Dodaj do ulubionych

Zagladnijcie koniecznie!

10.09.07, 17:27

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
Obserwuj wątek
    • tamsin Re: Zagladnijcie koniecznie! 10.09.07, 20:30
      ciekawe od jakiego rozmiaru przyjmuja na tym forum wink
      • wiedzma30 Re: Zagladnijcie koniecznie! 10.09.07, 20:57
        Mysle, ze od wkleslego wink))) Im wczesniej miec dobry rozmiar - tym lepiej smile
        Pozniej nie trzeba radzic sobie z "bulami" wink
      • asica74 Re: Zagladnijcie koniecznie! 10.09.07, 20:57
        pewnie od 32Fsmile
    • wiedzma30 Ciekawostka 12.09.07, 01:04

      stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?361780
    • zzagi Re: Zagladnijcie koniecznie! 12.09.07, 11:08
      Pomagamy kazdemu rozmiarowi jak przekonalo sie u nas wiele dziewczyn bo wbrew
      pozorom 80% kobiet noszacych zly rozmiar stanika dotyczy wszystkich kobiet a nie
      tylko biusciastych. A tu maly tescik: www.doyoumeasureup.co.uk/
      • asia.sthm Re: Zagladnijcie koniecznie! 12.09.07, 12:35
        Prawda!! Jakies trzy lata temu kolezanka Asica przeprowadzila tu
        szybki, korespondencyjny kurs dobierania prawidlowego rozmiaru
        stanika....no i wreszcie mam biust 65C! sobie paraduje z prawdziwym,
        bez silikonowych wyglupow. Gdybym byla taka madra wczesniej, nie
        musialabym robic za deske przez pol zycia crying

        Kursy dobierania stanika powinny byc obowiazkowe, prawnie nakazane.
        Ot co!
        • mon101 Re: Zagladnijcie koniecznie! 12.09.07, 22:18
          asia.sthm napisała:

          > Prawda!! Jakies trzy lata temu kolezanka Asica przeprowadzila tu
          > szybki, korespondencyjny kurs dobierania prawidlowego rozmiaru
          > stanika....no i wreszcie mam biust 65C!
          Ha! I ja wyladowalam pare lat temu na 65C po tym jak pani
          sprzedawczyni w sklepie z bielizna wyrwala mi z rak sterte stanikow
          75A, ktore wloklam do przymierzalni. Cale zycie bylam przekonana, ze
          mam A, na C nawet nie smialam zerkac! A tu taki luksus, nareszcie
          cos tam mam pod swetremsmile Kursy stanikowe do szkol!!!
          • asica74 Re: Zagladnijcie koniecznie! 12.09.07, 22:43
            no przeciez, przeciez! Sezon letni jest dla mnie mordegatongue_out Co rusz
            ogladam sie za kobietami z bulami, tudziez w obwislych stanikach.
            Nawet kiedys mialam taki zaped, by po prostu podejsc do kobieciny i
            jej powiedziec, ze ma zle dobrany stanik. Na szczescie, moja
            wypracowana grzecznosc kazala mi trzymac moj niewyparzony jezor za
            zebamismile Poprzestalam na nawracaniu kolezanek z 36A na 28Dsmile
            I musze jeszcze powiedziec, ze dobieranie dobrych biustonoszy to
            moja pasja, no!
            Przy okazji podziele sie super odkryciem ostatnich miesiecy:
            Superbra Panache: no cudo na kolkach! Swietnie trzyma!
            www.bravissimo.com/products/lingerie/sensational-
            sets/panache/pnb2-details.aspx?colour=Nude
            kociuchy
            • asica74 Re: Zagladnijcie koniecznie! 12.09.07, 22:43
              www.bravissimo.com/products/lingerie/sensational-sets/panache/pnb2-details.aspx?colour=Nude

              link raz jeszcze
              • mon101 Re: Zagladnijcie koniecznie! 12.09.07, 22:51
                No niezle, niezle, chociaz takiego rozmiaru to jednak nie mamsad A
                propos rozmiaru to potrzebuje tlumaczenia na centymetry, ktory to
                niby bedzie 70C albo 65B?
                • asica74 Re: Zagladnijcie koniecznie! 12.09.07, 23:12
                  ale zaraz zaraz?
                  z jakiego rozmiaru na jaki przeliczyc?
                  70c to 32c
                  65b to 30 b
                  • tamsin Re: Zagladnijcie koniecznie! 13.09.07, 01:14
                    najwazniejsze aby nie miec wiecej piersi niz dwie smile bo niestety
                    czesto kobiety maja i po trzy po kazdej stronie, a to wlasnie przez
                    zle dobrany biustonosz.
                  • mon101 Re: Zagladnijcie koniecznie! 14.09.07, 19:20
                    asica74 napisała:

                    > ale zaraz zaraz?
                    > z jakiego rozmiaru na jaki przeliczyc?
                    > 70c to 32c
                    > 65b to 30 b
                    No bo ja zle napiasala, baba glupia i na wyslij nacisnela za
                    wczesnie. Mialo byc 70C albo 75B. Chociaz po tych ekscesach
                    szarlotkowo/serniczkowych grozi mi 80 jak nic!
                    • asica74 Re: Zagladnijcie koniecznie! 14.09.07, 20:36
                      70 c to 32c 75b to 34b.
                      Mon, nie poszerzaj sie w obwodzie, ale zwieksz miseczke: sproboj
                      zalozyc stanik na przyklad 70D... och szkoda, ze daleko jestes, bo
                      normalnie bym cie wymierzylasmile
                      • mon101 Re: Zagladnijcie koniecznie! 14.09.07, 21:03
                        70D??? Kobito, az zem wypiekow dostala... Oj, zmierze ci ja zmierze:-
                        ))Niestety dwoch niezaleznych fachowcow (fachowczyn, rzecz jasna)w
                        sklepach specjalistycznych stwierdzilo, ze 70C i "chwatit" i
                        faktycznie, jestem zadowolona. Kupuje chetniej 70C niz 75B, ktore
                        tez ponoc moge miec. Mysle, ze to lechtanie mego ego, C to jednak C!
                        Troche zalezy to od firmy, ja trzymam sie Chantelle bo mi dobrze
                        lezy na bablach, wiec na przecenach sie zasadzam i chwytam, nawet
                        nie musze mierzyc!
                        • wiedzma30 Re: Zagladnijcie koniecznie! 14.09.07, 22:21
                          Eeeeeeeeee... Kazde D z innym obwodem, to inne D - rozna wielkosc. Ja nosilam to
                          nieszczesne 80B... Po konsultacji z fachowczyniami mialam mierzyc 34D, niestety
                          i ten rozmiar okazal sie nieodpowiedni; teraz bede polowac na 32E - a moj biust
                          to nic wielkiego wink
                          Wczoraj upolowalam 32DD, ale jednak to jeszcze nie to - obwodowo ok, ale miskowo
                          nie...
                          • asica74 Re: Zagladnijcie koniecznie! 14.09.07, 22:31
                            Zgadza sie, kazde D z innym obwodem, to rozna wielkosc. A twoje schodzenie z
                            obwodu, przypomina mi jak zywo moja droge przez mekesmile
                        • asica74 Re: Zagladnijcie koniecznie! 14.09.07, 22:29
                          Mon, przymierz najpierw w sklepie, na slepo nie kupuj! A zadnego ego, nie
                          lechtam, po prostu sie o bable martwie, co same musza sobie radzic z noszeniemsmile
                          Moze jeszcze przymierz 65d i pamietaj o tym, by:
                          - stanik w obwodzie lezal dosc ciasno, przy zapieciu na PIERWSZA chaftke (z
                          tylu, jak odciagniesz od plecow, niech sie zrobi odstep na ok... 3 cm, nie wiecej)
                          - Obwod stanika ma lezec rownolegle do podlogi, tj, tyl nie moze sie podnosic do
                          gory.
                          - ramiaczka podciagnij dosc wysoko
                          - fiszbina ma ci podchodzic pod sama pache.
                          Hm, to by bylo na tyle.
                          Na owym, wspomnianym przez wiedzme forum, dziewczyny maja tez galerie. Jeszcze
                          sie tam nie dopchalam, ale sie przymierzamsmile
                          • wiedzma30 Re: Zagladnijcie koniecznie! 14.09.07, 23:05
                            To forum bylo dla mnie takim "WOW" smile)) I nareszcie sie dowiedzialam, dlaczego
                            mi te wszystkie 36B i 34B robily ziuuuum do gory, co doprowadzalo mnie do
                            szewskiej pasji - bo jak miedzy ludzmi to poprawiac?! A znowu jak czlowiek nie
                            poprawi, to przychodza mordercze mysli wink))
                            A po drugie zawsze myslalam, ze miseczka D to juz kolos wink)) A goooopia i
                            nieuswiadomiona nie wiedzialam, ze przy malym obwodzie to to male jest wink))
                            • mon101 Re: Zagladnijcie koniecznie! 15.09.07, 10:54
                              Halo, jakie forum? Dawac tu link, prosze!
                              • mon101 Re: Zagladnijcie koniecznie! 15.09.07, 11:07
                                Wycofuje post, cos mi sie na mozg rzucilo, chyba te serniczki
                                warszawskiesmile.A z tym ego to zart, rozumiem ze D D nierowne, ale
                                brzmi lepiej niz A, nieprawda?smile)
                                • wiedzma30 Re: Zagladnijcie koniecznie! 15.09.07, 17:52
                                  Moge miec i A, byle mi biustonosz nie jezdzil po szyi wink))
                            • asica74 Re: Zagladnijcie koniecznie! 15.09.07, 12:05
                              Wiedzma odkrylas miseczki E? Albo te F? Fajne sa, co nie? Hy Hy!
                              Ja mialam cale zycie problem z ugniatajaca fiszbina na klacie. I nie mialam
                              pojecia czemu!
                              A moja przygoda zaczela sie od nieszczesnej wizyty u pani Hani, traumatycznej!
                              Ale gdy otrzasnelam sie po powierzchownym wrazeniu, wzielam sobie do serca
                              wszystkie rady.
                              • wiedzma30 Re: Zagladnijcie koniecznie! 15.09.07, 17:50
                                Niestety nie trafilam na E... Tutaj w sklepach tylko "najpopularniejsze"
                                rozmiary na 100 pod biustem wink 36-42 i B-DD. A reszta co? Ma chodzic bez?!
                                Ostatnio bylam w "ekskluzywnym" sklepie, dzie sa kolekcje projektantow itp. i
                                co? To samo! Normalnego rozmiaru nie uswiadczysz! Az nie wytrzymalam i zapytalam
                                ekspedientke - oczywiscie naocznie stwierdzila - nieeee to bedzie dla ciebie za
                                male i zawziecie wciskala mi 34D... Na co ciagle mowilam nie, a ona znow mnie
                                lustowala. Ubaw mialam ze hej!
                                Widzialam kobiecinke z 150 wzrostu, drobniutkie chucherko, ktora kupowala kilka
                                biustonoszy 36c! Moze dla przyjaciolek? wink))

                                Ale, ale gdzie jak kupie to 32e?..
                                • monika_a_b Re: Zagladnijcie koniecznie! 15.09.07, 19:22
                                  No właśnie, Wiedźmo, gdzie tutaj kupić porządne biustonosze???
                                  Ja już od kilku tygodni zaglądałam na to forum Biuściastych, aż w
                                  końcu, po Twoim poście tutaj, stwierdziłam, że czas najwyższy
                                  przyjrzeć się bardziej krytycznym okiem moim cyckonoszom. wink Zawsze
                                  wydawało mi się, że mam trochę za duży obwód, ale nie wiem dlaczego
                                  jakoś całkiem irracjonalnie bałam się założyć cyckonosz o mniejszym
                                  obwodzie, ale za to z większą miseczką. smile Widzę, że w zasadzie nie
                                  jestem w tym odosobniona, hehehe... Do tej pory nosiłam no i jeszcze
                                  noszę 34C, przy czym nawet przy tym obwodzie mieseczka C czasami mi
                                  się lekko wylewa, czego nie znoszę, i co potrafi mi szybko zepsuć
                                  humor. uncertain A może mi cycki jeszce rosną? smile)))
                                  W czwartek zaczęłam moje poszukiwania jakiegoś 32D lub DD (w
                                  zależności od kroju, pod biustem mam jakieś 71-72cm), aby to cudo
                                  przymierzyć i naocznie (nabiustnie wink) sprawdzić własny rozmiar.
                                  Poszłam więc do The Bay... i się głęboko rozczarowałam... Nic, tylko
                                  na pół piętra same 36 i wzwyż (nawet 34 nie było tak często
                                  spotykane) i to do miseczki C najwyżej, chociaż z pomocą miłej pani
                                  sprzedawczyni znalazłam jakieś 32D, ale tak szkaradne, że hej...
                                  Widziałyście może kiedyś cyckonosze z gumką _na biuście_? Nie pod,
                                  ale na nim? No właśnie, tam gdzie łanie miał być wyksponowany biust,
                                  mój własny został spłaszczony tą okropną gumką... uncertain// Pani
                                  sprzedawczyni powidziała mi, że teraz jest taki trend na
                                  produkowanie cyckonoszy dla średniej krajowej, pozostałe rozmiary
                                  tych wielkich sklepów nie obchodzą... Niemiłe to, oj niemiłe, a
                                  przecież ja nie mam jeszcze tak wielkiego biustu, zawsze wydawało mi
                                  się, że to jest ta średnia krajowa... Ciekawa jestem co w takim
                                  razie noszą te filigranowe Azjatki, jakich całe stada na naszych
                                  ulicach? 36? Nie wierzę...
                                  Pani ze sklepu dała mi namiary na sklep specjalistyczny, ale tam
                                  ceny będą też "trochę" inne... No nic, w następnym tygodniu pójdę i
                                  sprawdzę...
                                  Wiedźmo, na Stanikomanii podają piękne cyckonosze z Anglii i Polski,
                                  które można kupić online. Czy znasz może nasz tutejszy rynek online?
                                  Kupowałaś jakieś cyckocudo w ten sposób? Jeśli tak, to gdzie? Podasz
                                  namiary? Dzięks! smile))

                                  Pozdrawiam z Vacouveru,
                                  Moni
                                  • wiedzma30 Re: Zagladnijcie koniecznie! 15.09.07, 19:38
                                    Niestety nic nie znalazlam... sad((
                                    Jedynie LaSenza - tam kupilam 32DD, byly rowniez 32D. Zobacz, moze ich sklepy sa
                                    tez w Vanc.


                                    TheBay - ekskluzywny sklep prawda? wink)))
                                  • monhann2 Re: Zagladnijcie koniecznie! 17.09.07, 16:52
                                    Mam ten sam problem, rozmiar 32D lub DD jest bardzo trudno
                                    osiagalny. Udalo mi sie pare razy upolowac cos ladnego w Winners ale
                                    to lut szczescia. Nawet w Victoria Secret maja malo 32D, dlatego
                                    czesciej musze sie zadawalac 34C. Kilka razy zamawialam z:
                                    www.fredericks.com/category/bras.do sprobuj moze tam, maja
                                    niezly wybor i jakosc tez nienajgorsza, ceny calkiem przyzwoite.
                                    Powodzenia!
                                    • wiedzma30 Re: Zagladnijcie koniecznie! 17.09.07, 17:14
                                      A bylas w LaSenza? Wlasnie najmniejszy rozmiar jaki maja to 32D i DD.
                                      • monhann2 Re: Zagladnijcie koniecznie! 17.09.07, 17:46
                                        wiedzma30 napisała:

                                        > A bylas w LaSenza? Wlasnie najmniejszy rozmiar jaki maja to 32D i
                                        DD.

                                        Nie kazdy fason. A jesli maja to przewaznie te bardzo 'padded', w
                                        ogole LaSenza ma bardzo maly wybor stanikow np z cienkiej koronki,
                                        nie padded. Zatrzesienie push-ups i tych z silikonowymi wstawkami.
                                    • wiedzma30 Re: Zagladnijcie koniecznie! 17.09.07, 17:21
                                      A bylas w ktoryms z tych sklepow?
                                      www.braboutique.com/pages/about.htm#location
                                      www.lineaintima.com/Home.aspx
                                      www.freyalingerie.co.uk//stockist_search.asp?search=true
                                • greentea2 Re: Zagladnijcie koniecznie! 15.09.07, 19:56
                                  Dlaczego w sklepach nie ma 65 pod biustem?
                                  Daje slowo, ze jeszcze ani razu nie wiedzialam, a chyba sie skurczylam
                                  i wlasnie taki rozmiar powinnam kupowac.
                                  • wiedzma30 Re: Zagladnijcie koniecznie! 17.09.07, 17:17
                                    Co tu mowic o 65 - jakies fanaberie? wink)))))))))
                                    Przeciez rzadkoscia jest nawet 75 (34)!
    • sylwek07 Re: Zagladnijcie koniecznie! 12.09.07, 15:06
      Asiu masz racje ze jak sie dobrze dobierze stanik wtedy kobieta moze
      sie poczuc lepiej ,jak to sie mowi trzeba czasami pomoc naturze smile
    • greentea2 Re: Zagladnijcie koniecznie! 13.09.07, 12:08
      Od ciazy biust mi sie ciagle zmienia, wczoraj wyrzucilam trzy
      staniki, ktore to chcialam zalozyc po jakis dwoch latach i bylam w
      szoku jakie one malesmile
      Zapomnialam pojsc w Londynie do tego sklepu bravissimo. Zamawialam
      od nich przez internet, ale tak bardzo chcialam pomierzyc na zywca,
      ech skleroza.
    • monika_a_b Re: Zagladnijcie koniecznie! 15.09.07, 19:24
      Ciekawy link... wink
      www.ilovesamplesales.com/
      Pozdrawiam z Vancouveru,
      Moni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka