jusytka 20.01.07, 22:50 Jest to bardzo duży hotel w miejscowości Podbanské w Tatrach, podobno często odwiedzany przez Polaków. Jeśli ktoś w nim był proszę o opinię Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jarek Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 22:16 To stary,ale odnowiony hotel...Bogate zaplecze sportowe no i...Permon Paradise- czyli coś dla ciała.Przestrone pokoje,świetne i urozmaicone jedzonko z widokiem na Krywań.Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 27.01.07, 09:47 Super:) Właśnie się zdecydowaliśmy na rezerwację, więc klamka zapadła ... A nie wiesz czy dla dzieci ten hotel będzie równie atrakcyjny? Jest tu pewna nieścisłość, z jednej strony czytam, że Permon Paradise jest dostępny tylko od 12 lat, z drugiej zaś, że dzieci mają dwugodzinny wstęp gratis. A sama miejscowość Podbanske, fajna? Są w pobliżu jakieś fajne szlaki odpowiednie dla sprawnych fizycznie dzieci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pringa Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.07, 16:22 byłam w zeszłym roku w tym hotelu bło super wybieramy się w 3 rodziny 17 lutego,pozdrawiam przy hotelu są 3 wyciągi dla początkujących narciarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 28.01.07, 11:46 My jednak dopiero w sierpniu się tam wybieramy - dla nas to cała wyprawa ok 1000 km do przejechania:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.07, 18:21 No cóż Podbanske to raczej namiastka miejscowości-dwa hotele,kilka chat.Szlaki raczej trudne jak to w Wysokich Tatrach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ala Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.07, 19:02 Jeżeli jedziecie autem to w pobliżu jest Tatralandia, Besenova i Aquacity w Popradzie, wszystkie z wodami termalnymi 30-38 st. W bliskiej okolicy można też pospacerować z dziećmi. Będzie super! Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 05.02.07, 22:09 Masz rację szczególnie dla dzieci to super atrakcja, zwłaszcza, że będziemy tam w sierpniu a te baseny sa głównie na zewnątrz. W Aquacity w Popradzie już byliśmy było super :) Tatralandię zaś z całą pewnością odwiedzimy, bo to bardzo blisko i jeszcze tam nie byliśmy, tamtejsze Western City również :) Wiem też, że spędzimy tam cały dzień, bo na stronce wygląda imponująco :) Nie wiem czy skusimy się na Basenovą, o której też słyszałam, że warta jest uwagi, bo w samym hotelu jest podobno niezwykłe miejsce do kąpieli Permon Paradise, a chcielibyśmy tez po górkach troche pochodzić :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turystka -nitra Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.212-5-199.telecom.sk 21.02.07, 12:16 Witam zapraszam na www.islowacjia.pl najwieksza baza noclegowa! jeli masz pytania mozesz pisac na e-mail w kontaktach a oni odpowiadaja pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bepi Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.07, 14:53 www.hotelpermon.sk/ ja bedę ponownie spędzała weekend majowy w tym hotelu, polecam świetny hotel! a jedzenie wysmienite!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 13.03.07, 22:53 A nie wiesz jak z atrakcjami dla dzieci? Stronkę znalazłam wcześniej, ale dziękuję :) Interesuje mnie też Permon Paradise, jak to wygląda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernadeta vel bepi Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 10:16 atrakcji dla dzieci jest sporo.. mozna korzystać z basenu krytego oraz brodzika dla dzieci, jest również wewnątrz hotelu sala zabaw, tzn. bawialnia ...czy cos takiego..( nie mam dzieci wiec nie wchodziłam do środka)ale widziałam tam sporo dzieciaków,jest też bilard, jakieś automaty do gry itd, jest tenis stołowy, oraz boisko do tenisa ziemnego na zewnątrz,kręgle, wyporzyczalnia rowerów, Jeśli chodzi o Permon Paradies to wydaje mi sie że dzieci nie powinny tam wchodzić... powyżej 12 lat mozna wejść, ale wydaje mi sie że nawet nastoletnie dzieci nie powinny tam być..mozna tam wejść tylko z cieniutkim.. ręczniczkiem.. który otrzymujesz przed wejsciem, nie wolno wchodzić nawet w bieliznie...czy też stroju kąpielowym... a więc non stop spotykasz całgiem nagie osoby w saunach , kanałach wodnych..pod prysznicem czy w jascuzii, dla mnie jest to krępujące...nie wyobrażam sobie gdybym miała nastoletnia córkę czy syna i aby tam byli i na porządku dziennym ogladąli sobie dorosłe osoby spacerujące całkiem nago...czy też siedząc obok siebie nago w jascuzi.. Ogólnie bardzo polecam Permon Paradies świetnie sie zrelaksujesz.. ale to też zależy od charakteru człowieka..ja nie mogę sie do końca wyluzować ..ze względu na konieczność rozbierania sie ...no bo jak inaczej wejśc do jascuzi czy kanałów wodnych..??? no przecież nie w ręczniku??? dlatego bez wczesniejszego drinka na odwagę... nie ma mowy aby ponownie odwiedziła to miejsce..-) Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 14.03.07, 13:13 Dla nas to nie jest problem, mieszkamy tuż przy niemieckiej granicy U Niemców w saunach to normalne, ze korzysta się z nich nago. Mało tego, na plazy też często opalaja się nago. Moje dzieci są oswojone z nagością i nie robi to na nich wrażenia. Rozumiem jednak, że może byc to krępujące. Dzieci mamy jednak na tyle jeszcze małe, ze nie mozemy zostawić ich samych i to że nie są tam wpuszczane będzie dla nas problemem :( A nie pamiętasz czy przy hotelowym basenie jest zjeżdzalnia? Czy zwróciłaś uwagę na jakiś plac zabaw na zewnątrz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernadeta Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 10:59 Jusytka wysle Tobie popołudniu zdjęcia z hotelu, mam zdjęcia basenów, i hotelu i okolicy, szczerze mówiąc nie pamietam czy na zewnątrz były atrakcje dla dzieci ponieważ byłam tam w ubiegłym roku na weekendzie majowym 4 dni pogoda była tragiczna.. około 0 st.deszcz ze sniegiem.. wiec nawet nie wychodziłam na zewnatrz..i nie zwróciłam uwagi na atrakcje dla dzieci , w tym roku ponownie tam będę od 27 kwiecień , mam nadzieję że pogoda nam tym razem dopisze, jak wrócę to opiszę ze szczegółami co jest fajnego dla dzieciaków. Odpowiedz Link Zgłoś
spokotea Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 15.03.07, 13:13 Jestem zainteresowana pobytem w tym hotelu. Na weekend majowy nie mam urlopu z powodu zmiany pracy, ale się zastanawiam nad wakacjami. A jak załatwiałaś rezerwację, przez biuro, czy bezpośrednio u nich? Z góry dziękuję za odpowiedź Ewa P.S. Czy mogę prosić o fotki na priv? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: panek Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.07, 14:43 taniej przez Neckermanna i daja jeszcze bonusy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernadeta Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 15:34 wykupiłam przez niemieckie biuro podróży, mają cene znacznie nizszą niż cennik na stronie Permona ,czy w polskich biurach, pewnie wysyłają tam setki klientów i mają lepsze ceny wynegocjowane niż gdybym chciała kupić pobyt bezpośrednio w hotelu. Ja płacę za 4 dni noclegi + 2 posiłki za 2 osoby = 150 euro( 2 osoby + dzieci gratis) czyli koszt za 1 osobe na dobe z 2 posiłkami wychodzi tylko 75 zł, ( dzieciaki nic nie płacą) Jesli ktos jest chętny to zapraszam na maila bepi@poczta.fm Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 16.03.07, 11:33 Ja mam już zrobioną rezerwację na (sierpień) z biura www.neckermann.pl/ Wychodzi taniej niz bezposrednio w hotelu Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Bernadeta 16.03.07, 11:31 Byłabym bardzo wdzięczna za fotki z hotelu i okolic :) Wybieram się tam w sierpniu, więc mam nadzieję na lepsza pogodę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 16.03.07, 11:50 Byłoby super jakbyś zwróciła na to uwagę, zazdroszczę ci tego majowego wyjazdu. Sam fakt, ze wracasz w to samo miejsce jest wystarczającą rekomendacją :) Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 09.05.07, 22:27 A może ktoś był w Permonie w czasie majowego weekendu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zofia Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 17:17 Mieszkałam w sasiednim hotelu Krivan, natomiast odwiedzałam Permon oraz Paradise. Wrażenia bardzo pozytywne. Przepiękny widok na ośnieżony szczyt Krivania. Odpowiedz Link Zgłoś