papirus22
29.05.06, 11:55
gazeta Czosnowska podaje:
"Najistotniejszym wskaźnikiem świadczącym o rozwoju gminy jest wysokość
wydatków inwestycyjnych w stosunku do całości wydatków. W sprawozdaniu za
2004 rok wskaźnik ten przekroczył 30%.
W 2005 roku wskaźnik wynosił 35% i należy do najwyższych w Polsce!!!
Zadania inwestycyjne to:
budowa wodociągów (na które wydatkowano 2.321 tyś zł i wybudowano 25km sieci
wodociągowej) oraz budowa kanalizacji (która kosztowała 1.096 tyś zł i
wybudowano ok.3km sieci). Na inwestycje drogowe przeznaczono kwotę 1.167 tyś
zł, za co wybudowano 12 km dróg o nawierzchni asfaltowej, ponadto z budżetu
gminy dofinansowano powiatowe inwestycje drogowe w naszej gminie oraz w
ramach robót utrzymaniowych zmodernizowano ok. 10 km drgó o nawierzchni
żwirowej i tłuczeniowej(na kwotę 618 tyś zł)."
www.czosnow.pl/gazeta/nr29/strona1.jpg
I te wszystkie nakłady są robione przy budzecie Czosnowskim 18.4 mln złotych,
przypomnę w Łomiankach budżet to ok. 50mln
Podam tylko, że w tym samym roku 2005 w Łomiankach nie wybudowano nawet
jednego metra wodociagów i kanalizacji.
W tym roku na inwestycje w budżecie Łomianek zarezerwowano 7%-to i tak dużo
bo to jest rok wyborczy. To jednak jak się chce to można, szkoda, że nie w
Łomiankach!
Czy Sokołowski to dobry gospodarz?