Dodaj do ulubionych

Kaczyński o Lepperze. Bardzo ciekawe.

11.11.05, 06:46
Jak mozna zaufać komuś kto tak szybko zmienia zdanie?
Jak ktoś taki może mówić o moralności, honorze?
=====================================================
RMF FM : Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia
poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?

Lech Kaczyński : Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych,
którzy dążą do rozliczeń krzywd.
Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe.
To jest sprzeczne z ideałami PIS.

RMF FM : Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper
gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?

Lech Kaczyński : Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą
sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej
Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie
PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek
sytuacji jest nierealne.

marzec 2005

I CO WY NA TO?
===================================================================
Obserwuj wątek
    • wikul Re: Kaczyński o Lepperze. Bardzo ciekawe. 11.11.05, 22:57
      Nie jestem adresatem tego pytania ale chyba sie nie pomylę jak napiszę że
      adresaci nagle zapadli na krótkotrwałą amnezję i udają że tego wątku nie ma.
      Spróbuję im to przybliżyć.
      • jaceq Re: Kaczyński o Lepperze. Bardzo ciekawe. 11.11.05, 23:20

        > ...krótkotrwałą amnezję...

        Polemizowałbym. Zanosi się na dłuższą.
        _____________________________
        Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
        • wikul Re: Kaczyński o Lepperze. Bardzo ciekawe. 11.11.05, 23:24
          jaceq napisał:

          >
          > > ...krótkotrwałą amnezję...
          >
          > Polemizowałbym. Zanosi się na dłuższą.
          > _____________________________
          > Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"


          Chyba masz rację, niestety.
          • hasz0 _____________________________TU MACIE PROSTĄ ODP.. 11.11.05, 23:35
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=31237634&a=31844493
            • hasz0 Zacznijecie świętować jeszcze jest pół h do choler 11.11.05, 23:37
              • wikul Kaczyński przytuli Leppera ? 11.11.05, 23:44
                wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3010494.html
                • andrzejg Kaczyński ma cięzki orzech do zgryzienia 11.11.05, 23:48
                  Lepper mówi otwartym tekstem o współrządzeniu, czyli o stołkach w rządzie,
                  czyli o faktycznej koalicji, a nie takiej taktycznej, doraźnej na jedno głosowanie.

                  A.
            • piq to nie jest odpowiedź 12.11.05, 12:24
              Powtarzam pytanie, które ci kiedyś zadałem, i na które nie odpowiedziałeś,
              tylko zacząłeś się żalić, że cię atakuję.
              Pytanie jest proste:
              Dlaczego na wicemarszałka sejmu wybraliście rosyjskiego agenta (jak mówił
              jarosław kaczyński) i kryminalistę leppera, a na wicemarszałka senatu
              uwaliliście patriotę, antykomunistę i uczciwegoi człowieka Niesiołowskiego?

              I z tego wynikające małe drugie pytanko:
              To co. qrvva, z tą "rewolucją moralną"?

              Ty chyba, Haszu, jesteś zaślepiony. Tobie szalik klubowy zasłonił oczy na fakty.
              • jaceq Re: to nie jest odpowiedź 12.11.05, 13:32

                piq napisał:
                > Dlaczego na wicemarszałka sejmu wybraliście rosyjskiego agenta (jak mówił
                > jarosław kaczyński) i kryminalistę leppera, a na wicemarszałka senatu
                > uwaliliście patriotę, antykomunistę i uczciwegoi człowieka Niesiołowskiego?

                Przypuszczam, że może to mieć związek z tym, że Prof. Niesiołowski znalazł się
                na tzw. liście Milczanowskiego (a przynajmniej na tej jej wersji, która jest mi
                znana, publikował ją "Głos"): nowamedia.w.interia.pl/Milczanowski.htm

                Sama ta lista jest zjawiskiem dosyć "dziwnym", co nie przeszkadza wielu na
                różnych 'frondach' (i gdzie indziej) opluwać Profesora (moja opinia o Nim jest
                identyczna z Twoją), dopisując diabli raczą wiedzieć skąd różne fragmenty
                życiorysu rzekomego TW "Leopolda", co jest już raczej skúrwýsyństwem sporego
                kalibru. Zastanawiające jest, że żaden z kaczorstwa i okolic nie podniesie
                kwestii głośno, nawet jeśli o to chodzi, tylko chachmęcą z "antyPiSdowatością"
                Profesora.


                _____________________________
                Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka