Dodaj do ulubionych

mozna koc upra5 czc w pralce?

19 lat temu
tak pytam bo nie wiem, a cos mi koc zaczyna dryfcic


pytam tylko bo mam max 5 czy tam 6 kilo a koc to chyba jak namoknie
to wiecej ma?
Obserwuj wątek
    • 18_lipcowa1 Re: mozna koc uprac w pralce, sorki 19 lat temu
      18_lipcowa1 napisała:

      > tak pytam bo nie wiem, a cos mi koc zaczyna dryfcic
      >
      >
      > pytam tylko bo mam max 5 czy tam 6 kilo a koc to chyba jak
      namoknie
      > to wiecej ma?
    • tosina Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
      No osobiscie to piore koce w pralce (mam amice) .Jesli sie obawiasz
      to moze wypierz przez namaczanie a pozniej tylko odwiruj w pralce.
      • 18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
        tosina napisała:

        > No osobiscie to piore koce w pralce (mam amice) .Jesli sie
        obawiasz
        > to moze wypierz przez namaczanie a pozniej tylko odwiruj w pralce.


        ale to dosc ciezki koc i nie chce mi sie z nim bawic i go namaczac,
        a o wirowanie mam wlasnie najwieksze obawy
        • abi3 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
          to zapodaj do czyszczenia...I problem z głowy :-)
        • tosina Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
          lipcowa- waga mokrego koca to na bank ponad 6kg. Zastanaow sie czy
          pralka z pelnym wkladem nasiakniety w trakcie prania woda moze byc
          tak samo ciezka jak ten sczesny koc czy nie. U mnie wychodzi ze
          pelen wklad i duzy gruby koc waza zblizenie wiec ja osobiscie piore
          koce w pralce.
        • majan2 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
          Odradzam pranie koca w pralce, bo nawet jak sie zmiesci, to potem zle sie
          odwiruje i bedzie długo sechl, a w efekcie śmierdział po wysuszeniu, pralnia to
          łatwiejsze i leprze rozwiązanie
    • kasiulkkaa Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
      A wydawałoby się, że inteligentna z ciebie babka...

      5-6 kilo SUCHEGO prania. Pralka więcej wody nie pobierze, niż jej mechanizm
      przyjmuje. Więc nie martw się, koc nagle nie osiągnie 50 kilo.
      • karolinka123 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
        kasiulkkaa napisała:

        > A wydawałoby się, że inteligentna z ciebie babka...
        >
        > 5-6 kilo SUCHEGO prania. Pralka więcej wody nie pobierze, niż jej mechanizm
        > przyjmuje. Więc nie martw się, koc nagle nie osiągnie 50 kilo.

        Oj nie czepiaj sie:) w koncu stracila rozum przez zonatego faceta nooo :D
        • 18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu

          > Oj nie czepiaj sie:) w koncu stracila rozum przez zonatego faceta
          nooo :D

          czytaj uwazniej dziecko
          nigdy nie stracilam glowy dla nikogo zonatego, nigdy nie bylam w
          lozku ani zwiazku z kims zonatym.
      • 18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
        kasiulkkaa napisała:

        > A wydawałoby się, że inteligentna z ciebie babka...
        >
        > 5-6 kilo SUCHEGO prania. Pralka więcej wody nie pobierze, niż jej
        mechanizm
        > przyjmuje. Więc nie martw się, koc nagle nie osiągnie 50 kilo.


        jestem inteligentna ale wyobraz sobie nigdy nie pralam koca
        i nie wiem ile moze wazyc jak nasiaknie
        boje sie o nowa pralke to tyle, a koc uprac musze
        • demonii Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
          Pierz w pralce :)
        • exotic_lady Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
          18_lipcowa1 napisała:


          > jestem inteligentna

          Tak, pytanie na miarę "ynteligentnej" osobistości.

          ale wyobraz sobie nigdy nie pralam koca

          To czas najwyższy, skoro już cuchnie.

          > boje sie o nowa pralke to tyle, a koc uprac musze

          Jak masz zadawac głupie pytania to lepiej kup nowy koc.
          • redmiss Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
            > Jak masz zadawac głupie pytania to lepiej kup nowy koc.


            a czego Ty się czepiasz? to mozna zapytać, jak prać buty (kozaki,
            adidasy) w pralce?, kombinezony dzieci czy kurtki? kiedy będzie się
            rzygać w ciąży? i czy maż mnie zdradza? - i wtedy to nie są głupie
            pytania?
            a poza tym: NIE MA GŁUPICH PYTAŃ, SĄ GŁUPIE ODPOWIEDZI (to nie
            krzyk, tylko wyróżnienie tekstu)
            • exotic_lady Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
              redmiss napisała:


              >
              >
              > a czego Ty się czepiasz?

              Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ?
              to mozna zapytać, jak prać buty (kozaki,
              > adidasy) w pralce?, kombinezony dzieci czy kurtki? kiedy będzie się
              > rzygać w ciąży? i czy maż mnie zdradza? - i wtedy to nie są głupie
              > pytania?

              A czy ja coś takiego powiedziałam? Ja jestem od dziś na forum, wcześniej tylko
              podczytywałam, nie udzielałam takowych informacji, ale ok:)

              > a poza tym: NIE MA GŁUPICH PYTAŃ, SĄ GŁUPIE ODPOWIEDZI

              Albo inaczej : Głupie pytanie = głupia odpowiedź :)
              • redmiss Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
                exotic_lady napisała:

                > redmiss napisała:
                >
                >
                > >
                > >
                > > a czego Ty się czepiasz?
                >
                > Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ?

                tak się składa, ze na forum zawsze będziemy na Ty... lub ty.
                jak Ci się nie podoba możesz zrezygnować na starcie, bo nikt Ci
                tu "paniować" nie będzie.

                > A czy ja coś takiego powiedziałam? Ja jestem od dziś na forum,
                wcześniej tylko
                > podczytywałam, nie udzielałam takowych informacji, ale ok:)

                jezeli podczytywałaś, to na pewno je zauważyłaś (choćby dzisiejszy
                przykład z rzyganiem)...

                > Albo inaczej : Głupie pytanie = głupia odpowiedź :)

                a, dziękuję... bo nie chciałam Cię bezpośrednio urazić, ale sama
                określiłaś swoją odpowiedź.
                • exotic_lady Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu

                  > > redmiss napisała:

                  > tak się składa, ze na forum zawsze będziemy na Ty... lub ty.
                  > jak Ci się nie podoba możesz zrezygnować na starcie, bo nikt Ci
                  > tu "paniować" nie będzie.

                  To była ironia... ehhh.
                  >

                  >
                  > jezeli podczytywałaś, to na pewno je zauważyłaś (choćby dzisiejszy
                  > przykład z rzyganiem)...

                  Wybacz, wcale a wcale nie musiałam tego zauważac:)
                  >
                  >
                  > a, dziękuję... bo nie chciałam Cię bezpośrednio urazić, ale sama
                  > określiłaś swoją odpowiedź.

                  Raczej pytanie autorki.
                  Adwokat diabła ? :)
              • 18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
                tiaaa pierwszy dzien na forum, jasne.....
                • exotic_lady Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
                  18_lipcowa1 napisała:

                  > tiaaa pierwszy dzien na forum, jasne.....

                  Jak jesteś ynteligentna jak twierdzisz, to wpisz sobie mój nick w wyszukiwarkę i
                  zobaczysz ze wyskoczą moje posty jedynie od dnia dzisiejszego:)
                  • 18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
                    exotic_lady napisała:

                    > 18_lipcowa1 napisała:
                    >
                    > > tiaaa pierwszy dzien na forum, jasne.....
                    >
                    > Jak jesteś ynteligentna jak twierdzisz, to wpisz sobie mój nick w
                    wyszukiwarkę
                    > i
                    > zobaczysz ze wyskoczą moje posty jedynie od dnia dzisiejszego:)


                    jestem na tyle ynteligentna i na tyle znam forum ze wiem dziecinko
                    ze twoj nick moze byc od dzis, nie watpie,

                    kwestia tego KTORY to jest nick...zrozumialas?
              • demonii O jaaaaaaaa.... 19 lat temu
                > Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ?

