Gość: kacyk
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
12.03.04, 10:31
Kochani,
czy korzystacie z usług firmy CONNECTOR? Ja się dałem wciągnąć i teraz za to
płacę - od trzech tygodni brak połączenia z internetem. To nic że ktoś
przyjedzie i wymieni przepalony układ w switchu jeżeli za 1-2 godz awaria
powraca. Tłumaczyłem panom technikom że problem tkwi gdzie indziej, ale ich
ignorancja i dyletanctwo przechodzi wszelkie granice. Albo CONNECTOR nie zna
się na tym co robi albo montują trefny sprzęt, który się szybko psuje.
Czy ktoś ma podobne przygody? Przez pierwszy miesiąc wszystko działało
dobrze - teraz to już jest po prostu żałosne!!!
Czekam na kablówkę TOYA..... nie polecam CONNECTORA !!!
i to by było na tyle - papa.