Dodaj do ulubionych

Móm propozycje na Nowy Rok

31.12.03, 09:13
Myślym, że ni mo synsu godać z chacharami.
Slezan i jego kamraci jyny z tego majóm ucieche.
My se tu piszmy, a chacharstwo dejmy pokój.
Dejcie se filtr antyspamowy.
To je tak
- wybiercie : Moje Forum
- potym wybiercie : Twoi nieprzyjaciele
- wpiszcie chachara, dejcie ok, potym nastympnego i tak dali
- potym dejcie : Nie pokazuj wątków i postów nieprzyjaciół
I zrobióne.
Jak jakisi chachar zmiyni nick, to go dodejcie do listy.
I niech wos nie biere pokusa tego zmiyniać, dziwoczeć.
Niech se piszóm, co chcóm.
Móndry głupiymu ustympuje.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka