Dodaj do ulubionych

Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był ktoś?

20.01.07, 22:50
Jest to bardzo duży hotel w miejscowości Podbanské w Tatrach, podobno często
odwiedzany przez Polaków. Jeśli ktoś w nim był proszę o opinię
Obserwuj wątek
    • Gość: Jarek Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 22:16
      To stary,ale odnowiony hotel...Bogate zaplecze sportowe no i...Permon Paradise-
      czyli coś dla ciała.Przestrone pokoje,świetne i urozmaicone jedzonko z widokiem na Krywań.Polecam!
      • jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 27.01.07, 09:47
        Super:) Właśnie się zdecydowaliśmy na rezerwację, więc klamka zapadła ... A nie
        wiesz czy dla dzieci ten hotel będzie równie atrakcyjny? Jest tu pewna
        nieścisłość, z jednej strony czytam, że Permon Paradise jest dostępny tylko od
        12 lat, z drugiej zaś, że dzieci mają dwugodzinny wstęp gratis. A sama
        miejscowość Podbanske, fajna? Są w pobliżu jakieś fajne szlaki odpowiednie dla
        sprawnych fizycznie dzieci?
        • Gość: pringa Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.07, 16:22
          byłam w zeszłym roku w tym hotelu bło super wybieramy się w 3 rodziny 17
          lutego,pozdrawiam przy hotelu są 3 wyciągi dla początkujących narciarzy.
          • jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 28.01.07, 11:46
            My jednak dopiero w sierpniu się tam wybieramy - dla nas to cała wyprawa ok 1000
            km do przejechania:(
        • Gość: Jarek Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.07, 18:21
          No cóż Podbanske to raczej namiastka miejscowości-dwa hotele,kilka chat.Szlaki raczej trudne jak to w Wysokich Tatrach...
    • Gość: Ala Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.07, 19:02
      Jeżeli jedziecie autem to w pobliżu jest Tatralandia, Besenova i Aquacity w Popradzie, wszystkie z wodami termalnymi 30-38 st. W bliskiej okolicy można też pospacerować z dziećmi. Będzie super!
      • jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 05.02.07, 22:09
        Masz rację szczególnie dla dzieci to super atrakcja, zwłaszcza, że będziemy tam
        w sierpniu a te baseny sa głównie na zewnątrz. W Aquacity w Popradzie już
        byliśmy było super :) Tatralandię zaś z całą pewnością odwiedzimy, bo to bardzo
        blisko i jeszcze tam nie byliśmy, tamtejsze Western City również :) Wiem też, że
        spędzimy tam cały dzień, bo na stronce wygląda imponująco :) Nie wiem czy
        skusimy się na Basenovą, o której też słyszałam, że warta jest uwagi, bo w samym
        hotelu jest podobno niezwykłe miejsce do kąpieli Permon Paradise, a chcielibyśmy
        tez po górkach troche pochodzić :)
    • Gość: turystka -nitra Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.212-5-199.telecom.sk 21.02.07, 12:16
      Witam zapraszam na www.islowacjia.pl najwieksza baza noclegowa! jeli masz
      pytania mozesz pisac na e-mail w kontaktach a oni odpowiadaja
      pozdro
      • Gość: bepi Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.07, 14:53
        www.hotelpermon.sk/
        ja bedę ponownie spędzała weekend majowy w tym hotelu, polecam świetny hotel!
        a jedzenie wysmienite!!!
        • jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 13.03.07, 22:53
          A nie wiesz jak z atrakcjami dla dzieci? Stronkę znalazłam wcześniej, ale
          dziękuję :) Interesuje mnie też Permon Paradise, jak to wygląda?
          • Gość: Bernadeta vel bepi Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 10:16
            atrakcji dla dzieci jest sporo.. mozna korzystać z basenu krytego oraz brodzika
            dla dzieci, jest również wewnątrz hotelu sala zabaw, tzn. bawialnia ...czy cos
            takiego..( nie mam dzieci wiec nie wchodziłam do środka)ale widziałam tam sporo
            dzieciaków,jest też bilard, jakieś automaty do gry itd, jest tenis stołowy,
            oraz boisko do tenisa ziemnego na zewnątrz,kręgle, wyporzyczalnia rowerów,
            Jeśli chodzi o Permon Paradies to wydaje mi sie że dzieci nie powinny tam
            wchodzić... powyżej 12 lat mozna wejść, ale wydaje mi sie że nawet nastoletnie
            dzieci nie powinny tam być..mozna tam wejść tylko z cieniutkim.. ręczniczkiem..
            który otrzymujesz przed wejsciem, nie wolno wchodzić nawet w bieliznie...czy
            też stroju kąpielowym... a więc non stop spotykasz całgiem nagie osoby w
            saunach , kanałach wodnych..pod prysznicem czy w jascuzii, dla mnie jest to
            krępujące...nie wyobrażam sobie gdybym miała nastoletnia córkę czy syna i aby
            tam byli i na porządku dziennym ogladąli sobie dorosłe osoby spacerujące
            całkiem nago...czy też siedząc obok siebie nago w jascuzi..
            Ogólnie bardzo polecam Permon Paradies świetnie sie zrelaksujesz.. ale to też
            zależy od charakteru człowieka..ja nie mogę sie do końca wyluzować ..ze względu
            na konieczność rozbierania sie ...no bo jak inaczej wejśc do jascuzi czy
            kanałów wodnych..??? no przecież nie w ręczniku??? dlatego bez wczesniejszego
            drinka na odwagę... nie ma mowy aby ponownie odwiedziła to miejsce..-)
            • jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 14.03.07, 13:13
              Dla nas to nie jest problem, mieszkamy tuż przy niemieckiej granicy U Niemców w
              saunach to normalne, ze korzysta się z nich nago. Mało tego, na plazy też często
              opalaja się nago. Moje dzieci są oswojone z nagością i nie robi to na nich
              wrażenia. Rozumiem jednak, że może byc to krępujące. Dzieci mamy jednak na tyle
              jeszcze małe, ze nie mozemy zostawić ich samych i to że nie są tam wpuszczane
              będzie dla nas problemem :( A nie pamiętasz czy przy hotelowym basenie jest
              zjeżdzalnia? Czy zwróciłaś uwagę na jakiś plac zabaw na zewnątrz?
              • Gość: Bernadeta Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 10:59
                Jusytka wysle Tobie popołudniu zdjęcia z hotelu, mam zdjęcia basenów, i hotelu
                i okolicy, szczerze mówiąc nie pamietam czy na zewnątrz były atrakcje dla
                dzieci ponieważ byłam tam w ubiegłym roku na weekendzie majowym 4 dni pogoda
                była tragiczna.. około 0 st.deszcz ze sniegiem.. wiec nawet nie wychodziłam na
                zewnatrz..i nie zwróciłam uwagi na atrakcje dla dzieci , w tym roku ponownie
                tam będę od 27 kwiecień , mam nadzieję że pogoda nam tym razem dopisze, jak
                wrócę to opiszę ze szczegółami co jest fajnego dla dzieciaków.
                • spokotea Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 15.03.07, 13:13
                  Jestem zainteresowana pobytem w tym hotelu. Na weekend majowy nie mam urlopu z
                  powodu zmiany pracy, ale się zastanawiam nad wakacjami.
                  A jak załatwiałaś rezerwację, przez biuro, czy bezpośrednio u nich?
                  Z góry dziękuję za odpowiedź
                  Ewa
                  P.S. Czy mogę prosić o fotki na priv?
                  • Gość: panek Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.07, 14:43
                    taniej przez Neckermanna i daja jeszcze bonusy
                    • Gość: Bernadeta Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 15:34
                      wykupiłam przez niemieckie biuro podróży, mają cene znacznie nizszą niż cennik
                      na stronie Permona ,czy w polskich biurach, pewnie wysyłają tam setki klientów
                      i mają lepsze ceny wynegocjowane niż gdybym chciała kupić pobyt bezpośrednio w
                      hotelu.
                      Ja płacę za 4 dni noclegi + 2 posiłki za 2 osoby = 150 euro( 2 osoby + dzieci
                      gratis) czyli
                      koszt za 1 osobe na dobe z 2 posiłkami wychodzi tylko 75 zł, ( dzieciaki nic
                      nie płacą)
                      Jesli ktos jest chętny to zapraszam na maila
                      bepi@poczta.fm
                  • jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 16.03.07, 11:33
                    Ja mam już zrobioną rezerwację na (sierpień) z biura www.neckermann.pl/
                    Wychodzi taniej niz bezposrednio w hotelu
                • jusytka Bernadeta 16.03.07, 11:31
                  Byłabym bardzo wdzięczna za fotki z hotelu i okolic :) Wybieram się tam w
                  sierpniu, więc mam nadzieję na lepsza pogodę ;)
                • jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 16.03.07, 11:50
                  Byłoby super jakbyś zwróciła na to uwagę, zazdroszczę ci tego majowego wyjazdu.
                  Sam fakt, ze wracasz w to samo miejsce jest wystarczającą rekomendacją :)
    • jusytka Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k 09.05.07, 22:27
      A może ktoś był w Permonie w czasie majowego weekendu ?
      • Gość: Zofia Re: Grand Hotel Permon w Słowackich Tatrach był k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 17:17
        Mieszkałam w sasiednim hotelu Krivan, natomiast odwiedzałam Permon oraz
        Paradise. Wrażenia bardzo pozytywne. Przepiękny widok na ośnieżony szczyt Krivania.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka