Dodaj do ulubionych

urodziłam synka na Unii- zdecydowanie odradzam !!!

28.06.06, 22:02
Moje maleństwo urodziło się przez cc z wagą 3300 i 52 cm. Co przeszłam na
Unii to moje, do dzisaj nie mogę się pozbierać. Jak trafiłam na izbę przyjęć
czekałam na lekarza przeszło 2 godziny, wreszcie przyszedł, zbadał mnie i pod
ktg, następnie poszłam na salę porodową. Sama niosłam torbę nawet się nikt
nie pofatygował żeby mi pomóc. Na sali porodowej położna była w miarę miła, a
nawet chwilami były dwie, ale w życiu nie zapomnę lekarza dr Nestrowicz.
Wprowadziła bez mojej zgody studentów, cały czas prawiła głupie uwagi pod
moim adresem, nazwała mnie chisteryczą, popłakałam się i tyle. Po 6 godz.
męki zdecydowała się zrobić cesarkę. Podczas cesarki nie odzywała się do
mnie, może i lepiej. Po 6 godzinach od cesarki przewieźli mnie na połóg. Ja
obolała nikt nie pofatygował się żeby mi przystawić dziecko do piersi lub w
czymkolwiek pomóc, są tam tak wredne położne (wszystkie) wyłam jak bóbr, a
teraz jak sobie przypomnę normalnie mi się ręce trzęsą. Dr Celewicz
prowadzący ciążę olał mnie w szpitalu totalnie. Na noworodkach lepiej nie
było, żeby coś się dowiedzić graniczy to z cudem.
Jedyny plus tego wszystkiego do że mój syneczek jest teraz ze mną i że mogę
się cieszyć z bycia mamą.
Obserwuj wątek
    • beata761 Re: urodziłam synka na Unii- zdecydowanie odradza 28.06.06, 22:36
      Przede wszystkim gratuluję zdrowego synka ! Najważniejsze , że jkesteście cali
      i zdrowi w domu. A ja po raz kolejny utwierdzam się, że dobrze zrobiłam
      decydując się na Pomorzany. Rodziłam tam 4 miesiące temu i były to moje
      najpiękniejsze chwile w życiu !
      Pozdrawiam i zyczę szybkiego powrotu do formy !
      • julia30bb Re: urodziłam synka na Unii- zdecydowanie odradza 29.06.06, 08:53
        Gratuluję synka !

        Lindo, to co napisałaś o Unii to nic nowego !!! Sama rodziłam tam 8 miesięcy
        temu i wiem co piszę. Szkoda że trafiłaś przy porodzie na dr Nestrowicz, ta
        pani ma straszne humory i o byle co robi fochy. Ja nie wiem jak z tą kobietą
        mąż wytrzymuje. Odnośnie połogu to do pomocy chętnych nie ma, a już jak ma
        położna coś zrobić to z wielką łaską i podniesionym tonem. Moją ciążę również
        prowadził dr Celewicz, powiem tak, jest to facet bardzo zajęty i nie ma czasu
        dla pacjentek. Życze szybkiego powrotu do formy, uśmiechaj się do synka, szybko
        zapomnisz.
        Całuski dla małego
        Julia mama Arturka
    • kasia819 Re: urodziłam synka na Unii- zdecydowanie odradza 29.06.06, 13:03
      Cześć linda1974:)Gratuluje synka:)Co do Unii to bardzo się ciesze ze nie
      musialam tam rodzic,choc byl moment ze bylo to prawdopodobne:(Wyszla mi
      cukrzuca ciazowa w27 tyg. i diabetyk skierowal mnie do tej okropnej baby
      Nestorowicz:(Na szczescie bylam u niej tylko 3razy a pozniej ja olalam bo
      cukrzuca sie uspokoila.Straszna lekarka z wiecznie nabarmuszona geba.Ja
      rodziłąm w Zdrojach.Super szpital, lekarze i polozne wspaniali.Rodzilam
      02.06.Niestety z powodu braku postepu wieczorem zrobiono cesarke.Ale po 2
      godzinach od ciecia przyniesiono mi synka i od razu przystawiono do piersi:)I
      tak co mały był glodny, to mi go przynosili, po drugiej dobie opiekowalam sie
      juz malym sama,i w dzien i w nocy:)Naprawde Zdroje to szpital z prawdziwego
      zdarzenie.
      A Tobie i Twojemu synkowi życze pogodnych chwil(samych):) i szybkiego
      zapomnienia o tym co niemiłe i złe:) Pozdrawiam
      • 15tydzien Zgadzam się 30.06.06, 13:28
        Ja trafiłam tam będąc w 7 tygodni ciaży bo zaczęłam krwawić. Położna jak mnie
        przyjęla wiecie co stwierdziła:

        - pierwsza ciąża?
        -Tak -dparła pełna radości
        - a to zawsze się porania...

        wyszłam i nie skomentowałam.
        • gabi683 Re: Zgadzam się 30.06.06, 15:10
          15tydzien napisała:

          > Ja trafiłam tam będąc w 7 tygodni ciaży bo zaczęłam krwawić. Położna jak mnie
          > przyjęla wiecie co stwierdziła:
          >
          > - pierwsza ciąża?
          > -Tak -dparła pełna radości
          > - a to zawsze się porania...
          >
          > wyszłam i nie skomentowałam.

          Nie ma pytan ale wredn baba ,jak mozna cos takiego powiedzieć do mamy ktora
          rodzi swoje pierwsze dziecko wrrrrr
    • isabelka20 Re: urodziłam synka na Unii- zdecydowanie odradza 01.07.06, 10:35
      Gratuluje synka :) A co do Uni jak to czytam to jakbym swoj porod widziala tyle
      ze rodzilam 16 godzin w bolach bez znieczulenia. No i nie bylo dr. Nestorowicz
      ale za to bujalam sie z nia polowe ciazy bo byla moja prowadzaca, koszmar po
      prostu koszmar. Z tym ze urodzilam przelezalam na pologu te 3 dni i teraz mam
      do tego stosunek obojetny. Ale prawda jest taka ze tez odradzam wszystkim Unie
      • madzialena11 Re: urodziłam synka na Unii- zdecydowanie odradza 01.07.06, 13:28
        Coś mi się wydaje że pani Nestorowicz strasznie zgorzkniała... 3 lata temu byłam
        z niej bardzo zadowolona. rewelacja... ale od jakiegoś czasu zrobiła sie
        beznadziejna. Nie obchodzi jej los jej pacjentek. gdy moja koleżanka niedawno do
        niej zadzwoniła (prowadziła jej już 2 ciąże) i powiedziała, że jest znowu w
        ciąży to ta tylko skwitowała: Znowu!!! Dziewczyna się rozłączyła...
        Z pobytu na Unii byłam zadowolona (leżałam tam 3 razy w ciąży), ale to może
        dlatego, że zgodziłam się wziąć udział w jakimś badaniu i lekarz prowadzący to
        badanie przychodził do mnie non stop:)))
        Jak chodziłam w ciąży do dr Nestorowicz i była jakaś studentka to ona zawsze
        się pytała o moja zgodę.
        • ktg29 Re: rodzić tylko nie na Unii ! 03.07.06, 12:01
          Jestem w ciąży !!!! bardzo się cieszę, mdłości i wynioty się zaczeły.

          Pierwsze dziecko urodziłam na Unii 9 miesięcy temu i nigdy więcej, tym razem
          pojadę na Pomorzany, może będzie lepiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka