Dodaj do ulubionych

domowy sposób na celulitis!!!!!!

22.05.04, 20:09
przeczytałam, wiec sie z Wami dzielę...
podobno działa...
4 łyzki kawy ( sypanej czarnej ), zalewmy woda ( ok 1/3 kubka)...
następnie smarujemy sie tą kawa ( uda, brzuch, pupa )ja nawet ramiona...
spłukujemy, normalnie sie potem myjemy, a nastepnie wcieramy jakis kosmetyk
na celulitis...( stosuje sie co 2 dzień )...
skórka jest głodziutka ...

pozdrawiam serdecznie
Iza mama Kubusia i Julci
Obserwuj wątek
    • wawrz Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 22.05.04, 22:59
      Witam,ja też to znam i działa!!!Ale właśnie nie wiem co z karmieniem
      piersią.Może Ty cos wiesz na temat??Pozdrawiam aneta
      • belcia22 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 22.05.04, 23:14
        Uważam, ze mozna stosowac,podczas karmienia piersią...
        ale lepiej zapytaj sie lekarza, lub kogos kto sie na tym zna...

        pozdrawiam cieplutko
        Iza
      • kasiali2 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 20.05.05, 14:33
        Przy karmieniu to niezbyt dobry pomysł. Kofeina jest wchłaniana przez skórę i
        dostaje się do mleka matki. Uważaj na to.
    • apolka Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 23.05.04, 08:55
      A czy to działa na rozstępy? I po jakim czasie spłukać tą kawę?
      • belcia22 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 23.05.04, 09:34
        ja wcieram to jak peeling i po moze 5 minutach spłukuje...
        jak narazie celulitis mniejszy, ale rozstepy takie same ( niestety sad((()

        pozdrawiam serdecznie
        Iza
    • j-p Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 23.05.04, 11:21
      Jaką wodą zalewamy, ciepłą czy zimną?
      • belcia22 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 23.05.04, 16:52
        gorąca...

        pozdrawiam
        Iza
        • ewalewi Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 23.05.04, 17:19
          Ja w innej sprawie... dużo widziałam zdjęć naszych pociech na internecie ale
          Twoje sa absloutnie pieekne!!!! Pogratulowac TAKICH synków
          Pozdrawiam Ewa
          • belcia22 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 23.05.04, 18:47
            Czesc Ewo...
            jeżeli to do mnie ten post to bardzo dziekuje...smile)))
            ale mam synka i córeczke smile))

            pozdrawiam cieplutko
            Iza
    • la_lunia Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 24.05.04, 11:22
      dziewczyny!
      mozna dodac do tego troche oliwki
      skora po takiej kawie z oliwka bedzie ciut ciemniejsza a do tego
      taka "aksamitna" (dzieki oliwce)
      polecam
    • mama_agaty uwaga na pękające naczynka 27.05.04, 11:40
      Sposób na pewno jest skuteczny, bo przecież kofeina jest jednym z głównych
      składników preparatów na cellulitis. Chciałam tylko ostrzec te z Was, które
      mają problem z pękającymi naczynkami - czytałam, że kofeina jeszcze bardziej je
      osłabia, a tutaj chyba jest dość mocno skoncentrowana.

      Pozdrawiam.

      Katarzyna
    • mirinda11 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 27.05.04, 12:00
      super! wypróbuje napewno. smile dzieki
    • mirinda11 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 27.05.04, 23:50
      heloo drogie mamy właśnie wypróbowałam...to jest całkiem niezłe, dodałam troche
      oliwki...skora jest niesamowicie miekka...tylko martwi mnie jedno, a mianowicie
      jak tak zaczne sie wcierać co jakiś czas ( właśnie co jaki czas? żeby nie za
      duzo...)to nie zrobią mi się ręce takie żółte??? w sumie to zawsze można
      zakładac rekawiczki...chociaż musze przyznać że to jest lepsze niż nie jeden
      krem wygładzajacy do rak.
    • fed1 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 18.06.04, 23:09
      witam czy juz moze ktoras z was sprawdzila czy moga to stosowac kobiety
      karmiace piersia

      pozdrawiam
      ula
      • driadea Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 19.06.04, 09:10
        Oczywiscie, ze mogą. Skoro mogą pić kawę, to i taką dawkę kofeiny mogą przyjąć.
        Sama karmię i stosuję. Pozdrawiam, Aga
        • fed1 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 19.06.04, 09:23
          dzieki za odpowiedz. powiedz jeszcze cos o rezultatach, ile juz to stosujesz i
          jaki kosmetyk potem wcierasz w cialo.
          pozdrawiam
          ula
    • paty_mama_olenki Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 20.06.04, 23:02
      A ja dostalam wlasnie wysypki po tym kawowym pillingu sad((

      I szczerze mowiac duzo gladsza skora jest po pillingu L'Oreala

      Patrycja
      • belcia22 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 21.06.04, 10:54
        widocznie nie jest on do Twojej skóry...
        ale dla mojej jest doskonały..
        lepszy niz najdrozsze preparaty wink

        pozdrawiam serdecznie
        Iza
        • iziaberka Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 23.06.04, 21:47
          Jestem po pierwszej "kawce"! Faktycznie super milusia pupa!!!Zobaczymy co
          moja "pomarańczka" na to ;-P Smaruję się jeszcze potem Dove ujędrniającym. Jak
          któraś z Was zauważy ustępowanie tego paskudztwa zwanego cellulitem to dajcie
          znać.
          Pozdrawiam. Iza
    • dorotazwolinska Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 25.06.04, 13:43
      A ja słyszałam, że po wysmarowaniu tak przygotowaną kawą (bez oliwki)
      można "okręcić" się folią na 15 - 30 min - podobno skuteczniejsze niż
      smarowanie. Własnie dzisiaj idę kupić mielona kawę i zobaczymy.
      Aha i dziewczyny kupcie sobie koniecznie takie rolki lub "szczotkę" do masażu -
      to też robi dobrze na nasze "kalafiorki" (brrrr). I jeszcze jedno WYTRWAŁOŚĆ -
      takie masaże stosować najlepiej codziennie + okłady z kawy + trochę ruchu +
      mniej jedzenia = piękne , jędrne uda i dobre samopoczucie!!!
      Ale trzeba pamiętać, że są kobiety, które mają skłonności do odkładania się tak
      brzydko tkanki tłuszczowej i niestety muszą nad swoim wyglądem pracować non
      stop sad( (ja do takich należę) Miałam w miarę ładne uda, pupę jak karmiłam
      Julka a on jadł jak oszalały, a poza tym spacerowałam z nim po 2,5 h/dziennie.
      A teraz powróciłam do pracy, siedzę min. 8 godz. jem byle jak i ... eh szkoda
      gadać...
      Pozdrawiam i POWODZENIA
    • ann007 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 26.06.04, 21:42
      No, dzisiaj spróbowałam, właśnie zaczynam wakacje, to mam motywację do bycia
      konsekwentną. Zobaczymy, jak efekty, może mamy, które są własnie w
      trakcie "kuracji", co jakiś czas dadzą znać, jak im idzie?
      --
      A oto mój Krzysiołek.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=13105010
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=13105010&a=13251137
      • aprze Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 02.07.04, 17:18
        Napiszcie proszę jaką wodą mam zalać kawe np. przegotowaną
        Pozdrawiam, agnieszka
        • izis24 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 02.07.04, 20:30
          hej dziewczyny smile
          a ja nie zalewam wodą, tylko kawę wsypuję do małej miseczki i wlewam albo mydło
          w płynie albo jakiś żel pod prysznic. Peeling kawowy jest rewelacyjny!!!
          • driadea Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 10.07.04, 15:28
            Świetnie, ale tym sposobem kawa się nie zaparza,a to jest konieczne, by uwolnić
            kofeinę, a to właśnie jej działanie jest zbawienne na cellulit. Jeśli po prostu
            mieszasz kawę z mydłem, szkoda kawy. Lepsza ziemia z doniczki...
            Pozdrawiam, Aga
        • mama_pyzuni Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 03.07.04, 15:05
          Gorącą, przegotowaną (napisane było wyżej).
          Ja robię tak jak zwykłą kawę, tylko wlewam mało wody, aby powstała taka gęsta
          papka. Trzeba zaczekać, aż trochę przestygnie i wmasowywać w uda, pośladki itd.
          Działa jak peeling i poza tym także wygładza skórę. Stosuję w miarę
          systematycznie (co dwa dni, ale dopiero od 1,5 tygodnia), potem wcieram
          Liposyne Vichy.
          Efekty już są, ale raczej dotyczą skóry (jest miękka i gładka), celulit jeszcze
          sie nie zmniejszył sad
          • emiczek Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 11.07.04, 10:23
            celulit ma szanse sie zmniejszyc bo kawa zawiera kofeine tak jak wszystkie
            srodki na cellulit smile
            ale ja karmie piersia i mam watpliwosci czy powinnam tego sposobu sprobowac
            • driadea Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 11.07.04, 11:40
              Ja też karmię piersią. Nie widzę przeciwwskazań, o ile dziecko nie jest
              alergczne. Moje nie jest, zresztą piję dużo kawy, piling to mała dawka
              kofeiny smile Pozdrawiam, Aga
    • aprze Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 09.07.04, 17:45
      sprawdziłam, skóra jest gładka i taka delikatna
      pozdrawiam
      Agnieszka
    • mama_jakubka Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 10.07.04, 21:54
      Witam
      Dziękuję za sprawdzony sposób na mój nieszczęsny celullit.
      Pozdrawiam, Beata
      --
      A to mój kurczaczek
      <a href="forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=13980860"A to mój
      kurczaczek</a>
    • mamadwojga ZACZĘŁAM, kto dołączy? 13.07.04, 21:31

      No to rodzinie na uciechę zaczęłam wyszczuplanie udzisk. Moja córka aż nie
      mogła się doczekać kiedy mamusia będzie się mazać kawą. Mąż też polewał, he he.
      Ale co tam. Moje uda to pokryte celulitem potwory. Koniec z nimi. Najpierw
      masaż sizalową rękawicą, potem pięć minut kawowego pilingu (bardzo milutki),
      potem żel antycelulitowy a następnie owijam się folią, ubieram legginsy i
      wskakuję na steperek. 500 stepów i odpoczynek. Pół godziny w folii i koniec.
      Zrobiłam sobie zdjęcie PRZED kuracją i mam silne postanowienie wytrwania
      przynajmniej dwóch tygodni. Dzisiaj drugi dzień. Na razie nie męczy mnie to.
      Efektów nie widać. Zobaczymy za dwa tygodnie. Kto dołączy do mnie?
      ****************************************
      Moje dziatki na fotkach smileczyli....
      "Sesja" fotograficzna Misi i Maksia.
      • asiawi Re: ZACZĘŁAM, kto dołączy? 13.07.04, 22:55
        Cześć! Ja już kilka razy smarowałam się pilingiem kawowym, do tego zamówiłam
        sobie maskę wyszczyplającą Borowina Tołpy .Będę się smarować tym specjałem i
        zobaczę jakie to przyniesie efekty.Zastanawiam się nad kupnem steppera lub
        rowerka stacjonarnego,ponoć ten drugi lepiej zwalcza celilit.Odezwę się
        jeszcze i powiem jak przebiega moja "nierówna " walka z tym grudkowatym
        potworem.Pozdrawiam
        • meg233 Re: ZACZĘŁAM, kto dołączy? 11.08.04, 09:37
          asiawi napisała:

          > , do tego zamówiłam
          > sobie maskę wyszczyplającą Borowina Tołpy .

          a gdzie można takie coś zamówić, szukam takich mask błotnych i nigdzie tego nie
          mogę znaleźć.
          Pozdrawiam
        • meg233 kobiety ciężarne też mogą to stosować? 11.08.04, 09:38

          • driadea Re: kobiety ciężarne też mogą to stosować? 11.08.04, 11:05
            Raczej nie, to spora dawka kofeiny.
            Poczekaj do kilku dni po porodzie, to już niedługo smile
            POzdrawiam, Aga
      • ann007 U mnie to już drugi tydzień! 14.07.04, 10:44
        No właśnie! Skóra jest zdecywodanie gładsza i bardziej napięta, zobaczymy, czy
        głebiej coś drgnie. Powodzenia.
        • mama_pyzuni Re: U mnie to już trzeci tydzień! 14.07.04, 12:22
          I naprawdę jest dużo lepiej, nawet mój mąż to zauważył smile)
          Stosuję co dwa dni, potem żel antycelulitisowy i czasem owijam sie jeszcze
          folią, ale tego za bardzo nie lubię.
          Jakbym tak jeszcze zmobilizowała sie do ćwiczeń... to byłoby pewnie dużo lepiej.
          • lensi Re: U mnie to już trzeci tydzień! 21.07.04, 14:08
            a nie żółkną wam dłonie, bo mi strasznie i do tego pod paznokciami ciemno jak
            gdybym cały dzień w ziemi grzebała. help.

            lensi
            • driadea Re: U mnie to już trzeci tydzień! 21.07.04, 21:47
              Tak, ale po umyciu ładnie schodzi.
              • lensi Re: U mnie to już trzeci tydzień! 21.07.04, 23:00
                a u mnie nie schodzi sad dziewczyny, ratunku!!!

                lensi

                ps. jakie macie efekty?
                • driadea Re: U mnie to już trzeci tydzień! 22.07.04, 22:12
                  To rób tak: piling, prysznic, żeby spłukać kawę, namydlij ciało i ręce (po
                  prostu się umyj wink), wypłucz i nalej wodę do wanny i się wymocz. Dodaj np.
                  odrobinę oliwki dla niemowląt (super!) i poleż w wannie. Świetny relaks smile Po
                  tym powinno ładnie zejść zażółcenie. Pozdrawiam, Agnieszka smile
                  • haribo Użyj rękawiczek.... 07.08.04, 23:03
                    ... w ten sposób nie będziesz miała bezpośredniego konatktu z kawą.
      • mona812 Re: ZACZĘŁAM, kto dołączy? 13.07.05, 13:09
        Chetnie dolacze do Ciebie , zaczynam od dzisiaj , mysle ze ta folia i step to
        dobry pomysl.

        Pozdrawiam
    • mamarysia28 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 22.07.04, 12:15
      Ale co z pękającymi naczynkami? Ja mam do nich niestety dużą skłonność. Po
      ciąży mam całe boki ud w pajączkach. Boję się, żeby po tych kawowych peelingach
      nie zrobił mi się jeden wielki pająk!!! Czy któraś stosowała przy pękających
      naczynkach na udach?
      • driadea Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 22.07.04, 22:09
        Na naczynka lepiej nie stosuj, kofeina podnosi ciśnienie i kapilary sie
        oslabiają, mogą łatwiej pękać!
    • vaana Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 28.07.04, 11:30
      Belcia, dziekuje za ten przepis, nigdy Ci tego nie zapomne. Wlasnie wrocilam z
      wakacji, na ktorych wraz z bratowa wyprobowalysmy Twoj sposob, po prostu
      rewelacja. Po drugim razie celulit stal sie drobniejszy, o gladkosci skory
      nawet nie potrafie napisac, obie wciaz sprawdzalysmy czy to nie sen. Uzywalysmy
      najpierw z oliwka pozniej bez niej, nie ma zadnej roznicy. Zmienilysmy
      natomiast (od poczatku) kolejnosc, niechcacy bo zle przeczytalam przed
      wakacjami smile Robilysmy tak:
      -mycie
      -wcieranie specyfiku wink
      -splukanie zimnym prysznicem
      -zadnych balsamow, kremow itd.
      Dziala niesamowicie, nigdy nie sadzialam, ze tej szpetoty bede mogla sie
      pozbyc, tymczasem mojego juz nie widac golym okiem!
      • zarra Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 29.07.04, 00:22
        Własnie zrozpaczona wygladem moich ud (jadę w poniedziałek nad morze) biorę się
        jutro do roboty. Mam 4 dni.Ale stosowałam wczesniej kremy i jestem na diecie MM.
        Napiszę w niedzielę jak rezultat.
    • mandarynka81 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! - Pytanie! 29.07.04, 23:07
      Dopiero przeczytałam ten wątek.
      Nie mam w domu kawy, więc od razu nie wypróbuje. Jednak chciałam się zapytać
      jak Wam idzie dziewczyny? Czy sa jakieś efekty? Czy ta metoda likwiduje może
      rozstępy?

      Pozdrawiam, Mandarynka
      • katarzyna-83 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! - Pytanie! 30.07.04, 13:39
        Ja dopiero co prawda robie te "kawowe peelingi" od tygodnia ale mogę stwierdzić
        że skóra już jest gładsza i bardziej jędrna. Cellulit może troszkę mniejszy no
        ale ja mam gdzieś II stopień więc na szybki efekt się nie nastawiałam.
        Zobaczymy co będzie dalej. Jesli chodzi o rozstępy to raczej ich w ten sposób
        nie zlikwidujesz. Mogę jednak polecić Ci mój sposób na te paskudztwa. Otóż rano
        smaruję miejsca objęte rozstępami (u mnie: brzuch, uda i biodra) Mustellą na
        rozstępy dawno powstałe i blizny a wieczorem maścią na blizny Contractubex.
        Trzeba to robić bardzo bardzo dokładnie a przede wszystkim systematycznie. To
        co prawda troszkę trudne do wykonania jeśli się ma malutkiego bobaska (ja mam 4
        tygodniową córę) ale naprawdę warto. Ja już zauważyłam efekt a stosuję tą
        metodę 2 tygodnie. Rozstępy są płytsze, jaśniejsze i cieńsze. Myślę że uda mi
        się je zlikwidować prawie całkowicie smile Polecam gorąco i pozdrawiamsmile
        • vaana Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! - Pytanie! 30.07.04, 14:51
          No dobra, to tylko dodam swoje trzy grosze o jakosci kawy. Otoz nie moze byc
          zbyt wysoka. Kupic trzeba tania i zle zmielona. Ja taka wlasnie kupilam na
          wakacje, a wczoraj musialam kupic nowa i kupilam dosc dobra ale bardzo mocno
          zmielona i juz nie czulam tego samego pulsowania po zabiegu, no ogolnie duzo
          mnie ubrudzila ale efektu nie ma takiego jak poprzednia sad Ide wiec dzis w
          poszukiwaniu (chyba) "Primy" bodajze za 3,50zł.
          • driadea Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! - Pytanie! 30.07.04, 21:38
            Nie, nie może być taka zupełnie zwykla, najtańsz, bo takie są z domieszką zbóż,
            które nie zawierają, jakby nie patrzeć, kofeiny (a to jej dzialanie jest w tym
            pilingu najważniejsze!)
            • zarra Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! - Pytanie! 31.07.04, 22:41
              Ja od dwóch dni smaruję się Primą. Potem krem na cellulit. I jeszcze rano znów
              krem. Postępów narazie nie ma. No ale ja też z tych nienajszczuplejszych wink
        • weronikarb Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! - Pytanie! 09.08.04, 11:55
          tylko MUstella baaaardzo droga sad
    • agadd02 Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 07.08.04, 15:01
      rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!

      surprised)

      • haribo To jest rewelacja!!!!!!!!!!!! 07.08.04, 23:01
        Zastanawiam się czemu tak długo zwlekałam z "pierwszym" razem. Jakos nie mogłam
        się zebrać, a dzis.... Postanowiłam mieć wieczór dla siebie (manicure,
        penicure, brwi, kąpiel w dużej ilosći piany, dokładna depilacja depilatorem, a
        nie jednorazówkę itp.)... A więc - zaparzyłam kawę, wystudziłam i zamknęłam się
        w łazience. Ależ miałam radochę kiedy ją nakładałam, moje ciało nagle rozbiło
        się tak rozkosznie brązowe. Z tym, że nie trzymałam kawy na sobie 5 minut, a
        cały czas masowałam te miejsca, na których była "mikstura".
        Potem prysznic, osuszenie ciała ręcznikiem i nałożenie balsamu. Zaczęłam od
        ramion, coś mi nie pasowało, potem biodra - znów coś mi nie pasuje, następnie
        brzuch, uda i to samo.... Po chwili odkryłam powód tej "inności". Moja skóra
        zrobiła się niesamowicie gładka. Nawet teraz z przyjemnością ją dotykam. Mam
        nadzieję, że niebawem jej jakosć się polepszy.
        Zachęcam wszystkie babeczki do stosowania.
        Poprostu REWELACJA!!!!!!!!!!!!
    • aluniaaa Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 09.08.04, 18:03
      Kupiłam kawę i żel anty.. i dzisiaj będzie jazda pod prysznicemsmileCiekawe co
      wyjdzie z tegosmileJestem dobrej myśli.
    • zigia Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 10.08.04, 11:08
      ZAJEBISCIE!!!! dobrze jednak ze formy przejsciowej nikt nie widzi oprócz
      nie...wink))))
    • monsiu73 proszę o info nt. kawy wszystkie zadowolone Panie 11.08.04, 11:12
      czy to ma być najtańsza np. Prima, czy może trochę lepsza? Proszę o podzielenie
      się szczegółami nt. marki kawy, którą stosujecie. Czy ta papka ma być
      ciepła,czy zimna, kiedy się ją nakłada?
      Czy mogą to stosować kobiety w ciąży? Jestem w 14 tc.
      Dzięki za porady.
      • aluniaaa Re: proszę o info nt. kawy wszystkie zadowolone P 11.08.04, 18:34
        na twoim miescu wstrzymałabym sie zt ym kompresem z kawy na czas ciazy.jednak
        to jest duza dawka kofeiny za jednym razem.A co do marki,ja kupilam WOSEBA taka
        za 2,5 w promocji,natomaist bratowa meza mialam Pedros i ta kawusia byla lepsza
        bo byla grubiej zmielona.
    • meg233 czy kobietom ciężarnym można to stosować????? 11.08.04, 12:15

    • belcia22 cieszę się... 13.08.04, 16:57
      ...że spodobał Wam sie ten przepis, tak samo jak mi...
      chcociaż nie mojego autorstwa, to i tak fajnie było sie nim z Wami podzielić...


      pozdrawiam cieplutko
      Iza mama Kubusia i Julci
    • dominikams Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 16.08.04, 16:03
      Zachęcona Waszymi postami wpisuję tanią kawę na listę dzisiejszych zakupów.
      Oczywiście za jakiś czas się odezwe i poinformuję o efektach (mam nadzieję, że
      będą).
      • driadea Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 16.08.04, 22:16
        To nie może być taka tania kawa z domieszką kukurydzy bądź kawy zbożowej, bo
        niewiele weń kofeiny, a to właśnie o kofeinę chodzi w tym zabiegu!!
        • dominikams Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 17.08.04, 20:24
          No nie, oczywiście, kupiłam 100% kawy,bez dodatków. Wcale nie była taka super
          tania, ale w porównaniu do kawy, którą kupuję normalnie (do ekspresu
          ciśnieniowego, ok. 17-18 zł/250 g) to jest baaaardzo tania.
          • driadea Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 17.08.04, 21:53
            Acha
            • gonta Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 18.08.04, 15:37
              Driadea, mozesz napisac, jaka to kawa nie posiada zbednych elementow, a kofeine jedynie? W dodatku,
              zeby byla, jak tak czytam - gruboziarnista. Kawy nie pijam w ogole, od zawsze, wiec nie znam sie na
              tym ni w zab.

              Pozdrawiam.
              Magda.
              • driadea Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 18.08.04, 22:06
                Np. Prima, Gala i tp. Oczywiście Jacobs, Tchibo, Davidoff i td. także, ale te
                już są dość drogie. Po prostu nie te najtańsze z supermarketu. A najlepiej to
                kupić jakąś niedrogą w całości i samemu zmielić smile Masz wtedy gwarancję, że nie
                zawiera niczego poza kawą. No i zmielisz do takiej postaci, jaka Ci odpowada smile
                Pozdrawiam, Aga
                • e-ivetta Re: domowy sposób na celulitis!!!!!! 19.04.05, 17:29
                  Podnoszę wątek, bo metodę z kawą stosuję i uważam, że jest godna polecenia smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka