Dodaj do ulubionych

Skąd te dane??? - marycha7 ma zypelnie inne !!

06.02.07, 23:04
Autor: marych7
Data: 01.02.07
wspaniale budowane rezydencje ,eleganckie domki jednorodzinne ??,no
skad ?? ,skad taka ilosc
nowych samochodow na drogach ?/ ,skad telefony komorkowe dzis juz nawet w
reku przedszkolaka !!, skad eleganckie ubiory i modne ciuchy na doopach
polskich eleganetK spacerujacych po ulicy ??
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=56462755&a=56522864
==============================================================================

Polak najbiedniejszy w Europie

Polska będzie krajem o najniższym średnim dochodzie na mieszkańca w Europie w
2010 roku wynika z opublikowanego raportu francuskiej instytucji analitycznej
i bankowej Cetelem Bank.
fakty.interia.pl/biznes/news/polak-najbiedniejszy-w-europie,867800
Obserwuj wątek
    • filipek.us Re: Skąd te dane??? - marycha7 ma zypelnie in 06.02.07, 23:14
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=56462755&a=56868441
    • tato1 Re: Skąd te dane??? - marycha7 ma zypelnie in 14.03.07, 23:00
      ......polska jest biedna............i tak zostanie............kto by czytal
      urbana w nie?...........i kupowal anteny satelitarne
      rydzyka?.................ignoracja.........................tym biedniejsza tym
      lepsza.......
    • nadau A skąd te dane??? - polonus5 ma zupełnie inne 14.03.07, 23:04
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3987523.html

      Wolę już wierzyć w to co widzę i nie być błogosławionym.
      • tovv.kapelan Nie szastaj kasiorą na sauny, to i na więcej drink 14.03.07, 23:09
        ów ci wystarczy, nadau, he he he

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=58895176&a=58947443
      • tato1 Re: A skąd te dane??? - polonus5 ma zupełnie 14.03.07, 23:14
        ...........ja tez widze napierdylonych eurokasa..........a jak jezdzili
        pijani(polacy) w autobusach w 19.......circa..........to juz ich nie ma...........

        .............osobiscie jestem bardziej postrzegany zlym okiem z zapasami wina w
        polsce i spedzilem jeden dzien w izbie wytrzezwien..........dzielnicowy sie
        smieje ale ja tez 3-posterunek zaczne sponsorowac........juz kutwa ich
        kocham........az skoncze wille i sie przeniose........


        .........jak skoncze dom to zapraszam na spa...............
        • tato1 Re: A skąd te dane??? - polonus5 ma zupełnie 14.03.07, 23:16
          .......przyjaciol...............

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka