anitakonrad
06.05.05, 20:36
Moje kochane mamusie,dziekuje Wam za slowa otuchy az mi sie ulzyla ze nie
jestem sama ale dzisiejsza nowina mnie dobila.Dostalam nowa ksiazeczke za
swiatlo pierwsza rata ktora mam uiscic do 19.maja wynosi-1035zl.Nie wiem co
ja zrobie,nie rozloza mi tego na wecej niz dwie raty a jeszcze nie zaplacilam
za swiatlo za marzec.Powiedzcie mi co ja mam zrobic bo chyba zwarjuje glowa
mi kolem chodzi i nic nie moge wymyslec.Radziu jakby rozumial i ciagle placze
nie moge sobie dzis z nim poradzic juz nawet na rekach placze.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie-Anita.