polonus5
06.02.07, 23:04
Autor: marych7
Data: 01.02.07
wspaniale budowane rezydencje ,eleganckie domki jednorodzinne ??,no
skad ?? ,skad taka ilosc
nowych samochodow na drogach ?/ ,skad telefony komorkowe dzis juz nawet w
reku przedszkolaka !!, skad eleganckie ubiory i modne ciuchy na doopach
polskich eleganetK spacerujacych po ulicy ??
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=56462755&a=56522864
==============================================================================
Polak najbiedniejszy w Europie
Polska będzie krajem o najniższym średnim dochodzie na mieszkańca w Europie w
2010 roku wynika z opublikowanego raportu francuskiej instytucji analitycznej
i bankowej Cetelem Bank.
fakty.interia.pl/biznes/news/polak-najbiedniejszy-w-europie,867800