na_forum_na 07.10.08, 11:57 Witam, czy leżaczki-bujaczki z wibracjami są dobrym rozwiązaniem? maluchy uspokajają się w nich, owszem, ale czy z punktu widzenia rehabilitanta nie ma przeciwskazań? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
betty-226 Re: wibracje w leżaczku-bujaczku 07.10.08, 13:25 O wibracjach tędy: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1017&w=73215890&wv.x=1&v=2&s=0 O bujaczkach znajdziesz więcej w szukajce, albo w przyszpilonym na górze wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1017&w=77245959 Odpowiedz Link Zgłoś
na_forum_na DZIĘKI ;) 07.10.08, 16:30 betty-226 napisała: > O wibracjach tędy: > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1017&w=73215890&wv.x=1&v=2&s=0 > O bujaczkach znajdziesz więcej w szukajce, albo w przyszpilonym na górze wątku: > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1017&w=77245959 Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.zawitkowski Re: wibracje w leżaczku-bujaczku 08.10.08, 08:31 Leżaczki-bujaczki z wibracjami: Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr A bardziej profesjonalnie: wibracje w lezaczku to informacja nieistotna dla układu nerwowego, bez możliwości określenia jej wpływu na jakośc rozwoju i strategie zachowania dziecka. Nie jesteśmuy w stanie tego ocenić w indywidualnym przypadku, oprócz faktu, ze wibracje rozbijają lub podnoszą napięcie mięśniowe, ale jezlei się je stosuje to "recznie" pod kontrolą i ukierunkowane precyzyjnie, poza tym na pewno usypiają (w rozumie męczą...) So..., Wrrrrrrr PZ Odpowiedz Link Zgłoś