fiabei 03.03.07, 21:15 Organizujemy kiermasz rekodzieła - chetnych do wystawiania swoich prac zapraszam tutaj: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46360 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj