januszx
12.03.06, 08:10
15 stycznia godz. 11.30
Spotkanie Opłatkowe , szczególnie uroczyste i pełne
prezentów, w roku 2004 gdy byłem na podobnym spotkaniu stwaiło się
ponad 100 osób ...w roku bierzącym przybyło również wiele osób szczerze
kochających Zamość i atmosfera była niezapomniana .
1 lutego Sroda godz. 17.00
Karnawałowy wieczór towarzyski, niestety odbył się w niezbyt sprzyjających
żałobnych okolicznościach (3 po zawaleniu hali targowej w Katowicach)
1 marca środa popielcowa godz 17.00
Wspomnienia o znanym zamojskim reginaliście , historyku autorze Przewodnika
po Zamosciu - Michale Pieszko
23 kwietnia niedziela 11.30
Spotkanie wielkanocne -"jajeczko"
17 maja sroda 17.00
Spotkanie z wiceprezesem PTTK - o zabytkach
Warszawy
7 czerwca godz 17.00
O światowych wojażach Członków Koła Zamościan opowie Pani Zofia ,
mieszkająca ok 30 lat we Francji a obecnie znów w Ojczyznie, oraz
Panowie Kazimierz i Maxio.
Serdecznie zapraszam Sympatyków Zamościa do uczęstniczenia w Spotkaniach
Koła Zamościan w Warszawie przy ul Senatorskiej 11 (budynek PTTK)
Pozdrawiam serdecznie
Janusz