Gość: mieszkanka J-L
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.10.06, 21:37
Będą nagrywane wszystkie agitacje w kosciele pw Kolbego w Jelczu-Laskowicach
i materiał dostarczony do Kurii i telewizji .Ksieza zapomnieli ,ze kosciół
jest miejscem kultu religijnego a nie trybuna ludu wyborców i agitatorów.