Dodaj do ulubionych

wibracje w leżaczku-bujaczku

07.10.08, 11:57
Witam, czy leżaczki-bujaczki z wibracjami są dobrym rozwiązaniem?
maluchy uspokajają się w nich, owszem, ale czy z punktu widzenia
rehabilitanta nie ma przeciwskazań?
Obserwuj wątek
    • betty-226 Re: wibracje w leżaczku-bujaczku 07.10.08, 13:25
      O wibracjach tędy:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1017&w=73215890&wv.x=1&v=2&s=0
      O bujaczkach znajdziesz więcej w szukajce, albo w przyszpilonym na górze wątku:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1017&w=77245959
      • na_forum_na DZIĘKI ;) 07.10.08, 16:30
        betty-226 napisała:

        > O wibracjach tędy:
        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1017&w=73215890&wv.x=1&v=2&s=0
        > O bujaczkach znajdziesz więcej w szukajce, albo w przyszpilonym na
        górze wątku:
        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1017&w=77245959
    • pawel.zawitkowski Re: wibracje w leżaczku-bujaczku 08.10.08, 08:31
      Leżaczki-bujaczki z wibracjami: Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
      A bardziej profesjonalnie: wibracje w lezaczku to informacja
      nieistotna dla układu nerwowego, bez możliwości określenia jej
      wpływu na jakośc rozwoju i strategie zachowania dziecka. Nie
      jesteśmuy w stanie tego ocenić w indywidualnym przypadku, oprócz
      faktu, ze wibracje rozbijają lub podnoszą napięcie mięśniowe, ale
      jezlei się je stosuje to "recznie" pod kontrolą i ukierunkowane
      precyzyjnie, poza tym na pewno usypiają (w rozumie męczą...)
      So..., Wrrrrrrr
      PZ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka