Dodaj do ulubionych

poradzcie czy warto kupić a6 2,5 tdi

11.12.05, 19:59
prosze o jakieś doświadczenia z eksploatacji tego modelu,wrażenia ogólne ,czy
silnik daje rade itp.
Obserwuj wątek
    • mike68 Re: poradzcie czy warto kupić a6 2,5 tdi 11.12.05, 20:36
      A no warto , po 2000 roku i w wersji quatro / seria 180 km / były 150 też
      czysta przyjemność z jazdy / czasami jeżdze avantem z 02 roku
      po czipie na 205 km / no i zalezy od ceny - o silnik
      się nie martw - moje prywatne A4 tylko nieznacznie szybsze
      ale mam 1.8T + czip na 192KM i ponizej 7s/100km
      tak że jest to szybki diesel :)
    • sven_b Re: poradzcie czy warto kupić a6 2,5 tdi 12.12.05, 14:56
      2,5 TDi to b.dobry diesel: mocny, elastyczy, ekonomiczny i niewysilony. W
      konfiguracji z nim A6 bedzie trafnym wyborem. Wada - wyjatkowo chodliwa
      konfiguracja.
      • greenblack Re: poradzcie czy warto kupić a6 2,5 tdi 12.12.05, 17:55
        Ten dyzel (jak właściwie każdy) ma bardzo mały zakres użytecznych obrotów i nie
        wyobrażam sobie codziennego mieszania sześcioma biegami w założeniu komfortowym
        A6. Do użytku nadaje się tylko z tiptronikiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka