flo_mama 28.11.05, 17:47 imienia Florentyna (moja córeczka) - dla chłopca lub dla dziewczynki? Pozdrawiam mama flo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: Jakie imie pasuje do... 28.11.05, 18:06 Jesli nie boisz sie kwiatowej serii, to moze Narcyza, Rozalia, Róża, Lilla. Dla chlopca jakos przyszedl mi do glowy Julian, na razie nic wiecej, ale jeszcze pomysle Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja jeszcze imiona meskie 28.11.05, 18:22 Gabriel Ludwik (moze tez byc zenska Ludwika) Marceli Gustaw Makary Szczepan Tobiasz Zygmunt Jeremi Łucjan Władysław Odpowiedz Link Zgłoś
szczekuszka Re: Jakie imie pasuje do... 28.11.05, 18:19 Florentyna i Mikołaj, Matylda, Klementyna, Honorata, Tymoteusz, Tobiasz, Tymon, Ilona, Jaśmina, Kazimierz, Ziemowit. Odpowiedz Link Zgłoś
flo_mama Re: Jakie imie pasuje do... 29.11.05, 14:33 Dzieki za fajne pomysły. Może jeszcze jakieś? Pozdrawiam mama flo (Matylda) Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Jakie imie pasuje do... 29.11.05, 14:58 Klara, Klementyna, Henrieta, Juliusz, Stefan, Konstanty Odpowiedz Link Zgłoś
krupcia71 Re: Jakie imie pasuje do... 29.11.05, 15:00 Może jeszcze Felicja, Fabiola, Lea...Chłopiec: Bernard, Jeremi ... Bardzo lubię imie Florentyna, pamiętam je z opowiadania z serii "Poczytaj mi mamo" NK o Florentynce, która nie umiała mówić "tak" Z wczesniej cytowanych imion dla chłopców najbardziej podoba mi się Tymoteusz dla brata Florentyny. Odpowiedz Link Zgłoś
bea-sjf Re: Jakie imie pasuje do... 29.11.05, 16:31 Mam pomysł na imie dla chłopca ,skoro córeczka jest Florentyną (imie delikatne ,roślinne) dla jej brata proponuję Leona (lub inne zaczynające się od Leon- ,dla chłopca silnego jak lew ) Dla dziewczynki podobaja mi sie Józefina ,Konstancja ,Klementyna ,Letycja .Ale mogłaby byc też Leonia Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Jakie imie pasuje do... 29.11.05, 19:37 O! Przyszlo mi do glowy jeszcze cos ciekawego! Hermina Odpowiedz Link Zgłoś