Dodaj do ulubionych

Podręczniki do angielskiego gimnazjum po reformie

22.05.09, 11:07
Witam,

Chciałabym dowiedzieć się, na jakie rozwiązania decydują się inne
gimnazja w sprawie podręczników. Zgodnie z reformą w kl. I mają
powstać 2 grupy podzielone wg stopnia zaawansowania językowego. Przy
założeniu, że dzieciaki są już po kilku latach nauki angielskiego w
SP, zaczynanie od poziomu 1 chyba nie ma sensu. Wydawnictwa więc
proponują zacząć od 2 i 3 respectively. Ale co wtedy mają robić
te "mocniejsze" dzieciaki w klasie III? Samo repetytorium ich może
uwstecznić...
Pomyślałam, że może w obu grupach wprowadzić poziom 2, ale różnych
podręczników, bo przecież dwójka dwójce nierówna? Co sądzicie o
Accessie dla mocniejszych i Challenges dla słabszych? Jest też taka
para jak Switch into English (łatwe) i Inspirations (trudniejsze).
Proszę o opinie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka