Dodaj do ulubionych

"Sfora Wiarusa" ma teraz dwa forum!

IP: *.wpt.ptd.net 20.05.03, 03:10
Dzieki dzialalnosci "Sluzby Spamerskiej Ochotniczej Rezerwy Milicji
Obywatelskiej", Stary Wiarus utworzyl prywatne forum "Paszportowy Szantaz".
Tym samym uniemozliwione zostalo dalsze spamowanie przez neo-komune. Juz w
chwili obecnej znajduje sie tam zbior interesujacych materialow. Jest to
miejsce gdzie kazdy bedzie mogl w kulturalny sposob zapoznac sie z faktami
dotyczacymi skandalu paszportowego III RP, bez prostackich komentarzy
niedouczonego elementu.

Uwazam ze forum Wiarusa powinno byc DODATKIEM a nie alternatywa. Forum
Polonia, jak sama nazwa wskazuje, jest forum o Polonii i jej sprawach, a
najwazniejsza sprawa jaka ma Polonia obecnie do zalatwienia sa szykany
paszportowe. Kazdy powinien miec prawo do uzywania swojego legalnego
dokumentu podrozy jakim jest paszport kraju zamieszkania. Uwazam ze forum
Polonia, jako suplement do forum PS, jest ciagle dobrym miejscem do
przypominania o tym.

Tzw. "Sfora Wiarusa" bardzo chetnie opusci to forum i wszystkie inne. Jedyna
metoda na to jest zmiana istniejacego prawa w Polsce, honorujaca zarowno
specjalna i niepowtarzalna w swiecie sytuacje Polski wobec liczebnej polskiej
diaspory, jak i honorujaca interesy i godnosc osob polskiego pochodzenia
mieszkajacych Zachodzie i Wschodzie Polski.
Obserwuj wątek
    • prawdziwystarywiarus Re: 'Sfora Wiarusa' ma teraz dwa forum! 20.05.03, 14:55
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13386

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka