Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na lato?

    26.05.09, 10:45
    j/w
    Obserwuj wątek
      • esceven Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 10:55
        Gdybym ja szła na zakupy to chciałabym znaleźć:

        jakieś buty na słupku nude
        szerokie lniane spodnie
        sandały etno (do dzisiaj nie znalazłam)
        tysiąc koszulek z odsłoniętym ramieniem
        boyfriend jeans
        koszula w kratę
        długa koszula jakakolwiek
        biała sukienka
        maksi dress w jednym kolorze z miejsce na biust:))))

        i tak dalej. Dorzuciłabym też parę kolorowych buciorów ale to się rozumie samo
        przez się:)

      • just-for-fun Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 10:57
        Nie tylko na lato, ale w ogóle powinnaś mieć kilka uniwersalnych
        rzeczy, co to jest to pewnie wiesz:).
        Tu masz artykuły, poczytaj:
        www.zw.com.pl/artykul/288230_Piecdziesiat_rzeczy__ktore_kazda_kobieta_powinna_miec_w_szafie.html
        www.badz.pl/moda/top_10_w_kobiecej_szafie.html
        A jeśli chodzi o lato, to zakup: fajne sandały, kilka sukienek,
        spódnic, kilka t-shirtów w róznych kolorach, jakieś bluzeczki
        eleganckie w krótkim rękawkiem, okulary i trochę biżuterii:).
        To co powinnaś kupić zależy również o rodzaju Twojej pracy, tego czy
        często wychodzisz i innych czynników. To bardzo ogólne pytanie.
        • gabrielafrancuz Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 13:18
          Nie mam blisko połowy z tych 50 rzeczy i... żyję! :-)
          • alex_koz Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 14:43
            haha, Gabriela, ja nie mam chyba z 80% na liscie i tez zyje:) ciekawe kto ta
            wspaniala liste stworzyl:)
            • just-for-fun Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 15:16
              Ja też, ale podesłałam link, może ktoś skorzysta:).
              • durneip Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 18:08
                ja mam 12. na huk mi beret i kaloszki?

                jak ja bym ogromnie chciała zobaczyć faceta w rubinowych kapcioszkach z
                pomponikiem... pogratulować korektorom :D
            • kinky5 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 18:11
              LOL dzieki tej liscie juz wiem co laduje na mojej liscie priorytetow
              - skarpetki z Zakopanego (a co tam, jeszcze sweterek do tego
              dorzuce- najciekawsze ze jestem z tego miasta i takich skarpetek
              autentycznie nie mam!)
              -cos od chanela ( rozumiem ze lakier do paznokci sie chyba nie
              liczy...)
              - futro....ta....i jeszcze czapka futrzana
              - olbrzymia flanelowa pidzama (?!)
              - biustonosz w typie "przelec mnie"- mogli jeszcze napisac gdzie
              takowy nabyc i jak go publicznie zaprezentowac- tak, aby uzyskac
              ten efekt "przelecenia".

              leze powalona ta lista...serio.
              Dziennikarstwo wysokich lotow.
          • joanna521 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 28.05.09, 15:01
            ja też nie, ale chciałabym mieć
        • black_magic_women Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 16:23
          just-for-fun napisała:

          40. Biustonosz w typie "przeleć mnie"

          co to takiego?
          • just-for-fun Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 29.05.09, 10:21
            To nie ja napisałam;).
            A co do tego biustonosza to chyba taki co sam się rozpina;), hehe.
        • alinkakowalska-75 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 29.05.09, 12:01
          powinnaś kupi parę rzeczy które można łączyć ze sobą tylko nie pod jeden klimat
          i o żywych kolorach jeśli mają to bycz ciuchy na lato i do tego jakiś mały
          dodatek Biżuteria
      • iluminacja256 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 11:01
        Na lato, moim zdaniem, chyba najlepiej kupić sobie - jedną kieckę i
        dwie przewiewne spódnice . Taka podstawa , która daje nieograniczone
        pole do popisu - wiadomo, ze bluzki sa tańsze niz spódnice, a reszte
        czynią dodatki, wiec chyba najlepeij kupić to co najdrozsze i bazowe
        na początku. Ale pisze to osoba, którz rzadko łazi w spodniach, bo
        zadne jej sie nie podobaja, albo leza do kitu.
        • just-for-fun Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 11:05
          Jak Ty to robisz? Ja staram się zamienić spodnie na
          spódnicę/sukienki, ale średnio mi wychodzi.
          Koleżanka poleciła wyrzucić wszystkie spodnie:P.
          • iluminacja256 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 11:54
            Wiesz co, do jakiegoś 22- 23 roku zycia posiadałam chyba jedna
            sukienke i nosiłam ją na okazje galowe:) Same spodnie , przy czym
            zawsze mialam duza róznice miedzy talią a biodrami wiec spodnie
            kupowane były z trudem - potem zlikwidowali mój ulubiony sklep ze
            spodniami, pojawiły sie wszedobylskie biodrówki, w których wygladam
            zle i kupiłam sobie pierwszą sukienkę dla siebie, swiadomie - efekt
            był taki, ze wszyscy gratulowali mi zmiany ,oglądali sie albo nie
            poznawali mnie na ulicy. No i od tego czasu juz tak poszło - dotarło
            do mnie, ze mam figurę stworzona do kiecek i spodniami robię sobie
            krzywdę - od tego spódnic nazbierało sie ich tyle , ze zapełniaja
            kawał szafy, dla mnie sa wygodniejsze niz spodnie, nic mi nie
            zjezdza z tyłka, nic sie nie opuszcza i nie wrzyna gdzies indziej
            jak w biodrówkach, pozwalaja na odjechane rajstopy i równie dziwne
            buty .


            Obecnie mam dwie pary dzinsów - jedne teren , drugie , kiedy mam
            ochote być niewidzialna. No i czsami noszę jeszcze
            aksamitne/materiałowe spodnie do kolan, ale one wymagaja całej
            stylizacji zapiętej na ostatni guzik.

            Moim zdaniem na ulicy widac od razu, która dziewczyna wyglada cudnie
            w kiecce, a której lepiej bedzie w spodniach - grunt to zrozumiec
            to w odpowiednim czasie :)))))))))
            • just-for-fun Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 13:10
              Hm, nie wiem w czym lepiej wyglądam:|.
              Próbuję zmienić co nieco swoja szafę, zakładać sukienki, spódnice.
              Zdarzało mi się czasami, ale chciałabym teraz bardziej kobieco się
              ubierać. Tylko ciężko, kiedy finanse nie pozwalają na zmianę
              garderoby.
              • annjen Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 23:58
                ja od roku nie kupiłam spodni (no, może jedne) i dzięki temu chodzę w kieckach.
                do tego gdy tylko pogoda pozwala noszę pończochy, dla mnie są znacznie
                wygodniejsze niż rajstopy. a jesli chodzi o kasę, to ja nie kupuję w galeriach
                poza wyprzedażami, kombinuję z allegro, albo do jednej droższej bazy kupuję
                tańsze "wypełniacze" typu bluzki, sweterki itp.
              • annaagata hmmm 28.05.09, 15:06
                > Tylko ciężko, kiedy finanse nie pozwalają na zmianę
                > garderoby.

                Uwierz, że o wiele gorzej jest jak to wyobraźnia nie pozwala (a raczej jej
                brak). Jak już mam za co to kompletnie nie mam pojęcia co i z czym:((
      • hotally Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 13:19
        oczekaj jeszcze tydzien i kupisz za 50%
        • b.davies Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 15:33
          Ale kobieco można wyglądać również w spodniach!:)
          • just-for-fun Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 08:09
            Owszem. Ale jednak spódnica, sukienka jest czyms co może nas
            odróżnić od meżczyzn.
            • leszlong Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 28.05.09, 13:32
              @just-for-fun: Nie byłbym taki pewien, bowiem spódnice czy sukienki to ubiór
              stricte kobiecy. Szczególnie w Azji południowo-wschodniej to odróżnienie faceta
              w sarongu od kobiety jest dosyć problematyczne, tylko po widoku ubioru.
      • k1k2 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 26.05.09, 17:49
        obciskajace gacie moga sie przydac kazdej kobiecie? co za bzdura
        • silencia22 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 08:39
          mogą! na przykład w czasie okresu:))))
          • sundry Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 13:41
            W czasie okresu jest mi wystarczająco źle,żeby nie katować się
            jeszcze obciskającymi majtkami:)
            • silencia22 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 21:00
              nie mam na mysli funkcji odchudzającej takich gaci:)))))
      • prestigio1 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 13:33
        a mi się strasznie podoba ta chusta, którą ma ta dziewczyna :) słodka hihi :)
        allegro.pl/item646848142_modna_elegancka_czarna_kamizelka_w_jasne_paski.html
        • just-for-fun Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 13:46
          Taka babcina:). Ale nawet ok.
          • prestigio1 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 14:17
            babcie zawsze są w modzie :)
      • looona Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 14:38
        Napiszę co ja bym chciała mieć, możesz czymś się zasugerujesz. ;)

        - ciemnoszare spodnie lniane (z camaieu)
        - 2-3 kiecki z h&m - widzialam fajne, do kolana, wiązane za szyją, w
        różne wzory (dopiero zaczynam chadzać w sukienkach, dlatego trzeba
        kupic więcej, w szafie mam okrągłe 0 )
        - spódnica do kolan: moro (zawsze chciałam)
        - japonki, upatrzone w Deichmanie : brązowe z kolorowymi paskami z
        materiału
        - sandały, podobają mi się modne w tym sezonie rzymianki, ale
        jeszcze nie rozglądałam się
        - duuuuża kolorowa materiałowa torba
        - okulary przeciwsłoneczne, bo ukchane niedawno się połamały.

        Narazie tyle. ;)) Powodzenia w poszukiwaniu!
        • prestigio1 Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 16:23
          jestem jak najbardziej na tak za rzymiankami :)
          • black_magic_women Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 16:28
            Jak ktos już wspomniał-latem najlepiej zainwestować w sukienki!I fajna
            torbę,żeby nie chodzić z tą co zimą(jeżeli ktoś ma jedna dyżurną).Np koszyk
      • zettrzy Re: Dzisiaj idę na zakupy. Co powinnam mieć na la 27.05.09, 22:34
        jesli masz na mysli nadchodzace lato to powinnas nabyc
        1) legginsy
        2) sandaly gladiatory
        czyli dernier cri
      • black_magic_women ameliaw-spamerka FM 28.05.09, 11:51
        w wątku o ciężarnych pomyślałam,że z dobrego serca daje linka do allegro,w wątku
        letnim-mam pewność,że to spam:(
        • wolnychnickowbrak Czapeczke.... 28.05.09, 12:23
          .... żeby resztę szarych komórek uratować. Mogą Ci się jeszcze przydać.
          • black_magic_women Re: Czapeczke.... 28.05.09, 17:03
            wolnychnickowbrak napisał:

            > .... żeby resztę szarych komórek uratować. Mogą Ci się jeszcze przydać.

            To do mnie?why?
            • aniorek Re: Czapeczke.... 28.05.09, 22:01
              Because watek jest na glownej... ;)
              • black_magic_women Re: Czapeczke.... 28.05.09, 22:04
                tzn,że byle(...)będzie pisał na FM:(
                • wolnychnickowbrak Re: Czapeczke.... 29.05.09, 09:39
                  może i byle(....), ale Cię przepraszam. To było do założycielki wątku, ale mi
                  się źle podczepiło. Po prostu jako byle(...) nie mogłem powstrzymać sie od tej
                  uwagi widząc takie pytanie.
                  • black_magic_women Re: Czapeczke.... 29.05.09, 11:19
                    wolnychnickowbrak napisał:

                    > może i byle(....), ale Cię przepraszam. To było do założycielki wątku, ale mi
                    > się źle podczepiło. Po prostu jako byle(...) nie mogłem powstrzymać sie od tej
                    > uwagi widząc takie pytanie.


                    A juz myślałam,że jesteś z frakcji spamerów;)A temat wątku jak sezon-prawie
                    ogórkowy;)
      • pasiol2 [...] 29.05.09, 10:41
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka