helena40
19.01.07, 14:46
Witam
Chciałam zrobić sweterek według takiego wzoru
Rząd 1 o brzeg, narzut, dwa oczka prawe razem na prawo, o brzeg
Rząd 2 o brzeg, o prawe, o brzeg
no i tak robię ale robótka zaczyna mi się przechylać na bok zamiast iść prosto.
Nie wiecie może dlaczego tak się dzieje bo ja jestem początkująca i może coś
źle zrozumiałam z tego wzoru. Jak robiłam próbkę na małym kawałeczku to nie
było widać tego skosu ale na większym kawałku już jest wyraźny.
Bardzo proszę o radę bo już dwa razy prułam i zaczynałam od początku i dalej
nie wiem o co chodzi.
Pozdrawiam. Asia.