markija 11.12.05, 19:59 prosze o jakieś doświadczenia z eksploatacji tego modelu,wrażenia ogólne ,czy silnik daje rade itp. Link Zgłoś Obserwuj wątek
mike68 Re: poradzcie czy warto kupić a6 2,5 tdi 11.12.05, 20:36 A no warto , po 2000 roku i w wersji quatro / seria 180 km / były 150 też czysta przyjemność z jazdy / czasami jeżdze avantem z 02 roku po czipie na 205 km / no i zalezy od ceny - o silnik się nie martw - moje prywatne A4 tylko nieznacznie szybsze ale mam 1.8T + czip na 192KM i ponizej 7s/100km tak że jest to szybki diesel :) Link Zgłoś
sven_b Re: poradzcie czy warto kupić a6 2,5 tdi 12.12.05, 14:56 2,5 TDi to b.dobry diesel: mocny, elastyczy, ekonomiczny i niewysilony. W konfiguracji z nim A6 bedzie trafnym wyborem. Wada - wyjatkowo chodliwa konfiguracja. Link Zgłoś
greenblack Re: poradzcie czy warto kupić a6 2,5 tdi 12.12.05, 17:55 Ten dyzel (jak właściwie każdy) ma bardzo mały zakres użytecznych obrotów i nie wyobrażam sobie codziennego mieszania sześcioma biegami w założeniu komfortowym A6. Do użytku nadaje się tylko z tiptronikiem. Link Zgłoś