edyta0 04.08.07, 16:01 I może coś o nim więcej powiedzieć, jak się sprawuje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dragon_fruit Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:17 ja ma axiss wygodnie sie dziecko zapina i wypina, bo jest obrotowy, 3 pozycje wychyłu do tyłu są bardzo przydatne podczas podrozy (odchylam maksymalnie do snu), jest wygodny, dziecko stabilnie siedzi nie wiem co jeszcze chcesz wiedziec Odpowiedz Link Zgłoś
dragon_fruit Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:19 sorry nie 3 pozycje, a 8 Odpowiedz Link Zgłoś
edyta0 Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:24 generalnie mnie bezpieczeństwo i wygoda interesuje, bo bardzo dużo podróżujemy i raczej nie chciałabym na tym oszczędzać, jeszcze się waham między Tobi A Romerem czy Concordem. Brałaś je też pod uwagę? Słyszałam, że w Tobi pasy upinają dziecko, ale to też zalezy pewnie jakie dorodne Odpowiedz Link Zgłoś
dragon_fruit Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:31 no wiec tak-my tez duzo podrozujemy (Milena nie ma roku, a byla w Berlinie i na Makarskiej -z Gdanska to 2tys km w jedna strone -samochodem) Axiss jest nowy na rynku, a do Roemera nie mialam dostepu (nie chcialam kupowac w ciemno bez przymierzania) fotelik jest solidny, bezpieczny i wygodny-to tez wazne na dlugie trasy, zwlaszcza ta pozycja do spania), do tego zamontowalismy jej fotelik na srodkowym siedzeniu z tylu, zeby widziala co sie dzieje (dla dziecka to atrakca, a jednoczesnie, jak sie okazuje, najbezpieczniejsze miejsce w aucie w razie zderzenia bocznego), wiec to, ze jest obrotowy bardzo sie przydaje, bo nie byloby latwo siegnac do wypiecia mysle, ze musisz zabrac synka do sklepu i sprawdzic co mu odpowiada (tobi sa dosc wąskie), tej klasy foteliki maja podobne parametry bezpieczenstwa Odpowiedz Link Zgłoś
edyta0 Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:40 no właśnie i o to mi chodziło, jak się sprawdza w czasie długiej jazdy samochodem (ciekawe rozwiązanie z fotelikiem pośrodku )), w takim razie chyba na ten fotelik się zdecyduje jak się jeździ po proszki do Niemiec, to musi być wygoda... ))) (żartowałam) Odpowiedz Link Zgłoś
dragon_fruit Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:43 na siedzeniach po bokach jedzie persil DD Odpowiedz Link Zgłoś
edyta0 Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:54 Ta, po bokach, na przednim siedzeniu a swoją drogą to się popsuł Odpowiedz Link Zgłoś
dragon_fruit Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 17:16 no popsuł, ale i tak mają tam lepszą chemie Odpowiedz Link Zgłoś
edyta0 Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:26 powiadamiam, że "NIE WIEM" piszemy oddzielnie Odpowiedz Link Zgłoś
dragon_fruit Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:32 tak napisałam ? Odpowiedz Link Zgłoś
dragon_fruit Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:34 aaaaaaa allegro - to jest cytat!!! Odpowiedz Link Zgłoś
edyta0 Re: Kto ma fotelik Bebe Confort AXISS lub Maxi To 04.08.07, 16:38 a to przepraszam Odpowiedz Link Zgłoś