Dodaj do ulubionych

Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.06, 21:37
Będą nagrywane wszystkie agitacje w kosciele pw Kolbego w Jelczu-Laskowicach
i materiał dostarczony do Kurii i telewizji .Ksieza zapomnieli ,ze kosciół
jest miejscem kultu religijnego a nie trybuna ludu wyborców i agitatorów.
Obserwuj wątek
    • poodzian Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą 19.10.06, 22:15
      Proboszcz tej parafii już nie raz wygłaszał z ambony dziwne rzeczy. Skargi na
      niego docierały do Kurii, ajk na razie bez efektu. Z czym znowu wypalił?
      • Gość: wyborca Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 07:05
        proboszcz agituje na osobe kandydujacą na burmistrza J-L .
        Zgadnij podzian na kogo?
        • poodzian Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą 20.10.06, 09:06
          Na Putyrę, bo ten zadarmo postawił mu giganamiot na festyn alkoholowy. Zgadłem?
          • Gość: Kayah Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 15:09
            Idiotą jesteś poodzian a jak sie tobie nudzi znajdź se babę!!!!
            • Gość: wyborca Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 15:46
              podzian dokładnie wskazałes na osobe Putyry .Pleban ma interes to bedzie
              chwalił i agitował -podobnie było ze Szczesniakiem .Kasa kasa kasa
              • poodzian Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą 20.10.06, 16:42
                Podajecie niesprawdzone wiadomości. Nikt nie słyszał takiej agitacji. Kiedy to
                było i co mówił?
                • Gość: pepsi Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 19:28
                  sprawdzone podzian a teraz czekamy na agitacje któą zarejestrujemy ukryta kamerą
                  i w Internet
                  • Gość: igpor Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 18:35
                    Jutro plebany będa agitować na PISIORY w Jelczu buabuahahah
                    Całkiem Przyjazna Gmina Buabuahahah
                    • Gość: wyborca Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 08:29
                      Podzian nie słuchaj tych sługusów z forum jelcza to barany i ciemnota wsiowa
                      • Gość: wyborca Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 09:58
                        www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_051007/kraj/kraj_a_8.html
                        • Gość: Kayah Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 21:33
                          rzeczywscie dzis "agitowali", podczas psalmu organista śpiewał,że Bóg jest
                          dobry dla tych którzy miłują prawo i sprawiedliwość.No to juz w czasach przed
                          Chrystusowych prawo i sprawiedliwosc było znane. Buahahahahaha
                          • Gość: antypisiak Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 08:03
                            we mszy radiowej tez cwanie uzywa sie słów prawo i sprawiedliwość .
                            Czysta inzynieria socjotechniki słowa .trafiajaca do podświadomości wyborcy
                            • Gość: gtx Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 08:59
                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24395&w=50773029
                              • Gość: jj Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 12:21
                                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24395&w=50796645
                                • Gość: Kayah Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 15:52
                                  A czemu mają służyć te odnośniki?
                                  • Gość: jj Re: Księża w Jelczu uprawiają agitację wyborczą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 21:36
                                    zalogowane forum Jelcza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka