18_lipcowa1 19 lat temu tak pytam bo nie wiem, a cos mi koc zaczyna dryfcic pytam tylko bo mam max 5 czy tam 6 kilo a koc to chyba jak namoknie to wiecej ma? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
18_lipcowa1 Re: mozna koc uprac w pralce, sorki 19 lat temu 18_lipcowa1 napisała: > tak pytam bo nie wiem, a cos mi koc zaczyna dryfcic > > > pytam tylko bo mam max 5 czy tam 6 kilo a koc to chyba jak namoknie > to wiecej ma? Odpowiedz Link Zgłoś
tosina Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu No osobiscie to piore koce w pralce (mam amice) .Jesli sie obawiasz to moze wypierz przez namaczanie a pozniej tylko odwiruj w pralce. Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu tosina napisała: > No osobiscie to piore koce w pralce (mam amice) .Jesli sie obawiasz > to moze wypierz przez namaczanie a pozniej tylko odwiruj w pralce. ale to dosc ciezki koc i nie chce mi sie z nim bawic i go namaczac, a o wirowanie mam wlasnie najwieksze obawy Odpowiedz Link Zgłoś
abi3 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu to zapodaj do czyszczenia...I problem z głowy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
tosina Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu lipcowa- waga mokrego koca to na bank ponad 6kg. Zastanaow sie czy pralka z pelnym wkladem nasiakniety w trakcie prania woda moze byc tak samo ciezka jak ten sczesny koc czy nie. U mnie wychodzi ze pelen wklad i duzy gruby koc waza zblizenie wiec ja osobiscie piore koce w pralce. Odpowiedz Link Zgłoś
majan2 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu Odradzam pranie koca w pralce, bo nawet jak sie zmiesci, to potem zle sie odwiruje i bedzie długo sechl, a w efekcie śmierdział po wysuszeniu, pralnia to łatwiejsze i leprze rozwiązanie Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulkkaa Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu A wydawałoby się, że inteligentna z ciebie babka... 5-6 kilo SUCHEGO prania. Pralka więcej wody nie pobierze, niż jej mechanizm przyjmuje. Więc nie martw się, koc nagle nie osiągnie 50 kilo. Odpowiedz Link Zgłoś
karolinka123 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu kasiulkkaa napisała: > A wydawałoby się, że inteligentna z ciebie babka... > > 5-6 kilo SUCHEGO prania. Pralka więcej wody nie pobierze, niż jej mechanizm > przyjmuje. Więc nie martw się, koc nagle nie osiągnie 50 kilo. Oj nie czepiaj sie:) w koncu stracila rozum przez zonatego faceta nooo :D Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu > Oj nie czepiaj sie:) w koncu stracila rozum przez zonatego faceta nooo :D czytaj uwazniej dziecko nigdy nie stracilam glowy dla nikogo zonatego, nigdy nie bylam w lozku ani zwiazku z kims zonatym. Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu kasiulkkaa napisała: > A wydawałoby się, że inteligentna z ciebie babka... > > 5-6 kilo SUCHEGO prania. Pralka więcej wody nie pobierze, niż jej mechanizm > przyjmuje. Więc nie martw się, koc nagle nie osiągnie 50 kilo. jestem inteligentna ale wyobraz sobie nigdy nie pralam koca i nie wiem ile moze wazyc jak nasiaknie boje sie o nowa pralke to tyle, a koc uprac musze Odpowiedz Link Zgłoś
exotic_lady Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu 18_lipcowa1 napisała: > jestem inteligentna Tak, pytanie na miarę "ynteligentnej" osobistości. ale wyobraz sobie nigdy nie pralam koca To czas najwyższy, skoro już cuchnie. > boje sie o nowa pralke to tyle, a koc uprac musze Jak masz zadawac głupie pytania to lepiej kup nowy koc. Odpowiedz Link Zgłoś
redmiss Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu > Jak masz zadawac głupie pytania to lepiej kup nowy koc. a czego Ty się czepiasz? to mozna zapytać, jak prać buty (kozaki, adidasy) w pralce?, kombinezony dzieci czy kurtki? kiedy będzie się rzygać w ciąży? i czy maż mnie zdradza? - i wtedy to nie są głupie pytania? a poza tym: NIE MA GŁUPICH PYTAŃ, SĄ GŁUPIE ODPOWIEDZI (to nie krzyk, tylko wyróżnienie tekstu) Odpowiedz Link Zgłoś
exotic_lady Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu redmiss napisała: > > > a czego Ty się czepiasz? Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ? to mozna zapytać, jak prać buty (kozaki, > adidasy) w pralce?, kombinezony dzieci czy kurtki? kiedy będzie się > rzygać w ciąży? i czy maż mnie zdradza? - i wtedy to nie są głupie > pytania? A czy ja coś takiego powiedziałam? Ja jestem od dziś na forum, wcześniej tylko podczytywałam, nie udzielałam takowych informacji, ale ok:) > a poza tym: NIE MA GŁUPICH PYTAŃ, SĄ GŁUPIE ODPOWIEDZI Albo inaczej : Głupie pytanie = głupia odpowiedź :) Odpowiedz Link Zgłoś
redmiss Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu exotic_lady napisała: > redmiss napisała: > > > > > > > > a czego Ty się czepiasz? > > Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ? tak się składa, ze na forum zawsze będziemy na Ty... lub ty. jak Ci się nie podoba możesz zrezygnować na starcie, bo nikt Ci tu "paniować" nie będzie. > A czy ja coś takiego powiedziałam? Ja jestem od dziś na forum, wcześniej tylko > podczytywałam, nie udzielałam takowych informacji, ale ok:) jezeli podczytywałaś, to na pewno je zauważyłaś (choćby dzisiejszy przykład z rzyganiem)... > Albo inaczej : Głupie pytanie = głupia odpowiedź :) a, dziękuję... bo nie chciałam Cię bezpośrednio urazić, ale sama określiłaś swoją odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
exotic_lady Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu > > redmiss napisała: > tak się składa, ze na forum zawsze będziemy na Ty... lub ty. > jak Ci się nie podoba możesz zrezygnować na starcie, bo nikt Ci > tu "paniować" nie będzie. To była ironia... ehhh. > > > jezeli podczytywałaś, to na pewno je zauważyłaś (choćby dzisiejszy > przykład z rzyganiem)... Wybacz, wcale a wcale nie musiałam tego zauważac:) > > > a, dziękuję... bo nie chciałam Cię bezpośrednio urazić, ale sama > określiłaś swoją odpowiedź. Raczej pytanie autorki. Adwokat diabła ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu tiaaa pierwszy dzien na forum, jasne..... Odpowiedz Link Zgłoś
exotic_lady Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu 18_lipcowa1 napisała: > tiaaa pierwszy dzien na forum, jasne..... Jak jesteś ynteligentna jak twierdzisz, to wpisz sobie mój nick w wyszukiwarkę i zobaczysz ze wyskoczą moje posty jedynie od dnia dzisiejszego:) Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu exotic_lady napisała: > 18_lipcowa1 napisała: > > > tiaaa pierwszy dzien na forum, jasne..... > > Jak jesteś ynteligentna jak twierdzisz, to wpisz sobie mój nick w wyszukiwarkę > i > zobaczysz ze wyskoczą moje posty jedynie od dnia dzisiejszego:) jestem na tyle ynteligentna i na tyle znam forum ze wiem dziecinko ze twoj nick moze byc od dzis, nie watpie, kwestia tego KTORY to jest nick...zrozumialas? Odpowiedz Link Zgłoś
demonii O jaaaaaaaa.... 19 lat temu > Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ? Hrabina czyzby? :> Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu demonii napisała: > > Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ? > > Hrabina czyzby? :> Kurewna moze???? Odpowiedz Link Zgłoś
exotic_lady Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu 18_lipcowa1 napisała: > > Kurewna moze???? Ja nie z twoich :) Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu exotic_lady napisała: > 18_lipcowa1 napisała: > > > > > Kurewna moze???? > > Ja nie z twoich :) ja z twoich tez nie .... Odpowiedz Link Zgłoś
exotic_lady Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu 18_lipcowa1 napisała: > > ja z twoich tez nie .... Dziekuje! :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu exotic_lady napisała: > 18_lipcowa1 napisała: > > > > > > ja z twoich tez nie .... > > Dziekuje! :)))) nie doskoczylabys... Odpowiedz Link Zgłoś
exotic_lady Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu demonii napisała: > > Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ? > > Hrabina czyzby? :> Kochanie to się nazywa IRONIA ( i wcale nie krzyczę:P) Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu exotic_lady napisała: > demonii napisała: > > > > Przepraszam, od kiedy jesteśmy na "TY" ? > > > > Hrabina czyzby? :> > > Kochanie to się nazywa IRONIA ( i wcale nie krzyczę:P) yyyy WOW, nowe slowo !!!! IRONIA, IRONIA, powtarzajmy ! Odpowiedz Link Zgłoś
exotic_lady Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu 18_lipcowa1 napisała: > yyyy WOW, nowe slowo !!!! > > IRONIA, IRONIA, powtarzajmy ! > Widzę, że masz ogromny zasób słow:) No to się poucz dziecinko, pranko zrób, ja w dyskusję beznadziejną wdawac się nie będę :) P.S. Sprawdź, czy koc wysechł :D Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu > Widzę, że masz ogromny zasób słow:) No to się poucz dziecinko, pranko zrób, ja > w > dyskusję beznadziejną wdawac się nie będę :) > P.S. Sprawdź, czy koc wysechł :D fajna jestes, pocieszna,,,heh buzka;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
karinka21 Re: O jaaaaaaaa.... 19 lat temu Ile razy chciałam o coś zapytać na tym forum, ale 99 procent wątków wykasowałam, zanim poszły. Jedno pytanie, a tyle durnych odpowiedzi. Co ma chodzenie do łóżka z żonatym facetem do prania koca?????? Niektórzy to mają sieczkę zamiast mózgu. Lipcowa, wyprałaś już ten koc? Ja piorę mniejsze i większe koce też w pralce, tylko w płynie do prania. Kiedyś wyprałam w proszku i się do końca chyba nie rozpuścił i zostały plamy, z płynem nie ma problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda71 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu Ja piorę,tylko na programie dla wełny. Odpowiedz Link Zgłoś
nataliak9 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu wszystko piorę w pralce, koc tez. Odpowiedz Link Zgłoś
przeciwcialo Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu Prałam jak leciały. Pralce nic nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
luxure Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu Pierz w pralce, nic sie nie bój. Ja tak piorę bo to nie na moje siły. Odpowiedz Link Zgłoś
tosina Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu My temat dalej walkujemy a Lipcowa juz zapewne dawno koc uprala i teraz slicznie schnie. Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: mozna koc upra5 czc w pralce? 19 lat temu tosina napisała: > My temat dalej walkujemy a Lipcowa juz zapewne dawno koc uprala i > teraz slicznie schnie. a jakbys zgadla!!! ;-))) wyprany, wywirowany dosc dobrze i sobie schnie Odpowiedz Link Zgłoś