Dodaj do ulubionych

-> Koncerty w Przemyślu 2005

IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 15.05.05, 15:28
Znacie datę i miejsce jakiegoś koncertu w Przemyślu?
Zapraszam do podzielenia się, tym bardziej, że jak wiemy u nas jest tak mało
organizowanych tego typu imprez.

Tutaj link do mojej listy:
podkarpacieonline.host24.pl/forum/viewtopic.php?p=99#99
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: Signal Re: -> Koncerty w Przemyślu 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 16:59
      No proszę...
      • Gość: Przemyślanka Re: -> Koncerty w Przemyślu 2005 IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 15.05.05, 17:03
        Tak, tak... to ja proszę się wpisywać;) Im więcej sie dowiemy, tym będzie
        ciekawiej.
        • Gość: Signal Re: -> Koncerty w Przemyślu 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 17:09
          Dobrze iko. Przepraszam... przemyślanko. (celowo mala litera).
          • Gość: Przemyślanka Re: -> Koncerty w Przemyślu 2005 IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 15.05.05, 17:16
            Cóż za 'iko' znów? Ja Was nie rozumiem.. (celowo duża literka). Ech!
          • Gość: Whity Re: -> Koncerty w Przemyślu 2005 IP: *.phil.east.verizon.net 15.05.05, 17:17
            I chyba nic sie nie bedzie dzialo i nic nie dzieje ,bo nikt nic nie wie !
            • Gość: Przemyślanka Re: -> Koncerty w Przemyślu 2005 IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 15.05.05, 17:21
              Whity, no właśnie próbuje to jakoś zmienić. Ale widzę, że chyba bardzo opornie
              to pójdzie..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka