Na poniedziałek mam skierowanie dla córki do szpitala.Córka ma prawie 9 lat,
ale sama jeszcze nigdy w szpitalu nie zostawała. Może orientujecie się , jak
to jest ze zwolnieniem dla matki na opiekę??? Czy przysługuje? Do szpitala
mamy daleko - ok 70 km . Badania będą prawdopodobnie nieprzyjemne - układ
moczowy

((( wolałabym wiec nie zostawiać jej samej i nie narażać na
dodatkowy stres. Czy to zależy od dobrej woli lekarza? Czy są może jakieś
wytyczne?
Dorota