hki1
26.11.07, 12:17
Panie Pawle,
dotyczy: chłopak lat 4
zlecenia ortopedy: wkładki supinujące stępy z wyrównaniem pod lewą
stopę (bo rtg wykazało 0,5 cm różnicy długości kości udowych) +
pływanie i inne sporty
co robimy: w przedszkolu kapcie z wkładkami, ale w domu tylko na
bosaka, pływanie raz w tygodniu, taniec i ogólna gimnastyka
(codziennie coś)
pytania: czy chodzenie na boska nie wpłynie źle na kręgosłup
(różnica długości kości)? czy wkładki w ogóle mają sens (po roku
noszenia nie widać żadnej różnicy)?
Pozdr.
HK