Dodaj do ulubionych

Karta dnia - Kochankowie

07.07.07, 13:20
Mialam ja wczoraj. Losowalam z Wiktorianskiego Tarota Romantycznego, w ktorym
Kochankowie przedstawiaja nie "Dwie Drogi", lecz "Zakochanych" i sa jedna z
najbardziej pozytywnych kart.

Tak uroczy dzien, jaki zdarza sie naprawde wyjatkowo. Caly spedzilam z
bliskimi, ktorzy wszyscy byli w swietnych humorach. W srodku dnia po serii
przypadkow poznalam bardzo milych ludzi, ktorzy zupelnie bezinteresownie
okazali wielkie serce, goscinnosc i serdecznosc. A pozne popoludnie spedzilam
na kanapowych pogaduchach z Duzym i Malym Rakiem (Duzy Rak to moj facet spod
znaku Raka, a Maly Rak to moj kot, tez oczywiscie spod znaku Raka; obydwa Raki
najabrdziej na swiecie lubia wygodna kanape w duzym pokoju wink). Do tego
dostalam bardzo mily list, ktory mnie calkowicie zaskoczyl, jak gwiazdkowy
prezent w lipcu smile)

A z przyjemnych drobiazgow - kupilam sobie spodnice praktycznej wiedzmy: dluga
i indyjska, czarna z lusterkami i wzorami w czerwieni, zolci i blekicie.
Pasuje do wszystkiego i wyglada bardzo stylowo. Tylko z moich dwoch tlumaczen
nie zrobilam ani linijki, a do tego uleglam pokusie i zamiast niezlomnie trwac
przy diecie owocowo-warzywno-bialkowej, zjadlam trzy placki ziemniaczane,
ktore uwielbiam big_grin

To byl tak pogodny dzien, ze poszlam spac o 4, bo nie chcialam, zeby sie za
szybko skonczyl smile)
Obserwuj wątek
    • rawita7 Re: Karta dnia - Kochankowie 07.07.07, 16:08
      ciepło bije z Twojego opisu smile Jeszcze nigdy nie miałam Kochanków w karcie
      dnia. Dzisiaj przeszłam na metodę wyciągania karty rano bez patrzenia i
      sprawdzania dopiero wieczorem. Bardzo jestem ciekawa jak to wyjdzie.
      • dori7 Re: Karta dnia - Kochankowie 09.07.07, 00:15
        Dzis znowu, chyba jakas inwazja smile)

        Oswiadczam, ze bardzo lubie Kochankow jako karte dnia - przynajmniej z tej talii
        (Victorian Romantic Tarot) smile)
        • yoginka2 Re: Karta dnia - Kochankowie 09.07.07, 09:54
          Dori, zycze rownie wspanialego i radosnego dnia kochankowego, jak ostatnio smile
          Pozdrowionka.

          P.S.: hmmm, Victorian Romantic Tarot, pokazesz mi kiedys ? -brzmi interesujaco wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka