stoło się znaczącym ośrodkiem akademickim w Polsce
      wspierają
      •dołożymy wszelkich starań, aby Siedlce rozwijały się jako prężny ośrodek
      edukacyjny, kształcący młodzież całego regionu
      .zamontujemy kamery w najbardziej niebezpiecznych rejonach miasta, które
      ułatwią skuteczną walkę z przestępczością, aktami wandalizmu i chuligaństwa,
      wprowadzimy program - ZERO TOLERANCJI DLA PRZESTĘPCÓW
      nieprawda? PRAWDA monitoring już działal

      • stworzymy nowe miejsca rekreacji i wypoczynku na siedleckich Błoniach oraz
      terenach wokół Zalewu nad Muchawką, gdzie rozwiniemy sieć ścieżek i tras
      rowerowych – na razie plany ale są

      .zadbamy o wizerunek naszego miasta, w dalszym ciągu poprawiając jego
      estetykę oraz atrakcyjność
      nie jest ładnie w siedlcach? JEST

      •przygotujemy nowe tereny pod budownictwo wielorodzinne i jednorodzinne.
      Jest

      Dbając o dalszy rozwój naszego miasta:
      • unowocześnimy i rozwiniemy bazę do uprawiania różnych dyscyplin sportowych
      oraz szkolne sale gimnastyczne –
      zobaczcie w szkołach że tak siędzieje

      • rozwiniemy program wymiany międzynarodowej młodzieży oraz zagranicznych
      stażów
      co może nie ma programu??

      • będziemy pozyskiwać środki finansowe z Unii Europejskiej na rozwój
      przedsiębiorczości, budowę dróg oraz programy wspierające aktywność społeczną
      zbudujemy Centrum Wystawienniczo - Targowe, które ułatwi przedsiębiorcom
      nawiązywanie kontaktów handlowych w kraju i zagranicą -
      może miasto nie dostało środków z UE?

      • wybudujemy sortownię oraz kompostownię odpadów
      w budowie
      • wyprowadzimy ruch tranzytowy z centrum miasta, dzięki wybudowaniu obwodnicy
      zachodniej
      podziękujcie tym co blokują a poza tym nowy odcinek Wyszyńskiego juz oddany

      • zbudujemy rodzinne centrum rozrywki z Aquaparkiem, stworzymy „Miejski
      Program Stażów Zawodowych”, który ułatwi start życiowy młodym ludziom
      są plany
      • będziemy promować miasto, aby zachęcić firmy krajowe i zagraniczne do
      inwestowania w Siedlcach.
      Stadler i wiele innych kontraktów których nie chcecie widzieć



      może warto zorientować się w temacie a nie rzucać oszczerstwami.
      Jeżeli chcecie konkretów zróbcie jak ja – poszedłem do Urzędu Miasta i
      wszystkiego się dowiedziałem.

      Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych.
      • siedlczanin14 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 18:05
        stadlerek ty chyba żartujesz. "Wspieranie" siedleckich przedsiebiorców kończy
        się na dyktowaniu odatków na poziomie warszawskim i przyznawaniu koncesji tym
        którzy nie podpadną. Kto blokował i jakie ustawy? - bredzisz. Co miasto zrobiło
        i w czym pomogło dla zwiekszenia prestiżu AP? - bredzisz. Monitoring działa w
        twojej wyobrażni, są narazie kable i nie pracujące kamery. Gdzie tereny pod
        budownictwo skoro miasto nie ma planu zagospodarowania - bredzisz. Miała być
        hala sportowa, a nie sala w szkole. Kto uzyskał środki z UE pokaż choć 1euro
        załatwione przez samorząd - bredzisz. Kompostownia miała być wybudowana, a nie
        połozony kamień węgielny na 2 tygodnie przed wyborami. Kto i gdzie promował
        miasto? - bredzisz. Stadler to mrzonki narazie. Przecież ty nie musiałeś
        chodzić do urzędu żeby się o tym dowiedzieć. Konkrety stadlerek, konkrety, a
        nie opowieści dworu prezydenckiego.
        • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 09.11.06, 10:50
          > się na dyktowaniu odatków na poziomie warszawskim

          na debacie na AP o tym też była mowa.
    • krasnyludek Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 15:23
      głupich nie sieją sami się rodzą
    • brat_szczepana Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 16:13
      Żaden program wyborczy nie może byc odbierany jak umowa kupna.
      Np. mam taki a taki towar (program kandydata), klient kupuje (wybiera
      kandydata), kandydat sprzedaje (wykonuje co do joty swoje zobowiązania), klient
      ocenia i decyduje o dalszych transakcjach.
      Byłoby to możliwe, gdyby realizacja zależała tylko i wyłącznie od kandydata.
      Program należy rozumieć według mnie jako wytyczenie celów, do których kandydat
      będzie dążył, a nie jako literalną produkcję. Kryterium jego sukcesu będzie
      pozyskanie poparcia rady dla wymienionych zamierzeń, uzyskanie finansowania,
      przekonanie oponentów, doprowadzenie do stanu wykonalności zobowiązań
      przedwyborczych.
      Jednak samo jedynie wykonanie lub nie, nie jest wystarczającym kryterium
      sprawności polityka. Bo .... albo uzyskał coś przypadkiem, albo obiecał coś
      niewykonalnego, albo okazał się fantastą, albo potrafił coś realnie zaplanować
      i zrealizować, albo był zrzędliwym formalistą, albo wizjonerskim liderem, albo
      skłócił społeczność, albo porwał radę i mieszkańców za sobą.
      To jest miarą polityka lokalnego i z tego punktu widzenia dobrze by było
      dyskutować o jego dokonaniach.
      • emektb Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 17:48
        no i o to chodzi. przecież nikt nie zabrania obiecywać. tym bardziej, że (jak
        to mawia pan kurski) ciemny lud wszystko kupi a i tak nic nie będzie później
        pamiętał. i to święte słowa są. obiecywać co niemiara, bo jak mówi maksyma
        markietyngu potylicznego - nie ma przegranych. są tylko ci co za mało obiecali.

        także ja się nie zdziwię, gdy ktoś zacznie w siedlcach loty na księżyc
        obiecywać i wakacje na hawajach dla każdego (copyright by emektb). tylko nie
        oznacza to, że wyborcy nie mogą mu później tego wypominać i go z tego
        rozzliczać. zwykli ludzie rozumują prostymi schematami (na co dzień to
        właściwie każdy). obiecał, nie zrobił = skłamał.

        pozdro
      • emektb Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 17:58
        aha i gdyby było inaczej. miłościwie obiecujący prezydent nie rozkopałby przed
        wyborami całych siedlec, na gwałt by monitoringu nie robił (który nota bene już
        całe wieki obiecywali) i nie chlapali by językiem, że zaraz już multikino
        będzie i nie wmurowywaliby na wariata kamienia węgielnego pod budowę sortowni
        odpadów. przecież to wszystko śmieszne jest. uwierz, że gdyby wystarczyło
        obecać to by się tak teraz nie uwijali, żeby chociaż pozory spełnionych
        obietnic zachować. a jednak to robią.
        • brat_szczepana Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 18:05
          Z tego się wzięła moja wypowiedź. Nie krytykować za program, bo ten można
          dowolnie ubarwić (pamiętasz swój z innego wątku?), ale ocenić skuteczność
          i metody osiągania wyznaczonych sobie celów.
          Krytyka urawniłowki w ostatnim roku kadencji podważa obietnicę systematycznych
          zabiegów o poprawę jakości życia w mieście, chociaż być może jest spodziewanym
          okresem żniw poprzedzonych wytężoną pracą przygotowawczą.
          • emektb Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 20:14
            moji znajomi mówią, że wybory na prezydenta mogłyby być co rok przynajmniej to
            byśmy już mieli w siedlcach amerykę. a co do mojego programu to nie wiem czy
            pamiętasz, ale to na prima aprillis było. a ci politycy to te gruszki na
            wierzbie na poważnie tak.
            • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 07.11.06, 17:22
              a co wzieli z programu ?
    • guthead Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 20:24
      A co z ucieczką mostostalu do Warszawy i Dorsedu do Torunia? itp. Ulgi
      podatkowe? korzystne warunki?
      • emektb Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 20:29
        ty daniel jak się skupisz, to nawet niegłupi facet jesteś:) tyle, że mostostal
        to się nigdzie nie wyprowadził tak de facto:)
        • guthead Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 20:34
          Ale podatki za Mostostal Siedlce słyszałem że idą do Warszawy. i jeszcze jedno.
          Czemu pieniądze z UE są słabo wykorzystane i pół Siedlec się rozkopało przed
          wyborami?
          Czemu słyszę od wysoko postawionych biznesmenów że maja go dosyć?
          • emektb Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 21:13
            bo jest ciamajdą?

            PS> jeśli chodzi o mostostal to może być prawda:( z tymi podatkami
            • abanderado Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 21:21
              bo sie z nimi nie układa
              nie puszcza im gruntów
            • abanderado Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 30.10.06, 21:21
              bo sie z nimi nie układa
              nie puszcza im gruntów

              skrupulanie rozlicza przetargi
              • emektb Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 31.10.06, 09:33
                abanderado potrafisz mnie równie rozśmieszyć jak jacox:))))))
                • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 04.11.06, 09:35
                  czyzbys cos wiedział ? :)
    • heer2 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 31.10.06, 09:48
      Ten co tyle naobiecywał to po prostu OSZUST ,KRĘTACZ,CWANIACZEK,KARJEROWICZ.i
      daj Boże żeby to ostatni raz.
      • siedlczanin14 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 02.11.06, 18:43
        heer2, powiedz mu to na najbliższym spotkaniu. Ja już to zrobiłem i czytałem
        też w spółdzielczej gazecie - chyba... zaraz, zaraz - znalazłem, w
        artykule "Ociecanki cacanki a..."
    • niunianiu Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 02.11.06, 10:56
      wowka5 napisał:

      > Poniższy tekst był umieszczony w ulotce wyborczej kandydata na prezydenta
      > miasta Siedlce - Mirosława Symanowicza w 2002 r.
      > W trosce o godne życie Siedlczan zobowiązujemy się.....

      ach jakie to piękne!!!!!
      • siedlczanin13 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 04.11.06, 09:41
        można wydać reprint na sezon szkania jeleni 2007-2010,
    • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 07.11.06, 08:00
      muchawka masz szanse wygrac 1000 zł w tym wątku !
    • bibinka5 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 07.11.06, 09:02
      Konkurs trwa ?????
      • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 07.11.06, 10:36
        ale jaki konkurs ?
        • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 17.11.06, 14:17
          czekam na odpowiedź
          • wowka5 Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 17.11.06, 15:15
            bambii napisał:

            > czekam na odpowiedź
            >

            Chyba się nie doczekasz...
            • bambii Re: Obiecanki Cacanki Mirosława S. w 2002 roku 17.11.06, 22:50
              a gdzie poszła ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka