Dodaj do ulubionych

Jaki parowar polecacie?

IP: *.CNet.Gawex.PL 16.12.06, 13:57
Idzie mi o kształt, liczbę "półeczek", firmę. Nie wiem, na co zwrócić uwagę
przy zakupie, a tu na pewno są praktycy!
Obserwuj wątek
    • lunatica Ja 16.12.06, 14:00
      polecam parowary firmy Tefal, mój (najprostszy, ale już w sumie wiekowy) ma dwa
      piętra + miska na ryż lub makaron. IMHO dwa piętra wystarczą - na jednym
      warzywa, a na drugimy ryby się gotują... lub coś innego. Przy większej liczbie
      osób trzy są chyba wskazane :-)
      Inne Tefala
      www.tefal.pl/tefal/All+Products/Cooking+appliances/Steamers/Steamers+-+family+page.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka