irekczek86
06.02.09, 12:11
Wątek kieruję do studentów wszczególności WSFiZu siedleckiego. Wyczaiłem na
Czerwonego Krzyża na przeciwko ulicy browarnej punkt xero w którym oprawiają
prace licencjackie z Logiem naszej uczelni. Bardzo fajnie to wygląda naprawdę
polecam.