                Hrabina czyzby? :>
                • 18_lipcowa1 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu
                  demonii napisała:

                  > > Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ?
                  >
                  > Hrabina czyzby? :>


                  Kurewna moze????
                  • exotic_lady Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu
                    18_lipcowa1 napisała:

                    >
                    > Kurewna moze????

                    Ja nie z twoich :)
                    • 18_lipcowa1 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu
                      exotic_lady napisała:

                      > 18_lipcowa1 napisała:
                      >
                      > >
                      > > Kurewna moze????
                      >
                      > Ja nie z twoich :)


                      ja z twoich tez nie ....
                      • exotic_lady Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu
                        18_lipcowa1 napisała:


                        >
                        > ja z twoich tez nie ....

                        Dziekuje! :))))
                        • 18_lipcowa1 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu
                          exotic_lady napisała:

                          > 18_lipcowa1 napisała:
                          >
                          >
                          > >
                          > > ja z twoich tez nie ....
                          >
                          > Dziekuje! :))))

                          nie doskoczylabys...
                • exotic_lady Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu
                  demonii napisała:

                  > > Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ?
                  >
                  > Hrabina czyzby? :>

                  Kochanie to się nazywa IRONIA ( i wcale nie krzyczę:P)
                  • 18_lipcowa1 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu
                    exotic_lady napisała:

                    > demonii napisała:
                    >
                    > > > Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ?
                    > >
                    > > Hrabina czyzby? :>
                    >
                    > Kochanie to się nazywa IRONIA ( i wcale nie krzyczę:P)



                    yyyy WOW, nowe slowo !!!!

                    IRONIA, IRONIA, powtarzajmy !

                    • exotic_lady Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu
                      18_lipcowa1 napisała:


                      > yyyy WOW, nowe slowo !!!!
                      >
                      > IRONIA, IRONIA, powtarzajmy !
                      >
                      Widzę, że masz ogromny zasób słow:) No to się poucz dziecinko, pranko zrób, ja w
                      dyskusję beznadziejną wdawac się nie będę :)
                      P.S. Sprawdź, czy koc wysechł :D
                      • 18_lipcowa1 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu

                        > Widzę, że masz ogromny zasób słow:) No to się poucz dziecinko,
                        pranko zrób, ja
                        > w
                        > dyskusję beznadziejną wdawac się nie będę :)
                        > P.S. Sprawdź, czy koc wysechł :D


                        fajna jestes, pocieszna,,,heh
                        buzka;-))))
                        • karinka21 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu
                          Ile razy chciałam o coś zapytać na tym forum, ale 99 procent wątków wykasowałam,
                          zanim poszły. Jedno pytanie, a tyle durnych odpowiedzi. Co ma chodzenie do łóżka
                          z żonatym facetem do prania koca??????
                          Niektórzy to mają sieczkę zamiast mózgu.
                          Lipcowa, wyprałaś już ten koc? Ja piorę mniejsze i większe koce też w pralce,
                          tylko w płynie do prania. Kiedyś wyprałam w proszku i się do końca chyba nie
                          rozpuścił i zostały plamy, z płynem nie ma problemu.
    • gryzelda71 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
      Ja piorę,tylko na programie dla wełny.
    • nataliak9 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
      wszystko piorę w pralce, koc tez.
    • przeciwcialo Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
      Prałam jak leciały. Pralce nic nie było.
    • luxure Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
      Pierz w pralce, nic sie nie bój. Ja tak piorę bo to nie na moje siły.
    • tosina Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
      My temat dalej walkujemy a Lipcowa juz zapewne dawno koc uprala i
      teraz slicznie schnie.
      • 18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
        tosina napisała:

        > My temat dalej walkujemy a Lipcowa juz zapewne dawno koc uprala i
        > teraz slicznie schnie.



        a jakbys zgadla!!! ;-)))
        wyprany, wywirowany dosc dobrze i sobie schnie
        • demonii Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu
          No i gut :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka