Gość: EWa IP: *.CNet.Gawex.PL 16.12.06, 13:57 Idzie mi o kształt, liczbę "półeczek", firmę. Nie wiem, na co zwrócić uwagę przy zakupie, a tu na pewno są praktycy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lunatica Ja 16.12.06, 14:00 polecam parowary firmy Tefal, mój (najprostszy, ale już w sumie wiekowy) ma dwa piętra + miska na ryż lub makaron. IMHO dwa piętra wystarczą - na jednym warzywa, a na drugimy ryby się gotują... lub coś innego. Przy większej liczbie osób trzy są chyba wskazane :-) Inne Tefala www.tefal.pl/tefal/All+Products/Cooking+appliances/Steamers/Steamers+-+family+page.htm Odpowiedz Link Zgłoś