Dodaj do ulubionych

bałagan organizacyjny w Parku Wodnym

IP: *.gwarbit.pl 22.02.04, 09:26
Byłam w piątek ze znajomymi w Parku Wodnym to co tam zastałam woła o pomstę
do nieba ! Brak jakiejkolwiek organizacji w obsłudze grup młodzieżowych
i indywidualnych klientów ! Dwie godziny stania w kolejce, śmierdzące
przebieralnie. Miałam załatwić temat dla mojej firmy z
natury "marketingowej", ale jak się okazało, Dział promocji jest czynny
tylko do 15:00. ( ! ) Panie z Obsługi klienta bezradnie rozkładają
ręce, nikt nic nie wie !!! Brawo, Gratuluję i Dziękuję - Nigdy
Więcej !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: bywalec... bałagan organizacyjny w Parku Wodnym IP: *.microchip.ltd.pl 22.02.04, 13:00
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=102&w=8591603
    • forman5 Re: bałagan organizacyjny w Parku Wodnym 22.02.04, 13:05
      Jak tak dalej będzie część przyjezdnych gości wybierze Dąbrowę G. lub Kraków.
    • drcarlos Re: bałagan organizacyjny w Parku Wodnym 22.02.04, 14:06
      ja bylem we czwartek w aqua, tez smierdziało! niemiłosiernie! tak jakby szambo
      im wylało.... miałem to szczescie, ze bylem rano od 9 do 11... jak wychodzilem
      to stalo tam 12 autokarow i jak narazie dzieci sie jeszcze kapały wiec nie bylo
      problemu zeby wyjsc.... wspolczucia tym co wychodzili tak jak oni.... :/
      • forman5 Re: bałagan organizacyjny w Parku Wodnym 22.02.04, 14:30
        drcarlos napisał:

        > ja bylem we czwartek w aqua, tez smierdziało! niemiłosiernie! tak jakby
        szambo
        > im wylało.... miałem to szczescie, ze bylem rano od 9 do 11... jak
        wychodzilem
        > to stalo tam 12 autokarow i jak narazie dzieci sie jeszcze kapały wiec nie
        bylo
        >
        > problemu zeby wyjsc.... wspolczucia tym co wychodzili tak jak oni.... :/





        Tym smrodem będą odstraszac klientów !
        To "śmierdząca sprawa" - ktoś musi beknąć !
        • drcarlos Re: bałagan organizacyjny w Parku Wodnym 22.02.04, 14:32
          forman5 napisał:

          > Tym smrodem będą odstraszac klientów !
          > To "śmierdząca sprawa" - ktoś musi beknąć !

          ino zeby nie beknal jeszcze wiekszym smorodem... ;)
    • anya6 Re: bałagan organizacyjny w Parku Wodnym 22.02.04, 14:37
      bllleee PW TG!!!! widziałam ten aqua park w Dąbrowie:)) wyglada niezle:)) do
      naszego nie predko pojde smrud i obsluga do bani:PP

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka