Gość: ana
IP: *.gwarbit.pl
22.02.04, 09:26
Byłam w piątek ze znajomymi w Parku Wodnym to co tam zastałam woła o pomstę
do nieba ! Brak jakiejkolwiek organizacji w obsłudze grup młodzieżowych
i indywidualnych klientów ! Dwie godziny stania w kolejce, śmierdzące
przebieralnie. Miałam załatwić temat dla mojej firmy z
natury "marketingowej", ale jak się okazało, Dział promocji jest czynny
tylko do 15:00. ( ! ) Panie z Obsługi klienta bezradnie rozkładają
ręce, nikt nic nie wie !!! Brawo, Gratuluję i Dziękuję - Nigdy
Więcej !!!!