atlantis75 30.09.04, 15:08 Jeżeli znacie ciekawe sklepy internetowe, gdzie można kupić pełną wyprawkę oraz inne akcesoria dla dzieci, to podzielcie się wiedzą Kosmetyki dla niemowlaczka kupiłam na www.esentia.pl A ciuszki? Pozdrawiam. Atlantis w 34 tc3d Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anika78 Re: Wyprawka przez internet - poproszę adresy :) 30.09.04, 15:29 www.bobomarket.pl/ pełnej wyprawki to tu się nie kupi ale jeżeli chodzi o różne akcesoria dla dziecka to bardzo polecam, sama korzystałam kilka razy i jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiam, Ania Odpowiedz Link Zgłoś
fenka Re: Wyprawka przez internet - poproszę adresy :) 30.09.04, 15:43 Hej Atlantis, jeśli chodzi o pościel, to widziałam ładną na allegro - w dziale Dom i ogród. Poza tym można znaleźć staniki do karmienia itp. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
krolik_80 Re: Wyprawka przez internet - poproszę adresy :) 30.09.04, 15:56 Naprawdę polecam allegro. Można tam dostać wszystko. Dział dom i ogród (poddział niemowlęta) - akcesoria od wózków po termometry, odzież i biżuteria - ubranka dla dziecka i dla Ciebie koszulki, staniki itd. Rzeczy są nowe lub używane. Ale myślę że dostaniesz wszystko. Słyszałam (ale sama nie korzystałam) o www.bobasmarket.pl oraz www.tomi.pl. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
grochalcia Re: hej Atlantis 30.09.04, 16:02 tez polecam tomi. zamowilam sobie tam komplet poscieli dla dzidzi w kremowe misie...mimo, ze to dopiero 15 tydzien. Kasia. Ale zaraz przejrze internet i jak madziu trafie na cos fajnego, to dam ci znac, okay??? Odpowiedz Link Zgłoś
patunia79 Re: hej Atlantis 30.09.04, 16:16 A ja znalazłam takie fajne sklepiki mnie bardzo odpowiadaja, zerknji: www.bambini.pl/ www.jakobi.prx.pl/start.php www.bobasmarket.pl www.maluszek.com.pl Tomi i Bobomarket też popieram są tam fajne rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
atlantis75 Re: hej Atlantis 30.09.04, 17:30 grochalcia napisała: > Ale zaraz przejrze internet i jak madziu trafie na cos fajnego, to dam ci znac, okay??? Dziękuję za pomoc ))) Na allegro kupiłam pościel. Ma przyjść w przyszłym tygodniu. Kasiu, dziękuję za maila i piosenkę. Spodobała mi się Odpowiedz Link Zgłoś
grochalcia Re: hej Atlantis ponownie 30.09.04, 17:36 Szukam nadal tych ubranek, ale uboga oferta jak licho. Myslalam, ze nie doszla piosenka. jak bedziesz znow w zlym nastroju, to wysle Ci kolejne. ostatnio mam taki nastroj na sciaganie z internetu piosenek i sluchanie ich. Podobno to dobre dla dzidzi. a twoja juz duza i wszystko dobrze slyszy, wiec powinnas jej czesto cos ladnego puszczac. A co do ubranek, to faktycznie na allegro jest najwiekszy wybor. Nie kupowalam tam nigdy ciuszkow, jedynie kosmetyki dla siebie, wszystko bylo ok!!trzymaj sie Magdulka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
grochalcia Re: Wyprawka przez internet - poproszę adresy :) 30.09.04, 16:15 Atlantis, przed chwila odwiedzilam strone www.mamusia.pl .Widzialas???Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
1972e Re: Wyprawka przez internet - poproszę adresy :) 30.09.04, 21:48 Moim zdaniem nic nie zastąpi buszowania po sklepach z ubrankami gdzie można dotykać i oglądać z każdej strony .To ważne przy pierwszych ubrankach . edyta Odpowiedz Link Zgłoś
krolik_80 Re: Wyprawka przez internet - poproszę adresy :) 01.10.04, 18:01 Weź pod uwagę, że mimo dużej ochoty niektóre z nas nie mogą buszować po sklepach, ponieważ muszą leżeć. Odpowiedz Link Zgłoś
atlantis75 Re: Wyprawka przez internet - poproszę adresy :) 02.10.04, 12:37 krolik_80 napisała: > Weź pod uwagę, że mimo dużej ochoty niektóre z nas nie mogą buszować po > sklepach, ponieważ muszą leżeć. No, właśnie Chętnie bym poganiała po sklepach... niestety zabronione. Tylko kanapa... Odpowiedz Link Zgłoś